22.Olağanüstü Genel Kurul kararının ardından yapılan kongrede eski başkan Muammer Sağlam aday olmamış ve Yahya Dediş Döneminde Selvispor’un teknik Başkanı olan Hakan Eren kongreye tek aday olarak girmiş ve başkanlığa seçilmişti. Olağanüstü kongreden 6 ay sonra Selvispor bu kez 23. Olağan genel kurulunu yaptı.

Çırpıcı Mahallesi Prof Dr. Aziz ERGİN sokakta bulunan kulüp lokalinde yapılan genel kurul ikinci toplantısında yeterli çoğunluk sağlanınca kongreye geçildi. Saygı duruşu ve İstiklal marşının ardından Kongre, Kulüp Müdürü Hikmet Şener’in açılış konuşmasıyla başladı. Verilen önerge üzerine genel kurul divan başkanlığı görevine Mehmet Alpay, yardımcılığına Erdoğan Güner ve katip üyeliğine de İsmet Paytoncu getirildi.

Genel Kurul raporları Kulüp Müdürü Hikmet Şener tarafından okundu. Raporlar üzerinde söz alan olmadı ve raporlar oy birliği ile kabul edildi. Seçim öncesi selamlama konuşması için kulüp eski başkanı Yahya Dediş ve Zeytinburnuspor Teknik eski direktörü Birol Yalçın selamlama konuşması yaptılar.

Selvi spor’un en görkemli zamanın yaşadığı dönemin efsane başkanı Yahya Dediş, biz futbola spora gençliğe gönlümüzü koymuşmuşuz. Tek arzum var Selvi sporumuzun yeniden o parlak dönemlerini yaşaması. Bunun için bize ne görev düşüyorsa biz gerekeni yapmaya hazırız dedi.

Konuşmaların ardından oylama geçildi. Tek liste halinde gidilen seçim sonucun da Hakan Eren ve Yönetimi yeniden göreve getirildi. İşte Selvi sporun yeni yönetimi: Başkan: Hakan EREN, Yönetim kurulu Üyeleri: Yavuz Tekçe, Ramazan Güneş, Hasan Avlu, Fadıl Sayın, Ergün Öztürk, İsmet Kemal Baş, Mustafa Öztürk, Uğur İnce, Şükrü Dediş, Umut TuğruL, Yaşar KamiL, Mehmet Ceylan, Şükrü Karagül, Ömer Baş, Şerafettin Key, Nurettin Bıyık,Tarık Yıldırım, Abdullah Aydoğdu, Murat Koltukçu

Genel kurul seçiminin ardından dilek ve temennilerde yeniden başkan seçilen Hakan Eren teşekkür konuşması yaptı. Yapılan ikramların ardından olağan genel kurul sona erdi

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL