• Zeytinburnu'ndaki üçgen arsa 14.9 milyon TL'ye satılıyor
  • Zeytinburnu gelecek 5 yılda yüzde 108 değer kazanacak
  • Saadet Partisi Başkan Aydın'ı ziyaret etti
  • MHP'den Saadet Partisi'ne iade-i ziyaret
  • 'Zeytinburnu Kimsenin tercihine göre planlanamaz'
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Yeni Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak oldu

Başbakan Binali Yıldırım, yeni kabineyi açıkladı. Akif Çağatay Kılıç'ın yerine yeni Gençlik ve Spor bakanı Osman Aşkın Bak oldu. Osman Aşkın Bak, iki dönem Zeytinburnu’ndan sorumlu Milletvekili olarak görev yaptı ve neredeyse ilçemizdeki her etkinliğe katıldı. Bundan dolayı Zeytinburnu’nun vekili olarak adlandırıldı.

20 Temmuz 2017 Perşembe 11:18

Başbakan Binali Yıldırım, yeni kabineyi açıkladı. Akif Çağatay Kılıç'ın yerine yeni Gençlik ve Spor bakanı Osman Aşkın Bak oldu. Kılıç'ın yerine Gençlik ve Spor Bakanı olarak atanan Osman Aşkın Bak, AK Parti Rize Milletvekili olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne girdi.  Spor geçmişi olan Bak, İstanbulbul Büyükşehir Belediyesi'nde bir dönem spor koordinatörü olarak çalışmış bir isim.

Bir dönem Güreş Federasyonu Başkanlığı da yapan Bak, İngilizce, Almanca ve Farsça biliyor. Yakın çevresinin "İcraatçı bir isimdir" yorumları yaptığı Osman Aşkın Bak, evli ve dört çocuk babası. Milletvekilimiz Osman Aşkın Bak'a Gençlik ve Spor Bakanlığı görevinde başarılar diliyorum." ifadelerini kullandı.

Devir teslim törenine AK Parti Zeytinburnu ilçe Başkanı Bahattin Ünver de katıldı ve bu çok özel gününe ilçemizin vekilini yalnız bırakmadı. Ünver sosyal medya hesabından yaptığı kısa açıklamada, Zeytinburnu Milletvekilimiz, Gençlik ve Spor Bakanımız Osman Aşkın Bak mazbatayı aldı; Cenab-ı Hakk vatana,millete hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin dedi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.2%

8.3%

8.6%

6.1%

30.9%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan