Silivri'de devam eden duruşmaları takip eden AK Parti İlçe Başkanı Bahattin Ünver, davaların önemine işaret ederek, sürecin yakından takipçisi olduklarını söyledi. Türkiye'nin ayakta durmaya devam edeceğini ifade eden Ünver, "Ne kadar oyun oynarlarsa oynasınlar, ne kadar haince plan yaparlarsa yapsınlar, yaptıkları bu planlar ne kadar stratejik ve ne kadar derin olursa olsun, biz düz, yalın ve doğru bir şekilde hareket ediyoruz. Hainlere karşı bir ve beraberiz. Her gün buradayız, her sabah burada olacağız. AK Parti teşkilatımız hep burada. Mahkemelerimiz kararlarını verecek, adalet tecelli edecek. Zeytinburnu şehitlerimiz Adil Büyükcengiz ve Şuayip Seferoğlu'nun intikamı için Silivri'deyiz; karşımızda Kılıçdaroğlu'nun "Ana Kuzuları" diye nitelediği satılmış vatan hainleri var. Bu vatansız FETÖ'cü alçaklar 250 kardeşimizi şehit, 2186 kardeşimizi de gazi etti. 15 Temmuz gecesini unutmayacağız, unutturmayacağız, hesabını soracağız. Bunlar da gereken cezayı alacak." dedi.

Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın ise yaptığı konuşmada, 15 Temmuz ruhunu asla unutmayacaklarını dile getirerek, "Aziz milletimize can borcumuz var. Bu davalara sonuna kadar sahip çıkacağız, şehit ve gazilerimizi asla yalnız bırakmayacağız." diye konuştu.

AK Parti ilçe Başkanı Bahattin Ünver ile birlikte Silivri'de Devam Eden Darbe Girişimi Davalarına Milletvekilleri Fatma Benli ve Feyzullah Kıyıklı, Belediye Başkanı Murat Aydın, AK Parti İlçe Başkan Yardımcıları, ile Yönetim Kurulu Üyeleri ve Mahalle Başkanları da katıldı.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL