• Zeytinburnu'ndaki üçgen arsa 14.9 milyon TL'ye satılıyor
  • Zeytinburnu gelecek 5 yılda yüzde 108 değer kazanacak
  • Saadet Partisi Başkan Aydın'ı ziyaret etti
  • MHP'den Saadet Partisi'ne iade-i ziyaret
  • 'Zeytinburnu Kimsenin tercihine göre planlanamaz'
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Zeytinburnu’ndan bisikletle Ömer Halis Demir’e gidiyorlar

15 Temmuz Hain, kanlı darbe girişiminin seneyi devriyesi yaklaşırken Ömer Ekşioğlu ve Faruk Meto o gecenin kahramanı Ömer Halis Demir’in Niğde’deki kabrini ziyaret etmek üzere Zeytinburnu’ndan bisikletle yola çıktılar.

07 Temmuz 2017 Cuma 12:51

Yola çıkmadan önce Zeytinburnu Haber Gazetesine çok özel açıklamalar yapan Ömer Ekşioğlu, O gece, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısına ses vererek meydanlara koşan milletin, şanlı tarihine üstün bir başarı daha yazdığını belirtti. Ekşioğlu, Ülkenin ekmeğiyle büyüyen, milletin içindeki hainlerin, ülke sevdalısı vatandaşlara şuursuzca ateş etmesi sonucu 249 şehit verdik. O gece şehit olan kardeşimizden biri de Ömer Halisdemir oldu. 15 Temmuz’un seneyi devriyesine o gece ile özdeşleşen Kahraman Ömer Halis Demir’in kabri başında bulunarak 'Sizi unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız' diyeceğiz. Bu vesileyle Şehadet şerbetini içmek üzere kararlılıkla meydanlara çıkan vatan evlatlarına Allah'tan rahmet diliyorum" dedi.

Ömer Ekşioğlu’na bisikletiyle yol arkadaşlığı yapacak olan ve Faruk Meto, 15 Temmuz gecesi ülkeyi kaosa sürüklemek isteyen karanlık güçlere karşı Türk milletinin gereken dersi verdiğini söyledi. Meto, 15 Temmuz’da Ömer Halisdemir yapmış olduğu kahramanlıkla göstermiş olduğu cesaretle bir anlamda darbenin seyrini değiştirdi. Bu şekilde de ülkemizin kaderi değişmiş oldu. İnşallah bundan sonra bu kahramanlar milletimizin içinden her zaman çıkmaya devam edecektir” dedi.

Açıklamaların ve yapılan duaların ardından 15 Temmuz Hain, kanlı darbe girişiminin seneyi devriyesinde o gecenin kahramanı Ömer Halis Demir’in Niğde’deki kabrini ziyaret etmek üzere pedallarıçevrilmeye başlandı.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler1

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.2%

8.3%

8.6%

6.1%

30.9%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan