• Zeytinburnu'ndaki üçgen arsa 14.9 milyon TL'ye satılıyor
  • Zeytinburnu gelecek 5 yılda yüzde 108 değer kazanacak
  • Saadet Partisi Başkan Aydın'ı ziyaret etti
  • MHP'den Saadet Partisi'ne iade-i ziyaret
  • 'Zeytinburnu Kimsenin tercihine göre planlanamaz'
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Eski Meclis Üyesi Soykan Yavuz genç yaşta aramızdan ayrıldı

CHP Zeytinburnu eski Meclis üyesi, Zeytinburnu Spor Kulübünün ve Trabzonlular Derneğinin eski yöneticisi Soykan Yavuz genç yaşta yakalandığı amansız hastalığa yenik düştü.

06 Temmuz 2017 Perşembe 11:42

Yeşiltepe Mahallesi ve CHP Zeytinburnu ile örgütü birer hafta arayla iki önemli değerini kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyor. CHP Zeytinburnu Yeşiltepe Mahallesi eski başkanı Günay Yurtseven geçirdiği kalp krizi sonucu bir hafta önce aramızdan ayrıldı. CHP bu ani vefatının üzüntüsü içindeyken bu kez eski meclis üyesi Soykan Yavuz yakalandığı amansız hastalığa yenik düştü ve hayatının bağrında 50 yaşında aramızdan ayrıldı.

CHP Zeytinburnu eski Meclis üyesi, Zeytinburnu Spor Kulübünün ve Trabzonlular Derneğinin eski yöneticisi Soykan Yavuz, Hayatının bağrından, en mutlu olduğu dönemde Kanser iletiyle karşı karşıya kaldı. Hemen tedavi sürecine başlayan Soykan Yavuz sadece 5 ay içinde amansız hastalığa yenik düştü ve aramızdan ayrıldı. 

Sevenleri, dostları, akrabaları ve ilçe protokolü son görev için Yenidoğan Mahallesi caminde Soykan Yavuz için toplandı. CHP Zeytinburnu eski ilçe Başkanı Metin Gazioğlu’nunda yeğeni olan Soykan Yavuz’un cenazesine Eski Belediye Başkanları Dr. Adil Emecan, Hasan Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcıları Gökhan Kasap, Zafer Alsac, Meclis üyeleri Düzgün Kaya, Osman Genç, Eski Meclis Üyeleri Ercihan Ekşi, Fikret Konya, Özcan Doğan, İsmail Terzi, Hasan Sertçelik, işadamları, siyaset ve spor camiasından çok sayıda kişi katıldı.

Kılınan cenaze namazının ardından Merhum Soykan Yavuz’un naaşı memleketi Trabzon Maçka’ya gönderildi ve oradaki aile mezarlığında ebediyete uğurlandı.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.2%

8.3%

8.6%

6.1%

30.9%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan