Milli ekonomize katkısı;

Hali hazırda kullanılan yedekleme üniteleri maliyetleri 300$ ile 1000$ arasında değişiyor.
Oysa bizim sistemimizde, böyle bir ünite maliyeti yoktur, ücretsiz sağlanan imkanlar düzeyinde kapasite sınırıda yoktur.

Bulut depolama sistemleri bize ürünleştirilerek pazarlanıyor;

Yeni bir tanıtım ve lansman ile zaten ücretini ödediğimiz sistemler de dahil, ücretsiz  olan kullanılabilir kapasiteleri kullanmamız, akletmemiz engelleniyor. Oysa bizim sistemimizde, kendi mail kapasitelerimiz, GMail, Hotmail ve Yandex gibi hizmet verenlerin sağladığı kapasitelerde dahil kullanılabiliyor.

Dünyadaki örnekleri nelerdir;

Dünya devi olan firmalarda dahil, yazılımları ile ürünleştirdikleri depolama kapasitelerini yıllık kiralama usulü pazarlıyor.
Oysa bizim sistemimizde MİLLİ olan yazılımımızı bir kereye mahsus lisans bedeli ile ömür boyu kullanabiliyorsunuz.

Verilerinizin güvenliği;

Hali hazırda kullanılan yedekleme sistemlerinin birçoğu dosyalarınızı diğer sistemlerde görebilmeniz için şifreleme işlemini göz ardı edebiliyor. Oysa bizim sistemimizde 32 karakterden büyük parola ve sadece sizin bilebileceğiniz şifreleriniz ile kombine güvenliğinizi sağlayarak depoluyor.

 Verileriniz düzenli yedekleniyormu ve güvendemi?

Hali hazırda kullanılan sistemler belirlenen database, dosyaları belirlediğiniz klasöre yedek alıyor ve şirket içerisinde, maazallah yangına, hırsızlığa, hacklenmeye ve son zamanlarda yoğun olan şifreleme virüsü saldırılarına açık halde, çünkü şirket içinde sisteminize bağlı. Oysa bizim sistemimizde sizin belirlediğiniz periyotlarda aldığı yedekleri sizin kontrolünüzdeki e-posta adresinize paketleyerek düzenli olarak göndermektedir, dolayısı ile e-posta kapasiteniz ve veri büyüklüğünüze bağlı olarak günlerce alınmış yedekleriniz her zaman sizi güvende tutacaktır.

Güneş doğudan doğar
MİLLİ Yazılım Geliştirme Merkezi

MelBet İnovasyon
Tarık ŞİRECİ
Web Url :
http://www.iotyazilim.com
E-Posta : tariksireci@gmail.com
Telefon : 0 544 524 3444
Adres : 2.OSB 2.Cadde İŞGEM
Yeşilyurt/Malatya