• Zeytinburnu bekçileri göreve başladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisi Temmuz ayı 1.Birleşim
  • Meclis Üyesi Yunus Gülmek'in amcası vefat etti
  • Karneler alındı, tatil başladı
  • İlk Enderun Teravih’i Seyitnizam Camii’nde Kılınacak
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Midyat İşadamları Derneği Bir Dizi Temaslarda Bulundu

Midyat İşadamları Derneği Başkanı Abdulhakim Kaya, Ramazan Bayramı dolayısıyla ilçe protokolü, kanaat önderleri, siyasetçiler, iş adamları ve STK temsilcileri ile görüştü.

04 Temmuz 2017 Salı 10:53

Midyat İşadamları Derneği Başkanı Abdulhakim Kaya, beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri Avukat Mahmut Baş, İnşaat Mühendisi Hekim Arslan, İşadamları Halil El ve Nezir Kaya ile birlikte bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. İlk olarak Midyat Kaymakamı Hüseyin Tekin’i ziyaret eden Başkan Kaya ve beraberindekiler, daha sonra İlçe Emniyet Müdürü Temel Salman, İlçe Dernekler Büro Müdürü Rıdvan Arslan, eski Ak Parti İlçe Başkanı Hüseyin Çelebi, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Atilla Yarış, Eğitim Bir-Sen Temsilcisi Hüseyin Yücel, Mardin Sakatlar Derneği Başkanı Hasan Anuk, Kızıltepeli siyasetçi Mehmet Timurağaoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyaretlerde Başkan Kaya, güncel konuları değerlendirdi ve Midyat ile ilgili fikir alışverişinde bulundu.

ONURLARINA YEMEK

Başkan Kaya ve beraberindekiler son olarak Midyat Belediyesi Ak Partili Meclis Üyesi ve eski Belediye Başkan Yardımcısı Mekan Taş’ı ziyaret etti. Taş, misafirleri onuruna akşam yemeği verdi. Yemeğin ardından düzenlenen sohbete Savur Milli Eğitim Müdürü Abdurrahim Demir, Midyat Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Osman Özdemir, Dargeçit Devlet Hastanesi Başhekimi Şehmus Ertekin, Eğitim Bir-Sen Temsilcisi Hüseyin Yücel, Dr. İlyas Arslan, kanaat önderi Kazım Bulut ile çok sayıda davetli katıldı.

'SICAK VE SAMİMİ BİR ORTAM VAR'

Yaptığı ziyaretler ile ilgili açıklama yapan Başkan Kaya, gerçekleştirdiği ziyaretlerde gördüğü ilgiden dolayı memnun olduklarını belirterek, şunları söyledi: “Midyat’ta her zaman sıcak ve samimi bir ortam var. Gördüğüm bu sıcak ve yakın ilgi var olan çalışma azmimizi ve motivasyonumuzu arttırıyor. Midyat’ın ve Midyatlıların huzur ve güvenini Allah hiçbir zaman bozmasın. Bilindiği gibi, sivil toplum kuruluşları toplumun birlik, beraberliği ve yardımlaşmasında önemli rol oynar. Toplumun farklı kesimleri yardım etme, yardım alma amacıyla bir araya gelerek birlik ve beraberlik örneği sergilerler. Sivil toplum örgütlerinin en önemli özelliği hizmetin para karşılığında değil de gönüllü olarak yapılmasıdır. Bizler bu doğrultuda imkanlarımız ölçüsünde çalışmalarımızı büyük bir aşkla sürdürmeye devam edeceğiz.”

ŞİLT ve KİTAP HEDİYE ETTİ

Başkan Kaya, ziyaret ettiği kişilere, barışı temsil eden şilt ve çeşitli kitaplar hediye etti.

KAYNAK: SİZİN MEDYAPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.6%

8.3%

8.6%

6.1%

30.4%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan