Gecekondu şehir olarak anılan Zeytinburnu’nu 20 Yılda İstanbul’un en modern ilçesi haline getiren Zeytinburnu’nun mimarı Belediye Başkanımız Murat Aydın içteki kuklalar ve dıştaki mihraklar tarafından bilinçli olarak hedef tahtasına konuldu.

Gazeteci kılığındaki çapsızlar, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın’ı, 15 Temmuz’da bilinçli olarak Amerika’da bulunmakla suçluyor. Bunun yanında Başkan Yrd. G.D’nin üzerine ki hatta Bylock saptandığını ve buna rağmen Başkan Yardımcısını halen görevde tuttuğunu öne sürüyorlar.

Tüm bu iddialara Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın Sosyal Medya üzerinden cevap verdi. İşte Başkan Murat Aydın’ın açıklaması: ‘’Şeref ve haysiyet yoksunu Ömer Turan, Fazıl Duygun müfteriler iftiralarınızı ispatlayın. Bu iftiraların hesabını sizden sormayan namerttir. Ülkemizin siyasi, ekonomik ve toplumsal istikrarına zarar vererek yerli ve milli olan herkese karşı planlı bir itibarsızlaştırma kampanyası devam ediyor. Özellikle sosyal medyada gerçek dışı iddialarla şahsımı hedef alan iftiralara karşı yargı sürecini başlatmış bulunuyoruz. Mücadelemiz ve takibimiz sonuna kadar devam edecektir. Bu vesileyle 14-15-16 Temmuz 2017 tarihlerinde Zeytinburnu 15 Temmuz Meydanında gerçekleştireceğimiz Milli Birlik ve Demokrasi Programımıza tüm hemşerilerimizi davet ediyorum. Saygılarımla. Murat Aydın / Zeytinburnu Belediye Başkanı

Belediye Başkanı Murat Aydın Sosyal medya üzerinden yapılan saldırılar üzerine, Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkanları, işadamları, Zeytinburnu Halkı yaptığı açıklamlarla ve Sosyal Medya üzerinde oluşturdukları Seninleyiz Başkan Hashtag'iyle Başkana sahip çıktılar.

BAŞKAN MURAT AYDIN 15 TEMMUZ GECESİ  MİLLİ İRADENİN YANINDAYDI

kullan

İŞTE BAŞKAN MURAT AYDIN'IN 15 TEMMUZ GECESİ FETÖ'NÜN İNİNİN ÖNÜNDE YAPTIĞI AÇIKLAMA

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ