• Zeytinburnu Belediye Meclisi Temmuz ayı 1.Birleşim
 • Meclis Üyesi Yunus Gülmek'in amcası vefat etti
 • Karneler alındı, tatil başladı
 • İlk Enderun Teravih’i Seyitnizam Camii’nde Kılınacak
 • Zeytinburnu Belediye Meclis Mayıs Ayı 2.Birleşim
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

IRMAK DÖVİZ Tekstil Porta Şube açtı

IRMAK GROUP 1991 yılında finans sektörüne girdi. İlk kez kambiyo kanununa tabi olarak devlet tarafından yetkili müessese olarak açılması ile zincir bürolar ve şirketler açılmaya başladı. Irmak Döviz, açtığı şubeler ve geniş müşteri portföyü ile bu sektörde İlkler arasında yerini aldı.

10 Temmuz 2017 Pazartesi 09:26

Geçen süre içerisinde Kapalıçarşı ve Zeytinburnu’nda şube sayısını dörde çıkardı. Kapalı Çarşı Merkez Şubesi, Zeytinburnu 58. Bulvar Caddesi Depo Durağı Şubesi, Zeytinburnu Dikilitaş Şubesi ve Tekstilport Şubesi olmak zere Irmak Döviz Halen Kapalıçarşı ve Zeytinburnu’ndaki üç şubesi ile resmi müesseseler olarak faaliyetlerini devam ettirmektedir. Hitap ettiği müşteri portföyü olarak tekstil, deri sanayi, demir çelik ve inşaat olmak üzere İstanbul ve Türkiye'nin büyük ticari hacimlerini teşkil eden sektörlerle çalışmalarını sürdürmektedir.

ÇEPNİ IRMAK DÖVİZ KUMAŞ VE TEKSTİL PİYASASINDA HİZMETE GİRDİ

Daha önce Beştelsiz Mahallesi Rauf Denktaş caddesinde hizmet veren Çepni Irmak Döviz kumaş ve Tekstil piyasasının yeni merkezi Tekstil Port’a taşındı. Şube Müdürü Tufan Altıok Şunları söyledi: Çepni Irmak Döviz olarak yıllardır Seyit Nizam ve Beştelsiz Mahallesinde iş Alemine ve halkımıza döviz alım satımı ve Altın ticareti konusunda hizmet veriyoruz. Özellikle Kumaş ve Tekstil alanında faaliyet gösteren müşterilerimizin istek ve taleplerini dikkate alarak Göğüs Hastanesi yanında yeni faaliyete geçen Tekstil Port’ta açtık.

Burada müşterilerimize daha yakınız. İnşalah sağlık sıhhat içinde herkese kazançlı bir dönem diliyorum diyen şube Müdürü Tufan Altıok Çepni-Irmak olarak en uygun fiyatlarımız ile halkımıza hirmet vermeye başladık. Birçok alanda ticari faaliyeti olan Irmak Group’un bünyesinde yer almamız müşterilerimize uygun fiyatlarla hizmet vermemizi sağlıyor. Bereket Azdadır mantığı ile hareket eden ÇEPNİ IRMAK Döviz alış ve satış arasındaki farkı çok az kâr marjları ile dengede tutarak büyük çaplı işlem yapan firmalara önemli bir destek sunuyor. Yeni Şubenin açılışına Irmak Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Akgül, Irmak Spor Başkanı Sabri Altıok, Onursal Başkan Cenap Altıok, Burak Akgül, Murat Ağca ve çok sayıda işadamı katıldı. Irmak Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yeni Şubenin açılışında kendilerini yalnız bırakmayan İstanbul Milletvekili Halis Dalkılıç, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, AK Parti İlçe Başkanı Bahattin Ünver, Kraft Bilal Şahin, Altun Tekstil, Dr. Arslan Bey, Ramazan Can, Yozgat İşadamları Derneği, Özdağan Alternatif Enerji, Zengin Otomotiv, Taş Çelik Kapı, Kasaklar Deri, Ünlü Büryan, Süvari Tekstil, Falkon Tekstil, Yahya Yılmaz, Ünal Oral, Akyapı İnşaat, Lındıos Pijama, Osdum Köfte, Goldan Hill, Çetolar Pijama, Özsan Paslanmaz Metal, Çamlık İnşaat, Ümit Kumaşçılık, Ordu Tekstil, Hakan Tekstil, Ece Tekstil, Textilport İstanbul, Ziya Şark Sofrası Ahmet Bingöl, Cici Çikolata, Murat Kaya, Hhacı Doğan, Hedef Isı ve Yapı, Çahan Kuyumculuk, Bayhanlar Tekstil, Atilla Sar, Mehmet Deniz, Hikmet Taşçı, Vitmo Baby çok teşekkür etti.

ÇEPNİ IRMAK DÖVİZ TEKSTİL PORT ŞUBESİ:

Kazlıçeşme Mahallesi Asım Kazncıgil Cad.NO: 39 / A Zeytinburnu / İstanbul   

Telefon: 0212-665 01 62 - 547 98 26 GSM: 0532- 332 18 66Paylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
 • Yorumlar0
 • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

 • Milli Görüş Davası Seçkin Ağabeyini kaybetti

  Milli Görüş Davası Seçkin Ağabeyini kaybetti

  Kendisini Milli Görüş davasına adamış, Erbakan Vakfı Zeytinburnu Şubesinin kurulması için büyük emek harcayan Seçkin Serbest abimiz arkasında onca güzel çalışmalar bırakarak ebediyete göçtü.

 • Selvi Spor Hakan Eren ile devam kararı aldı

  Selvi Spor Hakan Eren ile devam kararı aldı

  Zeytinburnu’nun köklü kulüplerinden Selvi spor 23. Olağan genel kurulunu yaptı. Olağanüstü Genel kurulu ile başkanlık görevinde getirilen Hakan Eren ile olağan kongrede devam kararı çıktı.

 • Camiden ayakkabıları çalamayınca çay ocağını soydu

  Camiden ayakkabıları çalamayınca çay ocağını soydu

  Zeytinburnu Sümer Mahallesinde camiye giren hırsız ayakkabıları çalamayınca cami avlusunda bulunan çay ocağını soydu.

 • Erbakan Vakfı Zeytinburnu Şubesi Madde Bağımlılığını masaya yatırdı

  Erbakan Vakfı Zeytinburnu Şubesi Madde Bağımlılığını masaya yatırdı

  Erbakan Vakfı Zeytinburnu Şubesi genel merkezini yeni yerine taşıdı ve yeniledi. 58.Bulvar Caddesindeki yeni genel merkez oldukça kullanışlı ve geniş. Genel Merkezin en gözde yeri ise konferans solunu. Konferans solunun ilk konferansı ise oldukça anlamlıydı. Yüzyılın baş belası gençliği yok eden madde bağlılığı Erbakan Vakfı Zeytinburnu şubesi tarafından masaya yatırıldı.

 • AK Parti Zeytinburnu Delegelerini seçti

  AK Parti Zeytinburnu Delegelerini seçti

  AK Parti üyeleri, İstanbul ve çeşitli illerde kongrelerde oy kullanacak delegelerin belirlenmesi için sandık başına gitti. Zeytinburnu’nda delege seçimine partililer yoğun ilgi gösterdi. AK Parti İlçe Başkanı Bahattin Ünver, yeni ilçe başkanı ve yönetimini belirleyecek olan delege seçimine partililerin ilgisinde memnun olduğunu dile getirdi.

 • Meclis Üyesi Yunus Gülmek'ten Taziye Teşekkürü

  Meclis Üyesi Yunus Gülmek'ten Taziye Teşekkürü

  Meclis Üyesi Yunus Gülmek 23/06/2017 Tarihinde rahmete kavuşan Amcası Seyyid Haccı Mehmet Sait Gülmek için taziye teşekkürü yayınladı

 • Yeni Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak oldu

  Yeni Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak oldu

  Başbakan Binali Yıldırım, yeni kabineyi açıkladı. Akif Çağatay Kılıç'ın yerine yeni Gençlik ve Spor bakanı Osman Aşkın Bak oldu. Osman Aşkın Bak, iki dönem Zeytinburnu’ndan sorumlu Milletvekili olarak görev yaptı ve neredeyse ilçemizdeki her etkinliğe katıldı. Bundan dolayı Zeytinburnu’nun vekili olarak adlandırıldı.

 • İstanbul’un En Büyük “Buz Pisti” Zeytinburnu’na Yapılıyor

  İstanbul’un En Büyük “Buz Pisti” Zeytinburnu’na Yapılıyor

  Zeytinburnu Belediyesi, Spor Toto işbirliğiyle gerçekleştirdiği İstanbul’un en büyük buz pisti inşaatına 24 saat aralıksız devam ediyor.

 • Şiddetli yağmur İstanbul'u teslim aldı

  Şiddetli yağmur İstanbul'u teslim aldı

  İstanbul dün gece başlayan ve sabah saatlerinde şiddetini arttıran yağmur, İstanbullulara zor anlar yaşattı. Yollarda biriken sular trafiğin sıkışmasına neden olurken, toplu taşımada da aksamalar meydana geldi. İstanbul'da en fazla yağışı alan Silivri'de evlerinde mahsur kalanlar botlarla kurtarıldı. İstanbul Valiliği: Bugün ilimiz yoğun yağış aldığından ulaşımda sıkıntı yaşanmaması için zorunlu olmadıkça özel araçlarla trafiğe çıkılmaması rica olunur.

 • Zeytinburnu ve Bayrampaşa metroyu su bastı

  Zeytinburnu ve Bayrampaşa metroyu su bastı

  İstanbul'da ! Birçok yeri su bastı, araçlar yollarda mahsur kaldı, trafik kilitlendi. AKOM sel riskine karşı uyardı.

 • Avrasya Tüneli trafiğe kapandı!

  Avrasya Tüneli trafiğe kapandı!

  Avrasya Tüneli Anadolu-Avrupa Yönü de olumsuz hava koşulları nedeniyle geçici süre ile trafiğe kapatıldı

 • Korsan Hasan sevenlerini yasa boğdu

  Korsan Hasan sevenlerini yasa boğdu

  Telsiz Mahallesi’nin sevilen insanlarından spor camiasının dostu olan Malatya eşrafından Hasan Hüseyin TAŞDEMİR ( Korsan Hasan )rahmetli oldu.

 • Zeytinburnu, 4 Gün Boyunca Meydanda Sabahladı

  Zeytinburnu, 4 Gün Boyunca Meydanda Sabahladı

  4 gün 4 gece sabah ezanlarına kadar nöbet tutan Zeytinburnulu vatandaşlar, Kur’an-ı Kerim dinleyip, 15 Temmuz şehitlerine dua etti. Genci yaşlısı meydanlarda sabahlayan vatandaşlara Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın da eşlik etti. Paylaş

 • Beştelsiz spor atletizm takımından Turgay Bayram Avrupa Altıncısı oldu

  Beştelsiz spor atletizm takımından Turgay Bayram Avrupa Altıncısı oldu

  Türkiye, Avrupa U23 Atletizm Şampiyonası’na iddialı gidiyor. Ay-yıldızlılar, Bydgoszcz’da 45 isimle 29 dalda madalya aradı. Son günde 10 atletle finallerde temsil edilen Ay-yıldızlı Takım'da Yasemin Can, 5 binin ardından 10 bin metrede de altın madalya kazandı. 3000m su engellide ülkemizi temsil eden Zeytinburnu Beştelsiz spor Atletizm takımının sporcusu Turgay Bayram Avrupa 6.Olarak ülkemize büyük bir gurur yaşattı

 • Ünver: 15 Temmuz Asırlarca Unutulmayacak

  Ünver: 15 Temmuz Asırlarca Unutulmayacak

  AK Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Bahattin Ünver, Kanlı Darbe girişimi 15 Temmuz’un 1.Yıldönümünde hem Şehitler köprüsünde hem de 15 Temmuz meydanında yapılan etkinliklere katılarak Demokrasi Nöbetlerine destek veren Zeytinburnu Halkına ve teşkilatına teşekkür etti.

 • OnBeş Temmuz Temalı Canlı Resim Havadan Böyle Görüntülendi

  OnBeş Temmuz Temalı Canlı Resim Havadan Böyle Görüntülendi

  Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evleri’nde eğitim gören yüzlerce minik öğrenci bir araya gelerek, 15 Temmuz Destanı’nın 1. Yıl dönümünde yaptıkları canlı resimle "15 Temmuz’u Unutma!” mesajı yazdı. Duygu dolu anların yaşandığı etkinlikte yaklaşık 400 öğrencinin oluşturduğu Türk Bayraklı mesaj havadan görüntülendi.

kullan kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.6%

8.3%

8.5%

6.1%

30.4%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan