Geçen süre içerisinde Kapalıçarşı ve Zeytinburnu’nda şube sayısını dörde çıkardı. Kapalı Çarşı Merkez Şubesi, Zeytinburnu 58. Bulvar Caddesi Depo Durağı Şubesi, Zeytinburnu Dikilitaş Şubesi ve Tekstilport Şubesi olmak zere Irmak Döviz Halen Kapalıçarşı ve Zeytinburnu’ndaki üç şubesi ile resmi müesseseler olarak faaliyetlerini devam ettirmektedir. Hitap ettiği müşteri portföyü olarak tekstil, deri sanayi, demir çelik ve inşaat olmak üzere İstanbul ve Türkiye'nin büyük ticari hacimlerini teşkil eden sektörlerle çalışmalarını sürdürmektedir.

ÇEPNİ IRMAK DÖVİZ KUMAŞ VE TEKSTİL PİYASASINDA HİZMETE GİRDİ

Daha önce Beştelsiz Mahallesi Rauf Denktaş caddesinde hizmet veren Çepni Irmak Döviz kumaş ve Tekstil piyasasının yeni merkezi Tekstil Port’a taşındı. Şube Müdürü Tufan Altıok Şunları söyledi: Çepni Irmak Döviz olarak yıllardır Seyit Nizam ve Beştelsiz Mahallesinde iş Alemine ve halkımıza döviz alım satımı ve Altın ticareti konusunda hizmet veriyoruz. Özellikle Kumaş ve Tekstil alanında faaliyet gösteren müşterilerimizin istek ve taleplerini dikkate alarak Göğüs Hastanesi yanında yeni faaliyete geçen Tekstil Port’ta açtık.

Burada müşterilerimize daha yakınız. İnşalah sağlık sıhhat içinde herkese kazançlı bir dönem diliyorum diyen şube Müdürü Tufan Altıok Çepni-Irmak olarak en uygun fiyatlarımız ile halkımıza hirmet vermeye başladık. Birçok alanda ticari faaliyeti olan Irmak Group’un bünyesinde yer almamız müşterilerimize uygun fiyatlarla hizmet vermemizi sağlıyor. Bereket Azdadır mantığı ile hareket eden ÇEPNİ IRMAK Döviz alış ve satış arasındaki farkı çok az kâr marjları ile dengede tutarak büyük çaplı işlem yapan firmalara önemli bir destek sunuyor. Yeni Şubenin açılışına Irmak Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Akgül, Irmak Spor Başkanı Sabri Altıok, Onursal Başkan Cenap Altıok, Burak Akgül, Murat Ağca ve çok sayıda işadamı katıldı. Irmak Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yeni Şubenin açılışında kendilerini yalnız bırakmayan İstanbul Milletvekili Halis Dalkılıç, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, AK Parti İlçe Başkanı Bahattin Ünver, Kraft Bilal Şahin, Altun Tekstil, Dr. Arslan Bey, Ramazan Can, Yozgat İşadamları Derneği, Özdağan Alternatif Enerji, Zengin Otomotiv, Taş Çelik Kapı, Kasaklar Deri, Ünlü Büryan, Süvari Tekstil, Falkon Tekstil, Yahya Yılmaz, Ünal Oral, Akyapı İnşaat, Lındıos Pijama, Osdum Köfte, Goldan Hill, Çetolar Pijama, Özsan Paslanmaz Metal, Çamlık İnşaat, Ümit Kumaşçılık, Ordu Tekstil, Hakan Tekstil, Ece Tekstil, Textilport İstanbul, Ziya Şark Sofrası Ahmet Bingöl, Cici Çikolata, Murat Kaya, Hhacı Doğan, Hedef Isı ve Yapı, Çahan Kuyumculuk, Bayhanlar Tekstil, Atilla Sar, Mehmet Deniz, Hikmet Taşçı, Vitmo Baby çok teşekkür etti.

ÇEPNİ IRMAK DÖVİZ TEKSTİL PORT ŞUBESİ:

Kazlıçeşme Mahallesi Asım Kazncıgil Cad.NO: 39 / A Zeytinburnu / İstanbul   

Telefon: 0212-665 01 62 - 547 98 26 GSM: 0532- 332 18 66