• Çocuklara El Yıkama Alışkanlığı Aşılandı
 • Ensar Vakfı Fahri Biçer'i unutmadı
 • Zeytinburnu Belediyesi Kültür Yayınlarıyla Dünyaya açılıyor
 • Narkotik Eğitim Tır'ı Zeytinburnu'nda
 • Zeytinburnu Belediyesinde den Öğrencilere Aşure ikramı
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

IRMAK DÖVİZ Tekstil Porta Şube açtı

IRMAK GROUP 1991 yılında finans sektörüne girdi. İlk kez kambiyo kanununa tabi olarak devlet tarafından yetkili müessese olarak açılması ile zincir bürolar ve şirketler açılmaya başladı. Irmak Döviz, açtığı şubeler ve geniş müşteri portföyü ile bu sektörde İlkler arasında yerini aldı.

10 Temmuz 2017 Pazartesi 09:26

Geçen süre içerisinde Kapalıçarşı ve Zeytinburnu’nda şube sayısını dörde çıkardı. Kapalı Çarşı Merkez Şubesi, Zeytinburnu 58. Bulvar Caddesi Depo Durağı Şubesi, Zeytinburnu Dikilitaş Şubesi ve Tekstilport Şubesi olmak zere Irmak Döviz Halen Kapalıçarşı ve Zeytinburnu’ndaki üç şubesi ile resmi müesseseler olarak faaliyetlerini devam ettirmektedir. Hitap ettiği müşteri portföyü olarak tekstil, deri sanayi, demir çelik ve inşaat olmak üzere İstanbul ve Türkiye'nin büyük ticari hacimlerini teşkil eden sektörlerle çalışmalarını sürdürmektedir.

ÇEPNİ IRMAK DÖVİZ KUMAŞ VE TEKSTİL PİYASASINDA HİZMETE GİRDİ

Daha önce Beştelsiz Mahallesi Rauf Denktaş caddesinde hizmet veren Çepni Irmak Döviz kumaş ve Tekstil piyasasının yeni merkezi Tekstil Port’a taşındı. Şube Müdürü Tufan Altıok Şunları söyledi: Çepni Irmak Döviz olarak yıllardır Seyit Nizam ve Beştelsiz Mahallesinde iş Alemine ve halkımıza döviz alım satımı ve Altın ticareti konusunda hizmet veriyoruz. Özellikle Kumaş ve Tekstil alanında faaliyet gösteren müşterilerimizin istek ve taleplerini dikkate alarak Göğüs Hastanesi yanında yeni faaliyete geçen Tekstil Port’ta açtık.

Burada müşterilerimize daha yakınız. İnşalah sağlık sıhhat içinde herkese kazançlı bir dönem diliyorum diyen şube Müdürü Tufan Altıok Çepni-Irmak olarak en uygun fiyatlarımız ile halkımıza hirmet vermeye başladık. Birçok alanda ticari faaliyeti olan Irmak Group’un bünyesinde yer almamız müşterilerimize uygun fiyatlarla hizmet vermemizi sağlıyor. Bereket Azdadır mantığı ile hareket eden ÇEPNİ IRMAK Döviz alış ve satış arasındaki farkı çok az kâr marjları ile dengede tutarak büyük çaplı işlem yapan firmalara önemli bir destek sunuyor. Yeni Şubenin açılışına Irmak Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Akgül, Irmak Spor Başkanı Sabri Altıok, Onursal Başkan Cenap Altıok, Burak Akgül, Murat Ağca ve çok sayıda işadamı katıldı. Irmak Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yeni Şubenin açılışında kendilerini yalnız bırakmayan İstanbul Milletvekili Halis Dalkılıç, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, AK Parti İlçe Başkanı Bahattin Ünver, Kraft Bilal Şahin, Altun Tekstil, Dr. Arslan Bey, Ramazan Can, Yozgat İşadamları Derneği, Özdağan Alternatif Enerji, Zengin Otomotiv, Taş Çelik Kapı, Kasaklar Deri, Ünlü Büryan, Süvari Tekstil, Falkon Tekstil, Yahya Yılmaz, Ünal Oral, Akyapı İnşaat, Lındıos Pijama, Osdum Köfte, Goldan Hill, Çetolar Pijama, Özsan Paslanmaz Metal, Çamlık İnşaat, Ümit Kumaşçılık, Ordu Tekstil, Hakan Tekstil, Ece Tekstil, Textilport İstanbul, Ziya Şark Sofrası Ahmet Bingöl, Cici Çikolata, Murat Kaya, Hhacı Doğan, Hedef Isı ve Yapı, Çahan Kuyumculuk, Bayhanlar Tekstil, Atilla Sar, Mehmet Deniz, Hikmet Taşçı, Vitmo Baby çok teşekkür etti.

ÇEPNİ IRMAK DÖVİZ TEKSTİL PORT ŞUBESİ:

Kazlıçeşme Mahallesi Asım Kazncıgil Cad.NO: 39 / A Zeytinburnu / İstanbul   

Telefon: 0212-665 01 62 - 547 98 26 GSM: 0532- 332 18 66Paylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
 • Yorumlar0
 • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

 • Yöresel Günler Şöleni’nde Kardeşlik Rüzgarı Esti

  Yöresel Günler Şöleni’nde Kardeşlik Rüzgarı Esti

  Bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Zeytinburnu Yöresel Günler Şöleni Türk Halk Müziği’nin sevilen ses sanatçısı Mustafa Keser konseriyle sona erdi. 10 gün boyunca Anadolu’nun birçok il, ilçe ve köylerinin buluştuğu şölende kardeşlik rüzgarı esti.

 • Çocuklara El Yıkama Alışkanlığı Aşılandı

  Çocuklara El Yıkama Alışkanlığı Aşılandı

  Koç Üniversitesi Hastanesi ve Zeytinburnu Belediyesi, 'Dünya El Yıkama Günü' kapsamında 'Sağlık Elde Başlar Projesi'ni hayata geçirdi.

 • Ensar Vakfı Fahri Biçer'i unutmadı

  Ensar Vakfı Fahri Biçer'i unutmadı

  Ensar Vakfı Fahri Biçer'i unutmadı

 • Efsane Başkan Lütfi Kibiroğlu Hakk'a yürüdü

  Efsane Başkan Lütfi Kibiroğlu Hakk'a yürüdü

  Efsane Refah Partisi eski Eminönü Belediye Başkanı, Saadet Partisi Yüksek Disiplin Kurulu üyesi, Zeytinburnu Bbelediyesi Sosyal İşler Müdürü Sami Ünlü'nün kayınpederi Lütfi Kibiroğlu vefat etti.

 • Yöresel Günlerde Afganlılardan Pilav ziyafeti

  Yöresel Günlerde Afganlılardan Pilav ziyafeti

  Anadolu’nun tüm il, ilçe ve köylerinin kültürel şöleni olan 14’üncü Zeytinburnu Yöresel Günler Şöleninde Türk Dünyası gecesi büyük ilgi gördü. Afganlılar hem kıyafetleri hem yemekleri hem de müzikleriyle 15 Temmuz meydanındaki etkinliğe renk kattılar. Afganlılar Derneği 15 Temmuz meydanında 2000 kişilik Afgan pilavı dağıttılar.

 • Yöntem Eğitim Kurumlarının Geleneksel Pilav Günü

  Yöntem Eğitim Kurumlarının Geleneksel Pilav Günü

  Zeytinburnu’nda iki farklı şubesinde verdiği eğitim kalitesiyle ilçemizde adından söz ettirtmeye başlayan Yöntem Eğitim kurumlarının öğrencileri ve öğretmenleri geleneksel pilav gününde gönüllerince eğlendiler.

 • Otizmli Murat 10 Farklı Enstrüman Çalıyor

  Otizmli Murat 10 Farklı Enstrüman Çalıyor

  Otizmli 20 yaşındaki Murat Yurtcu, aldığı müzik eğitimi sayesinde yüzde 98 olan otizm engelini yüzde 45'e kadar düşürdü.

 • Zeytinburnu Belediyesi Kültür Yayınlarıyla Dünyaya açılıyor

  Zeytinburnu Belediyesi Kültür Yayınlarıyla Dünyaya açılıyor

  Dünyanın en büyük kitap fuarı olarak kabul edilen Frankfurt Kitap Fuarı sona erdi. Yayıncılık sektörünü ve kitapseverleri bir araya getiren kitap fuarını 5 günde yaklaşık 300 bin kişi ziyaret etti. 7 bin katılımcının bulunduğu fuarda ülkemizi temsil eden Zeytinburnu Belediyesi Kültür Yayınları’na Türk ve yabancı ziyaretçilerin ilgisi yoğundu.

 • Derya & Nebi muhteşem bir nikah merasimiyle dünya evine girdi

  Derya & Nebi muhteşem bir nikah merasimiyle dünya evine girdi

  Yılmaz ve Fatma Uçar Çiftinin biricik kızları Derya Uçar, Eyüp ve Fatma Topal çiftinin biricik evlatları Nebi Topal Titanic Business Oteldeki muhteşem bir nikah merasimi ile dünya evinde girdi. Nikah merasimine şahitlik etmek üzere, siyaset ve iş dünyasından 1000’e seçkin davetli Titanic Otele akın etti.

 • Düzceliler Kabak Tatlısıyla Yöresel Günlere renk kattı

  Düzceliler Kabak Tatlısıyla Yöresel Günlere renk kattı

  Sanatçı Hülya Polat’ın sahne aldığı ‘Zeytinburnu yöresel günlerinde Düzce rüzgârı esti. Yaklaşık 9 gündür süren günlere ilk kez katılan Düzceliler, Güzeldere şelalesinden, Samandere Şelalesine, Ceneviz kalesinden, Fakıllı mağarasına, Kurugöl Kanyonundan, Melen raftingine, Böreğinden mantısına, kabak tatlısından fındığına Düzce’yi Zeytinburnu 15 Temmuz meydanına taşıdılar..

 • Yöresel günlerde gökten Kastamonu sarımsağı yağdı

  Yöresel günlerde gökten Kastamonu sarımsağı yağdı

  Anadolu’nun tüm il, ilçe ve köylerinin aynı çatı altında buluştuğu Zeytinburnu 14. Yöresel Günlere Kastamonulular renk kattı. Kastamonu’nun yöresel ürünlerinin satıldığı Kastamonu standına Zeytinburnulular bir hafta boyunca akın etti.

 • Yöresel Günlere Sinop Mantısı mührünü vurdu

  Yöresel Günlere Sinop Mantısı mührünü vurdu

  Zeytinburnu Belediyesi tarafından organize edilen 14.Yöresel Günlerde Karadeniz Bölgesinde yerini alan Sinoplular hem hemşerilerine hem de ziyaretçilere mantı ikramında bulundu.

 • Yöresel Günler’de Samsunlular Standına yoğun ilgi

  Yöresel Günler’de Samsunlular Standına yoğun ilgi

  İstanbul Samsunlular Derneği 14.Yöresel Günler kapsamında 15 Temmuz Şehitler Meydanına kurduğu standa ziyaretçiler yoğun ilgi gösterdi. Bir hafta boyunca Samsunluların stantını ziyaretten eden Zeytinburnululara Başkan Davut Genç keşkek ziyafeti verdi.

 • Yöresel Günlerde Giresunlulardan Hamsi ziyafeti

  Yöresel Günlerde Giresunlulardan Hamsi ziyafeti

  Türkiye'nin farklı iklimlerinden 24 bölgenin yöresel tatlarını sergilendiği Yöresel Günler Şöleninde Karadeniz Bölgesi’nin gecesi bir başkaydı. Karadenizliler gecesinde ziyaretçiler hem horona hem de hamsiye doydu.

 • Erbakan Vakfı Zeytinburnu Şubesi 10 BİN kişiye aşure dağıttı

  Erbakan Vakfı Zeytinburnu Şubesi 10 BİN kişiye aşure dağıttı

  Erbakan Vakfı Zeytinburnu Şubesi Muharrem Ayı dolayısıyla 10 Bİn kişiye aşure ikram etti. 58.Bulvar Caddesindeki aşure ikramına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

 • Başkan Murat Aydın bütçe görüşmelerinde ZEYBİS müjdesi verdi

  Başkan Murat Aydın bütçe görüşmelerinde ZEYBİS müjdesi verdi

  Zeytinburnu Belediyesi 2018 yılı tahmini Bütçesi 388 milyon TL olarak oy çokluğu ile kabul edildi. Zeytinburnu Belediyesi 2018 bütçe görüşmelerinde CHP’li meclis gurubunun eleştirilerini dinleyerek söz konusu sorunları sıralayarak cevap veren Belediye Başkanı Murat Aydın, bütçenin oluşmasına destek veren ilçe esnafına da teşekkür etti.

kullan kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.4%

8.3%

8.6%

6.1%

30.6%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan