• Zeytinburnu bekçileri göreve başladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisi Temmuz ayı 1.Birleşim
  • Meclis Üyesi Yunus Gülmek'in amcası vefat etti
  • Karneler alındı, tatil başladı
  • İlk Enderun Teravih’i Seyitnizam Camii’nde Kılınacak
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Meclis Üyesi Emin Yüce Misafir Belediye Başkanlarını ilçemizde ağırladı

Diyarbakır Dernekler Federasyonu ve ilçe Belediye Başkanları İstanbul ve Ankara’da bir dizi ziyarette bulundular. Ziyaretler sonrası Diyarbakır Dernekler Federasyonu Başkan Yardımcısı ve Meclis üyesi Emin Yüce Başkanları Zeytinburnu’nda ağırladı.

20 Haziran 2017 Salı 09:36

Diyarbakır Dernekler Federasyonu Başkanı İbrahim Yalçıntepe, Diyarbakır Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karaahmetoğlu, Çüngüş Belediye Başkanı Zübeyir Aslanca Ankara ve İstanbul’da bir dizi ziyarette bulundular.
Diyarbakır Dernekler Federasyonu 15 Temmuz sonrası hem açıklamalarıyla hem de eylemleriyle darbecilerin karşısında milli iradenin yanında kale gibi durmuştu. 15 Temmuz Darbe girişimini yıl dönümü yaklaşırken Diyarbakır Dernekler Federasyonu Başkanı İbrahim Yalçıntepe ve beraberindeki Diyarbakır Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karaahmetoğlu, Çüngüş Belediye Başkanı Zübeyir Aslanca O gece bombalanan Gazi Meclisi ziyaret etti. Geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Ankara’nın ardından Başkanlar İstanbul’da Federasyonun iftarına katıldılar. İftar sonrası Zeytinburnu Diyarbakırlılar Dernek Başkanı Metin Gönültaş ve Diyarbakır Dernekler Federasyonu Başkan Yardımcısı ve Meclis üyesi Emin Yüce, Diyarbakır Dernekler Federasyonu Başkanı İbrahim Yalçıntepe, Diyarbakır Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karaahmetoğlu, Çüngüş Belediye Başkanı Zübeyir Aslanca’yı ilçemizde ağırladılar.

Başkanlar onuruna Belgradkapı sosyal tesislerinde verilen sahur yemeğine Zeytinburnu Belediye Başkanımız Murat Aydın’da katıldı. Yemekte kısa bir konuşma yapan evsahibi Diyarbakır Dernekler Federasyonu Başkan Yardımcısı ve Meclis üyesi Emin Yüce davetlerini kırmayıp yemeğe icabet eden hem federasyon başkanı, hem Diyarbakır ilçe belediye başkanları hem de Zeytinburnu Belediye Başkanımıza teşekkür etti.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.6%

8.3%

8.6%

6.1%

30.4%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan