• Çocuklara El Yıkama Alışkanlığı Aşılandı
 • Ensar Vakfı Fahri Biçer'i unutmadı
 • Zeytinburnu Belediyesi Kültür Yayınlarıyla Dünyaya açılıyor
 • Narkotik Eğitim Tır'ı Zeytinburnu'nda
 • Zeytinburnu Belediyesinde den Öğrencilere Aşure ikramı
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

NESSİA Ailesi iftarda buluştu

Bayan Grubunda 15 ile 45 Yaş aralığında farklı tasarımlarla adından söz ettiren Pozitif Tekstil NESSİA ailesi iftarda bir araya geldi.

17 Haziran 2017 Cumartesi 08:51

Zeytinburnu’muzun başarılı işadamlarından Ercan Kabadayı sahibi olduğu ve aynı zamanda Yönetim Kurulu görevini yürüttüğü Pozitif Tekstil’in çalışanlarına Merkezfendi Dervişan sofrasında aileleriyle birlikte iftar verdi. Misafirlerini tek tek eşiyle birlikte karşılayan Ercan Kabadayı iftar boyunca da çalışanlarıyla ve aileleriyle de yakından ilgilendi.

Ezanın okunmasıyla birlikte oruçlar açıldı. Dualar edildi. Çay sohbetinin ardından Nessia Ailesinin iftarı hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi. NESSİA Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Kabadayı iftarı le ilgili gazetemize şunları söyledi. Biz bir aileyiz.

Eğer işinize bu aile kavramını yansıtamazsanız başarılı olmanız çok zor. Benim önceliğim çalışanlara bu aile kavramını hissettirmek. Bugünde bunun gereği olarak çalışanlarımız ve aileleriyle birlikte iftarda bir araya geldik. Bunu ilk kez yapmıyoruz. Bu bizim geleneksel iftarımız. İnşallah bundan sonraki yıllarda da bunu devam ettireceğiz dedi.

BAYAN GRUBUNDA 15 İLE 45 YAŞ ARALIĞINDA NESSİA GÖZDE FİRMA

Pozitif Tekstil’in sahibi Ercan Kabadayı, 2005 Yılında dış giyim üzerine kurduğu şirketle büyümeye devam ediyor. Pozitif Tektsil, bugün 10 Adet tedarikçinin yanında kendi üretim tesisinde ürettiği modellerle Nessia firmasıyla sektörün öncü firmalarından biri haline geldi.  Pozitif Tekstil’in imalat atölyelerine entegre kumaş giriyor ve mamul olarak çıkıyor. Önce bilgisayarda modeller çiziliyor, ardından bu modeller kalıplara dökülüyor. Modeller Nessia’nın model atölyesinde kumaşa bürünüyor. Artık modelin çoğaltılması aşmasına geçiliyor. İlk olarak Kumaş kalite kontrolü yapılıyor. Kaliteden geçen kumaşa dev kesim makinalarında modeller işleniyor. Modellerin kuşama işlenip kesilmesinin ardından 8 Farkı atölyede dikim aşamasına geçiliyor. Modellerin dikilmesinin ardından tekrar dikim kalite kontrol evresi var. Kaliteden geçen modeller bu kez ütü masasına geçiyor. En son aşamalar ise etiket ve paketleme. Ham bir şekilde Nessia üretim tesislerine giren  Kumaşlar artık birer sanat eseri olarak birbirinden farklı modellerde hem Nessia’nın satış mağazalarında hem de Türkiye’nin her köşesinin de satışa sunuluyor.   Geçtiğimiz günlerde İlkbahar Yaz Koleksiyonunu en şık, en özgür ve en trend olacaksınız sloganıyla tanıtan Nessia’nın yeni tasarımları büyük beğeni topladı. Pozitif Tekstil’in kurucusu ve yönetim Kurulu Başkanı Ercan Kabadayı NESSİA’yı kısaca şöyle anlattı. Şirketimiz 2005 yılında kuruldu. Şirketimiz bayan dış giyim üzerine kurulmuş bir şirket. Üretim ve imalat yani entegre kumaş giriyor mamul çıkıyor. Ürettiğimiz bu çok özel özel tasarımlarımızı Toptan mağazalarımızda yurt içine ve yurtdışına satarken Pozitif Tekstil NESSİA olarak toptan satışın yanında www.missnessia.com.tr adresinden E Satışı yapıyoruz.  İnternet üzerinden satış web olayı yoğun olarak insanlar yiyecek dahi satın alıyorlar giyimi de oturdukları yerden güvenli firmalardan alışveriş yapıyorlar. Biz toptan olarak veriyoruz. İnternet üzerinden Perakende satışımız yok. Fuarları çok önemsiyoruz. Fuarlar bizim yurt dışına açılan en büyük penceremiz. Fuarlara da katılmaya devam edeceğiz dedi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
 • Yorumlar0
 • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

 • Yöresel Günler Şöleni’nde Kardeşlik Rüzgarı Esti

  Yöresel Günler Şöleni’nde Kardeşlik Rüzgarı Esti

  Bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Zeytinburnu Yöresel Günler Şöleni Türk Halk Müziği’nin sevilen ses sanatçısı Mustafa Keser konseriyle sona erdi. 10 gün boyunca Anadolu’nun birçok il, ilçe ve köylerinin buluştuğu şölende kardeşlik rüzgarı esti.

 • Çocuklara El Yıkama Alışkanlığı Aşılandı

  Çocuklara El Yıkama Alışkanlığı Aşılandı

  Koç Üniversitesi Hastanesi ve Zeytinburnu Belediyesi, 'Dünya El Yıkama Günü' kapsamında 'Sağlık Elde Başlar Projesi'ni hayata geçirdi.

 • Ensar Vakfı Fahri Biçer'i unutmadı

  Ensar Vakfı Fahri Biçer'i unutmadı

  Ensar Vakfı Fahri Biçer'i unutmadı

 • Efsane Başkan Lütfi Kibiroğlu Hakk'a yürüdü

  Efsane Başkan Lütfi Kibiroğlu Hakk'a yürüdü

  Efsane Refah Partisi eski Eminönü Belediye Başkanı, Saadet Partisi Yüksek Disiplin Kurulu üyesi, Zeytinburnu Bbelediyesi Sosyal İşler Müdürü Sami Ünlü'nün kayınpederi Lütfi Kibiroğlu vefat etti.

 • Yöresel Günlerde Afganlılardan Pilav ziyafeti

  Yöresel Günlerde Afganlılardan Pilav ziyafeti

  Anadolu’nun tüm il, ilçe ve köylerinin kültürel şöleni olan 14’üncü Zeytinburnu Yöresel Günler Şöleninde Türk Dünyası gecesi büyük ilgi gördü. Afganlılar hem kıyafetleri hem yemekleri hem de müzikleriyle 15 Temmuz meydanındaki etkinliğe renk kattılar. Afganlılar Derneği 15 Temmuz meydanında 2000 kişilik Afgan pilavı dağıttılar.

 • Yöntem Eğitim Kurumlarının Geleneksel Pilav Günü

  Yöntem Eğitim Kurumlarının Geleneksel Pilav Günü

  Zeytinburnu’nda iki farklı şubesinde verdiği eğitim kalitesiyle ilçemizde adından söz ettirtmeye başlayan Yöntem Eğitim kurumlarının öğrencileri ve öğretmenleri geleneksel pilav gününde gönüllerince eğlendiler.

 • Otizmli Murat 10 Farklı Enstrüman Çalıyor

  Otizmli Murat 10 Farklı Enstrüman Çalıyor

  Otizmli 20 yaşındaki Murat Yurtcu, aldığı müzik eğitimi sayesinde yüzde 98 olan otizm engelini yüzde 45'e kadar düşürdü.

 • Zeytinburnu Belediyesi Kültür Yayınlarıyla Dünyaya açılıyor

  Zeytinburnu Belediyesi Kültür Yayınlarıyla Dünyaya açılıyor

  Dünyanın en büyük kitap fuarı olarak kabul edilen Frankfurt Kitap Fuarı sona erdi. Yayıncılık sektörünü ve kitapseverleri bir araya getiren kitap fuarını 5 günde yaklaşık 300 bin kişi ziyaret etti. 7 bin katılımcının bulunduğu fuarda ülkemizi temsil eden Zeytinburnu Belediyesi Kültür Yayınları’na Türk ve yabancı ziyaretçilerin ilgisi yoğundu.

 • Derya & Nebi muhteşem bir nikah merasimiyle dünya evine girdi

  Derya & Nebi muhteşem bir nikah merasimiyle dünya evine girdi

  Yılmaz ve Fatma Uçar Çiftinin biricik kızları Derya Uçar, Eyüp ve Fatma Topal çiftinin biricik evlatları Nebi Topal Titanic Business Oteldeki muhteşem bir nikah merasimi ile dünya evinde girdi. Nikah merasimine şahitlik etmek üzere, siyaset ve iş dünyasından 1000’e seçkin davetli Titanic Otele akın etti.

 • Düzceliler Kabak Tatlısıyla Yöresel Günlere renk kattı

  Düzceliler Kabak Tatlısıyla Yöresel Günlere renk kattı

  Sanatçı Hülya Polat’ın sahne aldığı ‘Zeytinburnu yöresel günlerinde Düzce rüzgârı esti. Yaklaşık 9 gündür süren günlere ilk kez katılan Düzceliler, Güzeldere şelalesinden, Samandere Şelalesine, Ceneviz kalesinden, Fakıllı mağarasına, Kurugöl Kanyonundan, Melen raftingine, Böreğinden mantısına, kabak tatlısından fındığına Düzce’yi Zeytinburnu 15 Temmuz meydanına taşıdılar..

 • Yöresel günlerde gökten Kastamonu sarımsağı yağdı

  Yöresel günlerde gökten Kastamonu sarımsağı yağdı

  Anadolu’nun tüm il, ilçe ve köylerinin aynı çatı altında buluştuğu Zeytinburnu 14. Yöresel Günlere Kastamonulular renk kattı. Kastamonu’nun yöresel ürünlerinin satıldığı Kastamonu standına Zeytinburnulular bir hafta boyunca akın etti.

 • Yöresel Günlere Sinop Mantısı mührünü vurdu

  Yöresel Günlere Sinop Mantısı mührünü vurdu

  Zeytinburnu Belediyesi tarafından organize edilen 14.Yöresel Günlerde Karadeniz Bölgesinde yerini alan Sinoplular hem hemşerilerine hem de ziyaretçilere mantı ikramında bulundu.

 • Yöresel Günler’de Samsunlular Standına yoğun ilgi

  Yöresel Günler’de Samsunlular Standına yoğun ilgi

  İstanbul Samsunlular Derneği 14.Yöresel Günler kapsamında 15 Temmuz Şehitler Meydanına kurduğu standa ziyaretçiler yoğun ilgi gösterdi. Bir hafta boyunca Samsunluların stantını ziyaretten eden Zeytinburnululara Başkan Davut Genç keşkek ziyafeti verdi.

 • Yöresel Günlerde Giresunlulardan Hamsi ziyafeti

  Yöresel Günlerde Giresunlulardan Hamsi ziyafeti

  Türkiye'nin farklı iklimlerinden 24 bölgenin yöresel tatlarını sergilendiği Yöresel Günler Şöleninde Karadeniz Bölgesi’nin gecesi bir başkaydı. Karadenizliler gecesinde ziyaretçiler hem horona hem de hamsiye doydu.

 • Erbakan Vakfı Zeytinburnu Şubesi 10 BİN kişiye aşure dağıttı

  Erbakan Vakfı Zeytinburnu Şubesi 10 BİN kişiye aşure dağıttı

  Erbakan Vakfı Zeytinburnu Şubesi Muharrem Ayı dolayısıyla 10 Bİn kişiye aşure ikram etti. 58.Bulvar Caddesindeki aşure ikramına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

 • Başkan Murat Aydın bütçe görüşmelerinde ZEYBİS müjdesi verdi

  Başkan Murat Aydın bütçe görüşmelerinde ZEYBİS müjdesi verdi

  Zeytinburnu Belediyesi 2018 yılı tahmini Bütçesi 388 milyon TL olarak oy çokluğu ile kabul edildi. Zeytinburnu Belediyesi 2018 bütçe görüşmelerinde CHP’li meclis gurubunun eleştirilerini dinleyerek söz konusu sorunları sıralayarak cevap veren Belediye Başkanı Murat Aydın, bütçenin oluşmasına destek veren ilçe esnafına da teşekkür etti.

kullan kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.4%

8.3%

8.6%

6.1%

30.6%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan