• Zeytinburnu bekçileri göreve başladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisi Temmuz ayı 1.Birleşim
  • Meclis Üyesi Yunus Gülmek'in amcası vefat etti
  • Karneler alındı, tatil başladı
  • İlk Enderun Teravih’i Seyitnizam Camii’nde Kılınacak
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Genel Başkan Mehmet Çakır ZEYDEF üyelerine iftar verdi

ZEYDEF Genel Başkanı Mehmet Çakır, Zeytinburnu Dernekler Federasyonun üye derneklerine Dervişan Sofrasında iftar yemeği verdi. İftar yemeğine Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Kasap’da katıldı.

09 Haziran 2017 Cuma 11:11

 En son yapılan olağan kongrede ZEYDEF Genel Başkanlığına seçilen Mehmet Çakır güzel çalışmalara imzasını atmaya devam ediyor. Önce ZEYDEF’in kadın kolları kuruldu. Ardından genel merkez görkemli bir şeklide dekore edildi ve Belediye Başkanı tarafından açıldı. Daha sonra ZEYDEF Çanakkale Şehitleri için bir gece tertipledi. Bu kez ZEYDEF Genel Başkanı Mehmet Çakır, Zeytinburnu Dernekler Federasyonun üye derneklerine Dervişan Sofrasında iftar yemeği verdi.

İftar Programına, Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Kasap, ZEYDEF Genel Başkanı Mehmet Çakır, Onursal Başkan Yaşar Güner,  Genel Başkan Vekili: Nazir Güler, Genel Başkan Yardımcısı: Arif Şengül, Genel Başkan Yardımcısı: Davut Genç, Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı: Mustafa Göksu, Genel Sekreter: Erdoğan Güner, Genel Sayman: Murat Tufan, Siyasi İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı: Yaşar Güner, Gençlik ve Spordan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Bayındır, Protokolden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı: Ömer Yıldız, Sosyal İşlerden Sorumlu genel Başkan yardımcısı: İsmail Çetin, Sağlık işlerinden sorumlu genel başkan yardımcısı: Dursun Bayram, Basın ve Tanıtımdan sorumlu genel başkan yardımcısı: Taylan Demirelli, Teşkilatlanmadan sorumlu genel başkan yardımcısı: Özgür Varlık, Halka ilişkilerden sorumlu genel başkan yardımcısı: Emin Acar, Eğitimden sorumlu genel başkan yardımcısı: Coşkun Toraman, İstihbarattan sorumlu genel başkan yardımcısı: Şerafet Özcan, Kadın Kollarından sorumlu genel başkan yardımcısı: Adem Kızılcık, Proje geliştirmeden sorumlu genel başkan yardımcısı: Muhterem Gül, Ar-Ge’den sorumlu genel başkan yardımcısı: Recai Memiş, Finansmandan sorumlu genel başkan yardımcısı: Adem Honça katıldı.

ZEYDEF Genel Başkanı Mehmet Çakır ve Genel Başkan Yardımcısı Davut Genç Üye Dernek Başkanlarını aileleriyle birlikte kapıda karşıladı. Ezanın okunmasının ardından oruçlar açıldı. Sofranın bereket duasını Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Kasap yaptı.  Duanın ardından ZEYDEF Genel Başkanı Mehmet Çakır kısa bir konuşma yaptı. Davetimize icabet eden Belediye Başkan Yardımcımız Gökhan kasap, Üye Dernek Başkanlarımız ve ailelerine teşekkür ediyorum. Hepinize Hayırlı ramazanlar diliyorum ve şimdiden Bayramınızı tebrik ediyorum. ZEYDEF’in yönetimini devraldıktan sonra ilk olarak Kadın Kollarımızı kurduk. Şimdi Gençlik kollarımızı kuracağız. Ardından Genel Merkezimiz atıl durumdaydı. Yaptığımız tadilatta güzel bir mekâna kavuştuk. Çanakkale’de belediyemizin tesislerinde üyelerimizle bir hafta kamp yaptık. Çanakkale şehitlerimiz için gece düzenledik. Şimdi iftarda bir aradayız. İnşallah Temmuz ayında da hep birlikte ZEYDEF’in ilk pikniğini yapacağız ve bunu geleneksel hale getireceğiz dedi.

ZEYDEF Genel Başkanı Mehmet Çakır’ın ardından Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Kasap kısa bir konuşma yaptı. Konuşmasında STK’ların önemine değinen Kasap, Zeytinburnu’nda ZEYDEF’in çok önemli bir görevi yerine getirdiği ve STK’ları tek çatı altında buluşturduğunun altını çizdi

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.6%

8.3%

8.6%

6.1%

30.4%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan