Aslen Kastamonulu olan Zeytinburnu’muzun göz bebeği işadamlarından Derya Pen’in sahibi olan ve Yönetim Kurulu Başkanlığını yapan Derya Ovalıoğlu ve Derya Pen’in yöneticileri misafirleri kapıda karşıladı. Derya Pen Ailesinin geleneksel hale gelen iftar programına bu yılda yoğun bir katılım oldu. Derya Pen ve İş ortaklarının bir aya geldiği İstanbul iftarı Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı. Akşam ezanının okunmasıyla birlikte oruçlar açıldı ve ardından şükür duası yapıldı.

Gelirken misafirlerini kapıda karşılayan işadamı Derya Ovalıoğlu iftar süresince de tek tek masaları gezdi ve iftarın ardından da misafirlerini yine kapıda uğurladı. İşadamı Ovalıoğlu, İftar programı sonrası ise Gazetemize Derya Pen hakkında çok özel açıklamalar yaptı.

Derya Pen Yönetim Kurulu Başkanı Derya Ovalıoğlu sözlerine 18 Yıldır kendileriyle yol yürüyen Derya Pen ailesine teşekkür ederek başladı ve sözlerini şöyle sürdürdü. Derya Pen, 1999 yılından itibaren PVC pencere, kapı, alüminyum doğrama, küpeşte, çift cam, mutfak, banyo dolapları ve mobilya sektöründe hizmet veren bir firmadır. 1999 yılında kurulan şirketimiz fıratpen üretici bayii olarak 2 merkez 6 şube 10 tali bayii ile hizmet vermiştir. 2016 Yılı Ocak ayından itibaren PVC sektörünün öncü ve kaliteli firması WİNSA üretici bayii olarak hizmetine devam etmektedir. 2000 yılında çift cam üretimine geçilmiştir, böylece pencerenin bütün elemanlarını üreterek tedarikçi firma konumundan üretici firma konumuna geçmiştir. Çok hızlı büyüyen firmamız yoğun talep karşısında, 2001 yılında Kastamonu merkezde 1.300 m2 kapalı 4.000 m2 açık alana sahip üretim tesisimiz kurulmuştur ve ilk şubemizde bu yılda hizmete başlamıştır. Bu tesisin hizmete girmesiyle aylık üretim kapasitesi 50.000 metreküpe çıkartılmıştır. Müşterilerimize daha iyi ve hızlı hizmet verebilmek için 2002 yılında Devrekani şubemizi 2004 yılında gelen yoğun talepler doğrultusunda mutfak ve banyo dolapları imalatı satışına başlanmış aynı zamanda Taşköprü şubemizde hizmete girmiştir. 2005 yılında Pınarbaşı, Azdavay ve Merkez Efendi şubeleri ile hizmet vermeye başlamıştır. 2004 yılbaşından itibaren İstanbul ve Kastamonu da mobilya sektöründe de üretime başlayan firmamız, İç dekorasyonda da tüm ihtiyaçlara cevap verebilmektedir. PVC Doğrama, Mobilya Dekorasyonun ardından inşaat sektöründe de yatırım yapmaya başladık ve ilk olarak Kastamonu’da Derya Sitesi Saray konutlarını inşa ettik. Bu alandaki yatırmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. Tüm bu yatırımlarımızın hedefi müşteri memnuniyetidir. Derya Pen Ailesi olarak müşteri memnuniyetinden asla taviz vermeyiz dedi.

Derya Pen’in geleneksel iftar programına, Derya Pen Yönetim Kurulu Başkanı Derya Ovalıoğlu ve Hüseyin Özsoy,  İşletme Müdürü Mehmet Çevik, Devrekani Belediye Başkanı Mümtaz Aliustaoğlu, WİNSA’nın Bölge Müdürü Mehmet Çalım, Winsa Reklam ve Pazarlama Müdürü Özgür Bayrak, Winsa'nın Teknik Müdürü Resul Tekin,  Prof. Ahmet Maranki, İşadamları Özcan Doğan, Mehmet Conoğlu, Hayri Aygün, Zeki Şeref, İsmail Akşahin, Ahmet Rüzgar, Cemal Şenol, Ali Çam, Nihat Sezer, AK Parti Zeytinburnu İlçe Başkan Yardımcısı Alaaddin Çam ve Derya Pen Ailesi katıldı…

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL