• Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Sınav İlanı
  • CHP ilçe örgütü Kadınlar Gününü kutladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisinde yetki tartışması
  • Bilgi Evleri 14. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Başladı
  • Zeytinburnu Meclisi’nin gündemi ‘Asbest’
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Bilgi Evleri’nde Geleneksel Piknik Coşkusu

Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evleri 550 Bilge Nesil öğrencisiyle birlikte Çekmeköy’de gerçekleştirilen geleneksel piknik organizasyonunda bir araya geldi.
24 Mayıs 2017 Çarşamba 12:12

Zeytinburnu Belediyesi Bilge Evi öğrencileri geride bıraktıkları sezonun yorgunluğunu atmak için gerçekleştirilen piknik organizasyonunda bir araya geldi. Sabahın ilk ışıklarıyla bilgi evlerinin önünde başlayan hareketlilik Çekmeköy yolculuğuyla devam etti.

Yaklaşık bir saat süren yolculuğun ardından piknik alanına ulaşan 550 öğrenci kendileri için hazırlanan ve zengin bir mönüden oluşan kahvaltı masalarına geçerek eşsiz doğa manzarası içinde kahvaltılarını yaptı. Kahvaltının ardından serbest zaman içerisinde oyunlar oynayarak doyasıya eğlenen bilgi evi öğrencileri geçirdikleri yorucu dönemin stresini attı.

Keyifle geçirilen zamanın ardından öğle yemeğine geçen öğrenciler, yemekten sonra geleneksel pikniğin en heyecanlı bölümü olan oyunları oynadı. Yumurta taşıma, çuval yarışı, iple sarkıtılan elmayı elleri kullanmadan yeme ve en hızlı erik yeme yarışı ile öğrenciler Bilgi Evleri arası birbirlerine rakip olup, heyecanlı ve bir o kadar da eğlenceli dakikalar geçirdi. Oyun esnasında yaşadıkları heyecanla pikniği adeta bir şenlik havasına dönüştüren Bilgi Evi öğrencileri günün ardından birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.Paylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.1%

8.3%

8.5%

6%

31%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan