ZEYDEF’in yenilenen Genel Merkezi Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Başkan Yardımcıları Gökhan Kasap, Gönül Demirel, ZEYDEF Genel Başkanı Mehmet Çakır, Yönetim Kurulu Üyeleri Genel Başkan Vekili: Nazir Güler, Genel Başkan Yardımcısı: Arif Şengül, Genel Başkan Yardımcısı: Davut Genç, Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı: Mustafa Göksu, Genel Sekreter: Erdoğan Güner, Genel Sayman: Murat Tufan, Siyasi İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı: Yaşar Güner, Gençlik ve Spordan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Bayındır, Protokolden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı: Ömer Yıldız, Sosyal İşlerden Sorumlu genel Başkan yardımcısı: İsmail Çetin, Sağlık işlerinden sorumlu genel başkan yardımcısı: Dursun Bayram, Basın ve Tanıtımdan sorumlu genel başkan yardımcısı: Taylan Demirelli, Teşkilatlanmadan sorumlu genel başkan yardımcısı: Özgür Varlık, Halka ilişkilerden sorumlu genel başkan yardımcısı: Emin Acar, Eğitimden sorumlu genel başkan yardımcısı: Coşkun Toraman, İstihbarattan sorumlu genel başkan yardımcısı: Şerafet Özcan, Kadın Kollarından sorumlu genel başkan yardımcısı: Adem Kızılcık, Proje geliştirmeden sorumlu genel başkan yardımcısı: Muhterem Gül, Ar-Ge’den sorumlu genel başkan yardımcısı: Recai Memiş, Finansmandan sorumlu genel başkan yardımcısı: Adem Honça katıldı.

ZEYDEF Genel Başkanı Mehmet Çakır ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkanı Murat Aydın’ı Genel Merkezin önünde hazırladıkları hoş geldin pankartıyla karşıladılar. Karşılamanın arından Genel Merkezi gezen Başkan Aydın yapılan tadilat sonrası yeni merkezi beğendi. ZEYDEF Kadın kollarının da katıldığı açılış merasiminde kürsüye ilk olarak ZEYDEF Genel Başkanı Mehmet Çakır çıktı.

Genel Başkan Mehmet Çakır, bize her daim destek veren STK’ların onursal Başkanı, Zeytinburnu’nun mimarı Belediye Başkanımız Sayın Murat Aydın ve Başkan Yardımcılarımıza çok teşekkür ediyorum dedi. Başkan Çakır sözlerini şöyle sürdürdü. Çok kısa bir süre içinde Belediye Başkanımızın desteğiyle güzel işlere imza attık. Genel Merkezimiz atıl durumdaydı. Yaptığımız tadilatta güzel bir mekana kavuştuk. Görevi devraldıktan sonra ilk olarak Kadın Kollarımızı kurduk. Şimdi Gençlik kollarımızı kuracağız. 14 Yıldır aralıksız yapılan Yöresel Günler ile ZEYDEF’in kurulumunu öncülüğünü yapan Belediye Başkanımızın bizden bir isteği vardı. ZEYDEF’in tüm STK’ları bünyesine katarak tamamını kucaklaması.. Bugün iki derneğimizi kendi saflarımıza kattık. İnşallah devamı da gelecek dedi.

Genel Başkan Mehmet Çakır’ın ardından kürsüye Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın çıktı. Başkan Aydın ZEYDEF’e, Genel Başkan Mehmet Çakır’a ve Üye tüm dernek Başkanlarına yaptıkları güzel çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Başkan Aydın ZEYDEF Türkiye’nin özeti burada Doğudan Batıya, Kuzeyden Güneye, Türkistan’dan Batı Trakya Rumeli’ye tüm halkımızın temsilcileri var dedi. Başkan konuşmasında bu topraklar son yüzyılın en önemli seçimiyle karşı karşıya. 16 Nisan’da inşallah ülkemiz bir karar verecek. Sizlerden isteğim bu 18 maddeyi okuyun ve kararınızı ona öre verin. EVET çıkarsa artık ülkemizde vesayet bitecek sözde kararda milletin olacak. Milletin yarsının bir fazla oyunu alan 5 yıl süreyle ülkemizi yönetecek. Artık hükümet sandıkta kurulacak ve güvenoyunu alacak dedi. 

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL