• Zeytinburnu'ndaki üçgen arsa 14.9 milyon TL'ye satılıyor
  • Zeytinburnu gelecek 5 yılda yüzde 108 değer kazanacak
  • Saadet Partisi Başkan Aydın'ı ziyaret etti
  • MHP'den Saadet Partisi'ne iade-i ziyaret
  • 'Zeytinburnu Kimsenin tercihine göre planlanamaz'
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

‘16 Nisan’da ‘EVET’ ile Türkiye ekonomisi yeni bir sıçrama yapacaktır’

Özsoy Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı, İTO Meclis Üyesi, Zeytinburnu İşadamları Derneği, Emniyet Derneği Başkanı işadamı Ayhan Özsoy, Sanayicisi, işadamı, esnafıyla tek yürek olan Zeytinburnulular, Daha güçlü bir Türkiye ve yeni anayasaya ‘evet’ demek için sabırsızlanıyor dedi.

07 Nisan 2017 Cuma 13:27

Özsoy Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Özsoy Zeytinburnu Haber Gazetesine refrandum sürecini değerlendirdi. Ülkemizin geleceği için, üretim için, istihdam için ihracat için ben de EVET diyorum. İnanıyorum ki, referandum sonrası Türkiye müreffeh bir ülke haline gelecek. Küresel güçler bir kez daha Türkiye'nin ve Türk halkının gücü karşısında neye uğradığını şaşıracak dedi. Özsoy açıklamalarını şöyle sürdürdü. Daha büyük, daha güçlü bir Türkiye için iş dünyası olarak birlik ve beraberliğimizi güçlendirecek, ülkemizin siyasi, ekonomik gelişmesine katkı sağlayacak ve eski koalisyon dönemindeki kısır çekişmelerin olmaması için Anayasa düzenlemelerini bu kapsamda değerlendiriyor ve onun için EVET diyoruz dedi.

Özsoy Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı, Zeytinburnu İşadamları Derneği, Emniyet Derneği Başkanı işadamı Ayhan Özsoy, İş dünyası olarak öncelikli beklentimiz, 2002 yılından itibaren yaşadığımız, ancak 2016'da FETÖ terör örgütünün darbe girişimi yüzünden sekteye uğrayan huzur, güven ve istikrar ortamının yeniden ve kalıcı olarak tesis edilmesidir. Bu kapsamda herkesin ve tüm kurumların üzerlerine düşen görev ve sorumlulukları yerine getirmesi gerektiğine inanıyorum. Birlik ve beraberliğimizi güçlendirecek, demokrasi anlayışımızı olgunlaştıracak, ülkemizin siyasi ve ekonomik gelişme istikrarına katkı sağlayacak girişimlerin her zaman yanındayım. Türkiye'nin yeni bir anayasaya ihtiyaç duyduğu dönemde gündeme gelen, milli iradenin tam olarak temsil edilmesine yönelik anayasa düzenlemelerini değerlendiriyorum. Bu düşünceler ışığında, ülkemizin beklentileri doğrultusunda yeni bir yönetim anlayışına geçişin dönüm noktasını oluşturan anayasa değişikliğinin destekçisi olacağımızı ifade etmek istiyorum.
Türkiye’nin bundan sonra da ihtiyacı olan şey güçlü yönetimdir. 16 Nisan’da ‘EVET’ ile Türkiye ekonomisi yeni bir sıçrama yapacaktır. Geçtiğimiz yıl yaşanan tüm olağanüstü durumlara rağmen Türkiye dünyada en fazla büyüyen ülkelerden biri olmuştur. 2016'da ekonomide yaşanan 2.9'luk büyüme, 15 Temmuz hainliğine karşı verilen en güzel cevap olmuştur.                       

Şimdi EVET demeyeceğiz de ne zaman diyeceğiz diye soran Özsoy,  Hükümete bürokrasi ayak uyduramıyor. Bürokrasi çok yavaş ilerliyor. Bürokrasinin hızlanması için EVET diyorum. Bugüne kadar bürokrasi devleti yönetiyordu. Yeni anayasa bürokrasinin saltanatına son vereceği için evet diyorum. Artık milletvekilleri kendi asli görevleriyle ilgilenecekler. Bakanlar yasamadan çıkacağı için oy kaygısından uzaklaşacak ve her yere eşit hizmet gideceği için evet diyorum. Terör örgütü de hayır diyecekmiş. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak ben bir terör örgütüyle nasıl aynı oyu verebilirim? Bundan dolayı ben EVET diyorum.

Çocuklarımızın geleceği için EVET diyoruz. Çok sıkıntılı dönemler yaşadık. Çocuklarımın aynı sıkıntıları yaşamaması, güzel bir gelecekleri olması için EVET diyoruz. Akan kanın durması için, daha büyük bir Türkiye için EVET diyoruz. Esnaf ve sanatkârlarımızın önünün açılması için, yatırımların artarak devam etmesi için evet diyoruz. Türkiye'nin şaha kalkması için, herkesin kardeşçe birlik ve huzur içinde yaşaması için evet diyoruz. Evet demeye mecburuz.

Yeni anayasa referandumu ülkemiz için bir dönüm noktasıdır. Ülkemizin bu önemli dönemeçten daha güçlü çıkabilmesi için referandumda yeni anayasaya EVET diyeceğim. Ülkem için, bayrak için, huzur için, güçlü bir Türkiye için evet diyeceğim. Yeni anayasanın kabul edilmesiyle, ülkemizin önü açılacak, yatırımların önü açılacak, istihdam artacak, kısaca insanlarımızın yüzü gülecek. İşte bu ve bunun gibi birçok nedenden dolayı EVET diyeceğim dedi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.2%

8.3%

8.6%

6.1%

30.9%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan