• Zeytinburnu bekçileri göreve başladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisi Temmuz ayı 1.Birleşim
  • Meclis Üyesi Yunus Gülmek'in amcası vefat etti
  • Karneler alındı, tatil başladı
  • İlk Enderun Teravih’i Seyitnizam Camii’nde Kılınacak
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Babuşçu: O zaman Darbenin siyasi ayağı Kılıçdaroğludur

AK Parti İstanbul Milletvekili Aziz Babuşcu, Zeytinburnu’nda katıldığı amatör spor kulüpleri istişare toplantısında, 15 Temmuz’un "kontrollü darbe" olduğunu iddia eden CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na sert tepki gösterdi.

06 Nisan 2017 Perşembe 09:21

AK Parti İstanbul Milletvekili Aziz Babuşcu, Zeytinburnu'nda katıldığı amatör spor kulüpleri istişare toplantısında, 15 Temmuz'un "kontrollü darbe" olduğunu iddia eden CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na sert tepki gösterdi. AK Parti Milletvekili Babuşcu, CHP Liderini işaret ederek, "Sen de aynı havalimanındaydın kendine güvenli bir ev aradın ve o güvenli eve gittikten sonra sonucu bekleyene kadar ağzını bile açmadın, siyasi ayağı sensin o zaman" dedi.

AK Parti Zeytinburnu İlçe teşkilatı İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zeytinburnu Sosyal Tesislerinde amatör spor kulüpleri ile istişare toplantısı düzenledi. Toplantıya AK Parti İstanbul Milletvekili Aziz Babuşcu, Ak Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Bahattin Ünver, spor kulüpleri temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

"Sonucu bekleyene kadar ağzını bile açmadın, siyasi ayağı sensin o zaman"

Toplantıda konuşan AK Parti Milletvekili Aziz Babuşcu, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun, "15 Temmuz kontrollü darbe" sözlerine sert tepki gösterdi. Babuşcu, 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili konuşan AK Parti İstanbul Milletvekili Aziz Babuşcu, "Kılıçdaroğlu, yeni bir şey ortaya atarak 'kontrollü darbe' dedi. Bana göre akıldan uzak bir iddiadır, çünkü bunun ispatını ortaya koyamazsanız çok ağır bir vebaldir bu. Buna kontrollü darbe demek o gece tiyatro sahnesi gibi tiyatro oyunu demek o gece sokağa çıkıp şehit olan 249 insanımız var. Şu soruyu sorarlar sana, bu insanlar rol gereği mi şehit oldu? Sen de aynı havalimanındaydın kendine güvenli bir ev aradın ve o güvenli eve gittikten sonra sonucu bekleyene kadar ağzını bile açmadın, siyasi ayağı sensin o zaman. Darbe ile ilgili sonuç bekledin ondan sonra açıklama yapacaktın" şeklinde konuştu.

Kahvaltının ardından protokol konuşmaları ile devam eden toplantı sonunda spor kulüpleri temsilcileri sorunlarını ve beklentilerini dile getirdi. Toplantı sonundan Babuşcu, spor kulüpleri temsilcileri ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirildi.Paylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.6%

8.3%

8.6%

6.1%

30.4%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan