Uzman eğitimci kadrosunu teknoloji ile birleştirerek gerçek anlamda güvenli sürücüler yetiştirerek İstanbul genelinde hızla yayılmıştır. Özdamla Sürücü Kursunun Zeytinburnu Şubesi verdiği eğitimi kalitesiyle ilçemizde sürücü kursları arasında bir adım öne çıkmayı başardı.

Özdamla Sürücü Kurslarını Zeytinburnu Halkı ile buluşturan Sevim Arslan tek cümle ile farklılıklarını şöyle ortaya koydu. Bizler Özdamla Sürücü Kursu olarak, Eğitim araçları ve tamamen teknolojik bir sunum anlayışı ile dersleri veren tecrübeli uzman kadrosu adaylara yalnızca bir sınav hazırlığı değil aynı zamanda tamamen başarılı, güvenli bir sürücü olma hizmeti vermekteyiz dedi.

Eğitim araçları ve tamamen teknolojik bir sunum anlayışı ile dersleri veren tecrübeli uzman kadrosu adaylara yalnızca bir sınav hazırlığı değil aynı zamanda tamamen başarılı, güvenli bir sürücü olma hizmeti vermektedir. Tüm paydaşları ile birlikte çevresinin en çok tercih edilen sürücü kursu olma özelliği taşıyan, Özdamla Zeytinburnu Sürücü Kursu kalite standartları ve kadrosu ile mutlak memnuniyet garantisi veriyor.

-Yeni yılda büyük yenilik
-Aile sıcaklığında eğitim veriyoruz
-Uzman Bay ve Bayan Direksiyon Hocalarımız ile ehliyetlerinizi alabilirsiniz
-Ders kitabı, Sertifika Ücreti ve Kantin Hizmetleri Kursumuzda ÜCRETSİZ
-Türkiye’de bir ilk e-sınav dönemi
-Sınava girmek için aylarca beklemeye son. İstediğiniz ayda sınava girme imkanı
-Sınava girdiğiniz gün sonuçları öğrenme imkanı
-Kredi kartına taksit imkanı
-A1,A2 ve B Sınıfı ehliyetlerinde özel ders imkanı

İLETİŞİM:

Sümer Mh. Şehit Er Yavuz Bahar Sk. No:41/B Zeytinburnu – İSTANBUL
TEL: 0 (212) 415 22 44, 0 536 929 26 46
E-Mail: 
zeytinburnu@ozdamla.com.tr
Web: www.ozdamla.com.tr/zeytinburnu-subesi/

kullan