• İstanbul'un imar yönetmeliği değişti
 • Saadet Partisi gazetecilerle yemekte buluştu
 • Bu ülkenin Ömer Turan'dan başka derdi yok mu?
 • Kudüslü Genç Ressamın
 • Kaçak katlar kayıt altına mı alınacak?
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Başkan Aydın Köylüleriyle kahvaltı yaptı

Zeytinburnu Pirazizliler Derneğinin yeni yönetimi Pirazizlileri köylüleri olan Belediye Başkanı Murat Aydın ile kahvaltıda buluştu. Kahvaltıda Başkan Aydın'a, Beştelsiz Mahallesi için büyük tehlike arz eden adeta Canlı Bomba Akaryakıt istasyonunun akıbeti de soruldu.

03 Şubat 2017 Cuma 09:53

28 Kasım 2010 Yılında Ravi Kasap’tan Bayrağı teslim alan Giresun'un Piraziz ve Bulancak ilçelerini bir çatı altında toplayan Pir-Bul derneği Başkanlığını iki dönem başarıyla yürüten Zeytinburnu’nun sevilen simalarından Coşkun Toraman başkanlığı Üç ay önce Fahrettin Karakılıç ve yönetimine devretti.

Yeni Başkan Fahrettin Karakılıç ve Yönetim Kurulu üyeleri, Fahrettin Aydemir, Ahmet Aydın, Erol Toraman, Yüksel Toraman, Erol Akçay, Hakan Şahin Beştelsiz’de ki Dernek Merkezinde güzel bir kahvaltı organize ettiler. Kahvaltı programına Piraziz olan Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın ve Başkan Yardımcısı Gökhan Kasap’ta katıldı. Pirazizliler Derneğin Başkanı Fahrettin Karakılıç Belediye Başkanı Murat Aydın’a ve Başkan Yrd. Gökhan Kasap’a kahvaltı programına iştiraklarından dolayı teşekkür etti.

Oldukça güzel bir ortamda geçen kahvaltı programına Nisan ayında yapılması planlanan Referandum ve Beştelsiz Mahallesinde bir ay önce çöken Kuran Sitesi ve sonrasında oluşan mağduriyetler damgasını vurdu. Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın kahvaltı sonrasında kısa bir konuşma yaptı. Sık sık bu şeklide bir araya gelin. Bende zamanım müsait olunca aranızda bulunmaya çalışırım. Hatta bu kahvaltıları Bizim sosyal tesisimizde de yapabilirsiniz. Üye sayınızı artırın ve burada sigara içmeyin ki sigara içmeyen hemşerilerimizde buraya rahatlıkla gelebilsinler dedi
Beştelsiz Mahallesinden bir vatandaş çöken Kuran sitesinin bitişiğinde bulan Akaryakıt istasyon uykularımız kaçırıyor ne zaman patlayacak burayı kaldırmayı düşünüyor musunuz sorusuna Başkan Aydın şuan bunu konuşacak ortamda değiliz dedi.

Başkan bir vatandaşın çöken kuran sitesi sonrası mühürlenen 23 binadan birinde ikamet etkilerini ve bir ayı aşkın süredir mağdur oldukları ve bu mağduriyetin ne zaman biteceğiyle ilgili soru üzerine Bizim burada yapabileceğimiz çok şey yok. Bakanlık ve Üniversite incelemelerde bulunuyor. Olayı süreci hakkında sizleri bilgilendirdik. Gelen raporlar üzerine atılması gereken adımları atacağız dedi.

Referandumla ilgili soruya da Belediye Başkanı Murat Aydın, Ülkemiz çok zor bir süreçten geçiyor. İnşallah bugünler sona erecek.  Türkiye’miz, büyük bir değişim ve dönüşüm süreci yaşıyor. Buna hep birlikte şahit oluyoruz. Tabiri caizse yamalı bohçaya dönmüş darbe anayasası Türkiye’ye artık dar geliyor. Madem ‘egemenlik kayıtsız şartsız milletindir’ diyoruz, o zaman sivil bir anayasadan korkmaya hiç gerek yok. Bu değişimi yapamadığımız sürece şu andaki sorunları ömür boyu çözemeyiz. Yeni Türkiye’nin en büyük teminatı yeni anayasa olacaktır” dedi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
 • Yorumlar2
 • Onay Bekleyenler0

YAZILAN YORUMLAR

 • Yıkılan binalardan / Ali hartamaci / 2017-02-08 19:02:47
  Yazdiklariniz hep yalan murat aydın yıkılan binaların hakkında nededide yaziyosun adam gelen insanlara bile konuşamadı yalanmi insanları kandirmayalim
 • Aç gözlüler / Onur toraman / 2017-02-08 18:59:58
  köylülerinizle gösteriş için aynı sofraya oturmayın eşinize dostunuza iş imkanı verin aç gözlüler

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.3%

8.3%

8.5%

6.1%

30.8%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan