• Zeytinburnu bekçileri göreve başladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisi Temmuz ayı 1.Birleşim
  • Meclis Üyesi Yunus Gülmek'in amcası vefat etti
  • Karneler alındı, tatil başladı
  • İlk Enderun Teravih’i Seyitnizam Camii’nde Kılınacak
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Sistem Değişikliği Ekonomiye olumlu yansıyacaktır’

Irmak Döviz Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ağca, Anayasa değişikliği teklifinin mecliste kabul edildiğini belirterek, Türk milleti, iç ve dış güçlerin saldırmasıyla cennet vatanımızı teröre teslim etmeyeceğini göstermiştir dedi.

02 Şubat 2017 Perşembe 12:09

Nisan ayında yapılacak olan Referandum öncesi Irmak Döviz Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ağca Zeytinburnu Haber Gazetesine önemli açıklamalar yaptı. Ağca, önümüzde bir referandum süreci olduğunu belirterek, "Anayasamız değişirse Türkiye’nin önü açılır, Türkiye’nin geleceği parlar. Türkiye’nin geleceği de bizlerin, çocuklarımızın ve torunlarımızın geleceği demektir. Bu referandum için hep birlikte mücadele etmeliyiz. Yorulmadan, bıkmadan, usanmadan, büyük bir farkla bu referandumda büyük bir çoğunlukla evet demeliyiz" dedi.

Türkiye’nin büyümemesini isteyenlerin olduğunu söyleyen Ağca, "Anayasanın değişmesini, Türkiye’nin sıçrama yapmasını istemeyen ülkeler var. Neden istemiyorlar? Diyorlar ki Türkiye kabuk değiştirmesin, Türkiye eski anayasa ile boğuşsun, çağ atlamasın, ilerlemesin. Bugün referandumun önünde durmaları ve engellemek istemeleri bundandır. 15 Temmuz darbe girişiminin sebeplerinden biri de bu. Terör olaylarının tırmandırılmaya çalışılmasının nedenlerinden biri de budur" diye konuştu.

Yeni anayasada kazananın Türkiye olacağını belirten Irmak Döviz Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ağca, "Türk milleti, iç ve dış güçlerin saldırmasıyla cennet vatanımızı teröre teslim etmeyeceğini göstermiştir. Bugün birlik olma günüdür. Kim ne yaparsa yapsın korkmayacağız, yıkılmayacağız. İnşallah, Nisan ayında yapılması planlanan referandumda sandıktan yüksek oranla evet çıkacaktır. Referandum sonrası bu olumlu tablonun da ekonomiye oldukça iyimser bir tablo olarak yansıyacağını düşünüyorum dedi

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.6%

8.3%

8.6%

6.1%

30.4%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan