• İstanbul'un imar yönetmeliği değişti
  • Saadet Partisi gazetecilerle yemekte buluştu
  • Bu ülkenin Ömer Turan'dan başka derdi yok mu?
  • Kudüslü Genç Ressamın
  • Kaçak katlar kayıt altına mı alınacak?
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Davut Genç Kızı Hacer’i Nişanladı

Zeytinburnu Tüm Samsunlular Dernek başkanı, İlçemizin başarılı işadamlarından Davut Genç biricik kızı Hacer, Furkan Başaran ile nişanlandı.

30 Ocak 2017 Pazartesi 09:37

Samsunluların ilçemizdeki önde gelen ailelerinden Genç ve Başaran aileleri nişan akdinde bir araya geldiler. Zeytinburnu Tüm Samsunlular Dernek başkanı, İlçemizin başarılı işadamlarından Davut Genç biricik kızı Hacer,  Furkan Başaran ile nişanlandı. Samsunluların Dernek Lokalinde yapılan Nişan Merasiminde adeta izdiham yaşandı.

Hacer ile Furkan’ın merasimine, ZEYDEF Genel Başkanı Mehmet Çakır, Balıkesir Hodul Dernek Başkan Vekili Özgür Varlık, ZEYDEF Genel Sekreteri Erdoğan Güner, Çankırı Sanayi iş adamları dernek Başkanı Arif Şengül, Hattat ve Hafız Sedat Aktürk, Gülcan kardeşler Osman Yılmaz, İsmail, Ramazan Gülcan, Yds Group yönetim kurulu Başkanı Salih Köksal ve oğlu Yusuf Köksal, Samsunlu işadamı Tekin Başaran, Samsunlu iş adamı Aydın Erdoğan, Samsunlular Dernek genel sekreterim Erdem Başaran ve ailesi, Samsunluların kurucu Dernek başkanı Duran Genç, Nami korkmaz, Özaltın Group yönetim kurulu Başkan Reyhan Özaltın, İşadamı Recai Bayındır, Samsunlu işadamı Faruk Genç,              Zeytinburnu pazarcılar dernek başkanı vekili ve kahyası Hayati Ay, Zeytinburnu belediyesi eski hesap uzmanı Adnan Kızılkaya, Manken ve fotomodel Süleyman Başaran, İşadamı ve Bekiroğlu mahalle muhtarı Metin Başaran, Vergi dairesi denetmeni Fuat Gençoğlu ve çok sayıda seçkin davetli katıldı.

Samsun geleneklerine göre yapılan nişan töreni Kuran tilaveti ile başladı dualarla bitti. Nişan merasiminde davetlilere ikramlar yapıldı. Zeytinburnu Tüm Samsunlular Dernek başkanı, İlçemizin başarılı işadamlarından Davut Genç biricik kızı Hacer’in nişan merasimine katılan tüm dostlarına teşekkür etti.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL



Paylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.3%

8.3%

8.5%

6.1%

30.8%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan