• İstanbul'un imar yönetmeliği değişti
  • Saadet Partisi gazetecilerle yemekte buluştu
  • Bu ülkenin Ömer Turan'dan başka derdi yok mu?
  • Kudüslü Genç Ressamın
  • Kaçak katlar kayıt altına mı alınacak?
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Amatörler Birliği’nden, 15 Temmuz Şehitler Turnuvası

Zeytinburnu Amatörler Birliği Şenol Yurtseven başkanlığında Üçüncü Turnuvasına imza atıyor. Daha önce Cumhuriyet Turnuvası, Çanakkale Şehitleri Turnuvası düzenleyen Amatörler Birliği bu kez ikinci Çanakkale Mücadelesi olarak adlandırılan 15 Temmuz Şehitleri için Turnuva düzenliyor.

27 Ocak 2017 Cuma 10:23

15 Temmuz Şehitler Turnuvası U-12’ler arasından tertiplendi ve Zeytinburnu dışından İstanbul’dan da turnuva bazı takımlar katlıyor. Zeytinburnu Amatörler Birliği Şenol Yurtseven Başkanlığında bu kez daha geniş kapsamlı bir turnuva için kolları sıvadı.

Bir çok güzel çalışmaya imza atan Zeytinburnu Amatörler Birliği ve Başkan Şenol Yurtseven, 30 Ocak’ta başlayıp yaklaşık iki hafta sürecek olan ’15 Temmuz şehitler Turnuvası’yla ilgili Gazetemize şu açıklamayı yaptı.   İnşallah Turnuvamız ismine yakışır bir şekilde birlik, beraberlik ve centilmenlik ruhu içerisinde gerçekleşecektir. 

Amacımız şehit ve gazileri unutmamak ve unutturmamak. Bizler, Çocuklarımızın gençlerimizin enerjisine ve gücüne inanıyoruz, amacımız 15 Temmuz mücadelesinde şehit düşen ve gazi olan vatandaşlarımızın anılarını yaşatmak, yapılan spor müsabakalarıyla hatırlamak. Turnuvaya katılan tüm takımları kutlar, başarılar dilerim.'' dedi.

kullan

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ -ÖZEL

 
Paylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.3%

8.3%

8.5%

6.1%

30.8%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan