Zeytinburnu Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Murat Ergün’ün yeğeni olan Aleyna Nur bugün Serkan Çoban ile nişanladı. Nişan aile arasında yapılmasına rağmen yoğun katılımdan dolayı izdiham yaşandı. Uzun bir süreden bugüne en ince ayrıntısına kadar kızının nişan ile ilgilenen Anne Nergis Atak ise ilk göz ağrısının nişanlamanın mutluğunu yaşadı. Geceden başlayan hazırlıklar günün ilk saatlerine kadar devam eti.

Nişan evi adeta gelin gibi süslendi. Misafirlerin gelmesiyle birlikte Önce kız isteme merasimi gerçekleşti. Serkan Çoban’ın Dedesi Aleyna Nur’u babası Mustafa Biçer’den istedi. Baba Mustafa Biçer gençler birbirini sevmişse Bizlere de Evet demek düşer diyerek gençlerin almış oldukları bu karara saygı duyarak biricik kızının sözünü verdi.

Nişan yüzüklerinin takılması ve nişan pastasının kesilmesinin ardından ikramlarla birlikte nişan merasimi sona erdi. Genç çiflerinin düğünleri ise Eylül ayında yapılacak. Zeytinburnu Haber Gazetesi ailesi Aleyna Nur ve Serkan'a olarak bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL