• Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Sınav İlanı
  • CHP ilçe örgütü Kadınlar Gününü kutladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisinde yetki tartışması
  • Bilgi Evleri 14. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Başladı
  • Zeytinburnu Meclisi’nin gündemi ‘Asbest’
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

CHP Meclis Üyesi Hüseyin Üsküdar kaza geçirdi

CHP Zeytinburnu Belediye Meclis Üyesi ve Grup Başkan Vekili Hasan Hüseyin Üsküdar’a kırmızı ışıkta durmayıp çarpan araç az kalsın ölümüne neden oluyordu.

22 Ocak 2017 Pazar 17:47

Bozkurt Perdeciler  Çarşısında Seyir halinde iken başka bir araç sürücüsünün çarpması sonucu Aracı Ağır Hasar Alan meclis üyesi Üsküdar hastaneye kaldırıldı. Hastanede yapılan müdahalede boynunda Hafif derecede zedelenme olan Hasan Hüseyin Üsküdar’a gerekli müdahale yapıldı. Bir süre müşahede altında tutulan Üsküdar hayati tehlikenin olmadığı ifade edilerek taburcu edildi.

Zeytinburnu Haber Gazetesi olarak hem geçmiş dileklerimizi iletmek için hem de olayın ayrıntılarını öğrenmek için Meclis üyesi Üsküdar’ı aradık. Telefon görüşmesinde Meclis üyesi ve Grup başkan vekili Hasan Hüseyin Üsküdar alkollü olduğunu ifade ettiği araç sürücüsünün kırmızı ışıkta durmayıp yeşil ışıkta geçerken sert ve kontrolsüz bir şekilde kendi kullandığı araca çarptığını ifade ederek çarpmanın etkisi ile zarar gördüğünü ifade ederek kazadan hemen sonra geçmiş olsun dileklerini iletmek isteyen dostlarının yoğun şekilde aramasına teşekkür ederek Allah eksikliklerini vermesin dedi.. Zeytinburnu Haber Gazetesi olarak Meclis üyesi ve Grup  başkan vekili Hasan Hüseyin Üsküdar’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.1%

8.3%

8.5%

6%

31%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan