• Zeytinburnu bekçileri göreve başladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisi Temmuz ayı 1.Birleşim
  • Meclis Üyesi Yunus Gülmek'in amcası vefat etti
  • Karneler alındı, tatil başladı
  • İlk Enderun Teravih’i Seyitnizam Camii’nde Kılınacak
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Tatlıses çiğ Köfte yeni Şubesiyle 58.Bulvar’da

Zeytinburnu 58.Bulvar Caddesinde Tatlıses Çiğköftenin yeni bir şubesi hizmet vermeye başladı.

22 Ocak 2017 Pazar 19:41

Mardinlilerin önde gelen ailelerinden biri olan Uygur Ailesinden Hayrettin Uygur Zeytinburnu Halkına Tatlıses Çiğ Köfte markasını sunmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Hayrettin Uygur sözlerini şöyle sürdürdü. Tatlıses Çiğ Köfte'nin Zeytinburnu’nda açılmasından ve böyle bir işletmede hizmet vermekten mutluyuz. Bizlere destek veren herkese teşekkür ediyoruz. Tatlıses çiğköfte bir dünya markası haline geldi. Türkiye genelinde Binlerce şubesi bulunuyor. El değmeden hazırlanan çiğköftenin tüm malzemesi, ekmeği ve özel hazırlanan sosu tüm şubelerine özel olarak gönderiliyor” diye konuştu.

Her daim Zeytinburnu’nda Mardinlilerin yanında yer alan Zeytinburnu Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Kasap, 58.Bulvar Caddesi Tatlıses Çiğköftenin Şubesinin açılışı kurdelesini kesti. Mardinlerinin Zeytinburnu’nun şekillenmesinde öneli bir yere sahip olduğunu söyleyen Başkan Yardımcısı Kasap açılan yeni işletmenin başta sahiplerine olmak üzere Zeytinburnu’muza hayırlı olmasını diledi.

58.Bulvar Caddesi Tatlıses Çiğköftenin açışına, Belediye Başkan Yrd. Gökhan Kasap, Meclis Üyesi Abdulhakim Kaya, İşadamları Hakkı Ertunç, Rıdvan Arslan, Mehmet Beşir Sağlamer ve Mardinlilerin önde gelen bir çok ismi katıldı. Tatlıses Çiğköftenin önüne park eden Tırdan gün boyu Zeytinburnu Halkına çiğköfte ikramı yapıldı. Zeytinburnu Halkı hem işletmeyi açan işadamlarına hem de Tatlıses çiğköfteye ikramlardan dolayı teşekkür etti.

Zeytinburnu Halkının yoğun ilgi gösterdiği Tatlıses Çiğ Köfte, taşıdığı besin değerleriyle uzmanlar tarafından tavsiye edilirken, halk tarafından da büyük ilgi görüyor. Avrupa Tat ve Kalite Ödüllüne sahip olan Tatlıses Çiğ Köfte aynı zamanda Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Denetleme ve Sertifikalandırma Araştırmaları Derneği ve Helal Denetim Merkezi'nin verdiği helal gıda sertifikasına sahip, Türkiye'nin “ilk ve tek” çiğköfte üreticisi. Katkısız, doğal hammaddeleri bir araya getirerek tüketiciye sunan Tatlıses Çiğ Köfte, TSE ile yürüttüğü çalışmalar sonrasında ilk olarak çiğ köfte kriterlerini belirleyen firma, çalışmaları sonucunda çiğ köftenin Türk Gıda Kodeksi'nde ilk kez yer almasına da katkı sağladı.

Zeytinburnu 58.Bulvar Caddesi Tatlıses Çiğköfte Alo Paket HATTI: 0 212 510 1 888Paylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.6%

8.3%

8.6%

6.1%

30.4%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan