• Zeytinburnu bekçileri göreve başladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisi Temmuz ayı 1.Birleşim
  • Meclis Üyesi Yunus Gülmek'in amcası vefat etti
  • Karneler alındı, tatil başladı
  • İlk Enderun Teravih’i Seyitnizam Camii’nde Kılınacak
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Fahri Biçer genç yaşta hakka yürüdü

Yakalandığı hastalığa yenilerek aramızdan ayrılan Zeytinburnu'nun tanınmış simalarından avukat Fahri Biçer son yolculuğuna uğurlandı. Biçer için önce görev yapığı Zeytinburnu Belediyesi önünde resmi tören yapıldı.

22 Ocak 2017 Pazar 13:29

Zeytinburnu Belediyesi Belediye eski Başkan Yardımcısı, Ensar Vakfı Zeytinburnu şube başkanı  ve Belediye Başkanı Danışmanı Av. Fahri Biçer'in Merkezefendi camisinde kılınan cenaze namazına binlerce arkadaşı ve akrabası ile siyasiler ve bürokratlar katıldı. Törende, Biçer'in oğlu Yusuf Biçer ve diğer aile fertleri taziyeleri kabul etti.

Cenaze törenine, Biçer'in ailesi ve yakınlarının yanı sıra İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Şenol Kazancı, AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, , Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Beylikdüzü eski Belediye Başkanı Vehbi Orakçı, Ak Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Bahattin Ünver, Ak Parti Bağcılar İlçe Başkanı İsmet Öztürk, Zeytinburnu Belediye Başkan Yardımcıları Gökhan Kasap, Feruz Kutsal ve M. Zafer Alsaç hazır bulundular.

Cuma namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından 52 yaşında hayata veda eden Fahri Biçer'in naaşı Merkezefendi mezarlığına defnedildi. Fahri Biçer için akşamda ZİAD’da mevlit okutuldu.  Biri kız iki çocuk babası olan arkadaşımıza Allah’tan rahmet yakınlarına ve ailesine sabır diliyoruz.

Fahri Biçer KİMDİR?

Giresun'da 1965'te dünyaya gelen Fahri Biçer, ilk, orta ve lise öğrenimini Giresun'da tamamladı. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitiren Biçer, 1991-1999 yıllarında serbest avukat olarak çalıştı. AK Parti'nin İstanbul teşkilatının kuruluşunda da bulunan Biçer, birçok sivil toplum kuruluşuna üye oldu ve yönetici görevinde bulundu. Eski Zeytinburnu Belediye Başkan yardımcısı olan ve bu dönemde Başkan Danışmanlığı görevini yürüten Biçer, evli ve üç çocuk sahibiydi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler1

DİĞER HABERLER

kullan kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.6%

8.3%

8.6%

6.1%

30.4%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan