• Zeytinburnu bekçileri göreve başladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisi Temmuz ayı 1.Birleşim
  • Meclis Üyesi Yunus Gülmek'in amcası vefat etti
  • Karneler alındı, tatil başladı
  • İlk Enderun Teravih’i Seyitnizam Camii’nde Kılınacak
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Topal ve Çil ailelerinin en acı günü

Seycan Seramik'in Sahiplerinden, Zeytinburnu Haber Gazetesi Yazarı Hocamız Adem Topal'ın muhterem eşi Firdevs Topal ve Arkadaşımız Ünlü Radyocu Aslan Mustafa’nın babası Haydar Çil Seyitnizam Camiinden ebediyete uğurlandılar.

17 Ocak 2017 Salı 08:19

İşadamı, Hocamız Adem Topal’ın muhterem eşleri Firdev Topal ile Ünlü Radyocu Aslan Mustafa’nın babası Haydar Çil için sevenleri adeta Seyitnizam camine akın etti. İkindi namazına müteakiben kılınan cenaze namazına Milletvekili Abdullah Başçı, Belediye Başkanı Murat Aydın,  AK Parti İlçe Başkanı Bahattin Ünver, Saadet Partisi Zeytinburnu İlçe Başkanı Kemal Yılmaz, İşadamı Eyüp Topal, Konya Bozkır Dernek Başkanı Mustafa Göksu, KONSİAD Başkanı Mustafa Büyükdede, Yardımcısı Mustafa Davutoğlu, Kemal Çelik, Güzel Mescid Yönetim Kurulu Başkanı Muhammed Emin Zobar, Fatih Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Prof. Dr. Hamza Müslümanoğlu, Eski Bakan Ali Talip Özdemir, Meclis Üyesi Lokman Ciğerci, KONER Dernek Başkanı Murat Başyol, Mehmet Avcu, Otobüs AŞ. Genel Müdürü A. Yasir Şahin Büyükşehir genel sekreteri Hayri Baraçli, Meclis Üyesi Hasan Hüseyin Keser ve Merhum ile merhumenin çok sayıda yakını katıldı.

Kılınan cenaze namazı ve alınan helalliklerin ardından Firdevs Topal Zeytinburnu’nda ki aile mezarlığında, Haydar Çil ise Konya’ya gönderildi ve burada Sazlı Köyü’nde ki aile mezarlığında ebediyete uğurlandı.

Zeytinburnu Haber Gazetesi ailesi olarak Seycan Seramik'in Sahiplerinden, Zeytinburnu Haber Gazetesi Yazarı Hocamız Adem Topal'ın muhterem eşi Firdevs Topal ve Arkadaşımız Ünlü Radyocu Aslan Mustafa’nın babası Haydar Çil’e Allah’tan rahmet tüm yakınlarına sabır diliyoruz. 

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL Paylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.6%

8.3%

8.6%

6.1%

30.4%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan