• İstanbul'un imar yönetmeliği değişti
  • Saadet Partisi gazetecilerle yemekte buluştu
  • Bu ülkenin Ömer Turan'dan başka derdi yok mu?
  • Kudüslü Genç Ressamın
  • Kaçak katlar kayıt altına mı alınacak?
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Enes ve Seçil’in en mutlu günü

Zeytinburnu Belediyesi İletişim Koordinatörü Ene Buladı Seçil Öztürk ile Kazlıçşeşme Kültür Merkezinde yapılan sade bir törenle dünya evine girdi.

15 Ocak 2017 Pazar 21:15

Zeytinburnu Belediyesinin başarılı Basın Danışmanı Enes Buladı’nın nikah akdini Belediye Başkanı Murat Aydın kıydı. Doç Dr. Kerim Buladı ve eşi Hatice Buladı oğulları Enes’i, Abdurrahman ve Eşi Serpil Öztürk’de kızı Seçili telli duvaklı bir şekilde gelin etmenin mutluluğunu yaşadı. Damadın babası Zeytinburnu eski müftüsü, İstanbul üniversitesi Öğretim üyesi Doç. Dr Kerim Buladı’yı bu çok özel gününde akademisyen dostları ve Zeytinburnu Diyanet camisi yalnız bırakmadı.

Prof.Dr. Mustafa Karataş evlenen genç çiftlere ve annelerine kısa bir  tavsiyede bulunduktan sonra dua ederek gençlere iki dünya saadetinde mutluluklar diledi. Murat Aydın Renkli bir şekilde nikahı kıydı Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın Basın danışmanı Enes Buladı’ nın nikah kıyarken  biraz terletti. Başkan Aydın Enes Ordu’nun en meşhur türküsü ne diye sordu.  Enes Buladı başkanım Ordu’nun dereleri dedi. Başkan bu Türküyü söylemezsen nikahı kıyamam dedi.

Enes Buladı’ nın başkanım ben dinlemeyi seviyorum söylemeyi bilmiyorum demesinden sonra başkan seni zaten mesaide terletiyoruz tamam vazgeçtim dedi. Bu sefer de evlilik cüzdanını mesai arkadaşımız olduğu için damada vereceğim dedi. Damat cüzdanı almaya çalışırken başkan elinden çekerek bu seferde damadı terse çekti. Başkan Aydın nikaha renk katmak için yaptığı birkaç güzel hareketten sonra genç çiftlerin nikahını kıyarak cüzdanı gelin Seçil Buladı’ya teslim etti. Başkan evlilik cüzdanını geline verdikten sonra eşi Bedriye Aydın geline takısını takmak için kürsüye çıktı.

Başkan Mikrofonu Damadın babası Kerim Buladı’ya verdi, Buladı başta  İstanbul Müftüsü Prof. Dr Rahmi Yaran, Prof. Dr. Mustafa  Karataş, Zeytinburnu Belediye başkanı Murat Aydın, eşi Bedriye Aydın Belediye başkan yardımcıları başta olmak üzere bütün akademisyen arkadaşlarım ve hazirun’a mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti.

Kazlıçeşme Kültür Merkezinde Muhteşem bir kokteyl eşliğinde takı merasimi Akdeniz salonunda Nikah kıyıldıktan sonra misafirler Marmara denizi manzaralı çiçeklerle süslenmiş fuaye salonunda takı için sıra beklerken geniş bir menülü kokteyl eşliğinde genç çiftlerin mutluluklarına şahit olmanın onurunu yaşadılar. Zeytinburnu Haber Gazetesi Ailesi olarak meslektaşımız Enes Buladı ve eşi Seçil Buladı’ya bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.3%

8.3%

8.5%

6.1%

30.8%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan