• Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Sınav İlanı
  • CHP ilçe örgütü Kadınlar Gününü kutladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisinde yetki tartışması
  • Bilgi Evleri 14. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Başladı
  • Zeytinburnu Meclisi’nin gündemi ‘Asbest’
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Samsunlular yeniden Davut Genç dedi

İstanbul Zeytinburnu Samsunlular Derneği 2.Olağan kongresini yaptı. Kongreye tek liste ile giren Başkan Davut Genç yeniden İstanbul Zeytinburnu Samsunlular Derneğinin başkanı oldu.

15 Ocak 2017 Pazar 19:54

İstanbul Zeytinburnu Samsunlular Derneği 2.Olağan kongresini yaptı. Kongre önce Başkan Davut Genç katılımcılara kahvaltı verdi. Delegelerin toplanması ve yapılan kahvaltının ardından 2.Olağan genel kurula geçildi. Kongrenin Divan Başkanlığını ZEYDEF Genel Başkanı Mehmet Çakı, Katip Üyeliklerini ise Özgür Genç ve Erdoğan Güner yaptı. Geçmiş Döneme ait Yönetim Kurulu ve Denetim kurulu raporları okundu müzakereleri yapıldı. Yeni döneme ait bütçe belirlendi ve ardından seçime geçildi. Seçime ek lise ile gidildi. Davut Genç oy birliği ile yeniden başkan Seçildi.

İstanbul Zeytinburnu Samsunlular Derneği 2.Olağan kongresine, ZEYDEF genel Başkanı Mehmet Çakır, Balıkesir Hodul Dernek Başkan vekili Özgür Varlık, ROMDER Federasyon başkanı Muhterem Gül, Giresunlular dernek Başkanı vekili Erdoğan Güner, Mehmet Ali Vezirköprü, Tüm Elazığ işadamları dernek başkanı Nazir Güler, Zeytinburnu Pazarcılar Dernek Başkanı Selahattin Sert ve sorumlu kahyası Hayati Ay ve çok sayıda Samsunlu katıldı.

İstanbul Zeytinburnu Samsunlular Derneği’nin Yeni Yönetim Kurulu: Başkan: Davut Genç, Yönetim Kurulu Üyeleri: Ömer Yıldız, Hayati Ay, Mustafa Bayındır, Hüseyin Özdemir, Fatma Özden, Eyüp Süner, Erdoğan Güner, Erdem Başaran, Metin Ayçil, Ali Bozkurt, Murat Tufan, Şükrü Sert, Ekrem Başaran

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.1%

8.3%

8.5%

6%

31%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan