• Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Sınav İlanı
  • CHP ilçe örgütü Kadınlar Gününü kutladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisinde yetki tartışması
  • Bilgi Evleri 14. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Başladı
  • Zeytinburnu Meclisi’nin gündemi ‘Asbest’
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Doğan: Bu çökmenin sorumlusu Yöneticilerdir

CHP Zeytinburnu İlçe Başkanı Metin Doğan, Beştelsiz Mahallesindeki Kuran Sitesinin çökmesinin ardından ilçe yöneticileri ile olay yerine gelerek incelemelerde bulundu.

13 Ocak 2017 Cuma 20:23

Olay yerinde Zeytinburnu Haber Gazetesine sıcağı sıcağına açıklama yapan CHP Zeytinburnu İlçe Başkanı Metin Doğan, bu olayın sorumluları bunun hesabını vermelidir dedi. Doğan açıklamalarını şöyle sürdürdü. Vahim tahlisiz bir kazayla ilçemiz yeniden karşı karşıya kaldı.

Davutpaşa patlaması, Çırpıcı’daki binanın çökmesi ve ardından bugün Kuran Sitesinin çökmesi. 2 sene önce boşaltmış çürük raporundan dolayı mühürlenmiş ve 2  yıldır da yıkılmayan binanın bugün çökesinden ilçe yöneticileri sorumludur.

Öncelikle hepimize geçmiş olsun bu olayların Zeytinburnu’nda yaşanmasının sebeplerini sorgulamalıyız. Bu olayların nedenlerini bu olaya neden olanları ortaya çıkarmalıyız. Belli ki burada yönetim hatası var. Bu binanın yıkılacağı üniversitelerin verdiği raporlara sabit olmasına rağmen 2 yıl öncede tahliye edilmesine rağmen yıkımı niçin gerçekleştirilmemiştir.

Burada yerel ve idari bir yönetim hatası vardır. Bunun sorumlusu Zeytinburnu belediyesi ve ilçemizi yönetenlerdir. Bunlardan hesabının sorulması lazımdır. İlçemiz halkı bu olaylardan ders çıkarmalıdır bundan sonrada ilçenin sorunlarını bilen kişileri göreve getirmelidir. Bundan önceki 2 olayda ceza almalarına rağmen ceza evine girmeyenler bu olaydan sonra ceza almalıdır. Başta Belediye Başkanı Murat Aydın olmak üzere sorumlu olan herkese bunun hesabı sorulmalıdır dedi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.1%

8.3%

8.5%

6%

31%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan