• Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Sınav İlanı
 • CHP ilçe örgütü Kadınlar Gününü kutladı
 • Zeytinburnu Belediye Meclisinde yetki tartışması
 • Bilgi Evleri 14. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Başladı
 • Zeytinburnu Meclisi’nin gündemi ‘Asbest’
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

CarMall Otomotiv Zeytinburnu'nda

CarMall Otomotiv, sektöründe Türkiye'de ki tüm markalar adına geniş hizmet ağına sahip, İkinci el araç ticaretinde noksansız araç teslimi konusunda üst sıralarda yerini alan önemli firmalarımızdan biri.

23 Aralık 2016 Cuma 13:33

2. EL OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE 16 YILLIK DENEYİM

Başarılı iki İş adamı Önder Aydın ve  Suat Salihoğlu tarafından 2000 yılında başlayan çalışmalarını yeni marka yüzleri CarMall Otomotiv olarak sürdürmektedirler. CarMall  Otomotiv  Türkiye'de 2. el oto alım satımı,  profesyonel oto yenileme ve boya koruma  sistemleri üzerine öncü firmalardan biridir. 20.000 araç pörtföyü ile  çıktıkları bu yolda 16 yıllık tecrübe ile yüksek çevre bilinci, sürekli yenilenen ve geliştirilen ürünlerle yapmış oldukları hizmetle ülkemizde otomotiv sektörünün  öncü firmaları arasında yerlerini aldılar. CarMall Otomotiv merkez Şubesiyle Zeytinburnu'nda, Zeytinburnuluların hizmetinde. Zeytinburnu Kültür ve Sanat  Merkezi Alt Otoparkındadır. PARKTÜRK kapalı  otoparkı içerisinde hizmet vermeye başlayan CarMall Otomotiv siz değerli müşterileri için açılışa özel kampanyalar sunmaktadır.

2. EL OTO ALIM SATIMINDA GÜVENLİR ADRES

CarMalI Otomotiv, sektöründe Türkiye'deki tüm markalar adına hizmet ağına sahip. 2. el araç ticaretinde noksansız araç teslimi konusunda, en çok güven duyulan markalar arasında üst sıralarda yer almaktadır.

kullan

SERAMİK KAPLAMA

Oluşan anti-statik yüzey sayesinde otomobil yüzeylerini UVA ve UVB ışınları, çamur, kir, fren tozu, demir kirleticileri, böcekler, kuş pisliği, katran ve her türlü çevresel kirleticilerden koruyacak dayanıklı, süper parlak bir kaplama sağlayan sistemdir. Araç yüzeyinin sabit bir katmanı olarak yüzeyin yıllar boyu aşınmasını, renk atmasını, okside olmasını, reçine ve kuş pisliği gibi etkenlerle zarar görmesini engeller. Üstün seramik kaplama formülü, gelişmiş teknolojili kimyasal ve fiziksel özellikleri sayesinde asla aşınmaz, dökülmez, sararmaz, çatlamaz, soyulmaz.

DETAYLI İÇ TEMİZLİK

Kullanılmış otomobillerin, iç mekânlarını ilk günkü temizliğine kavuşturmak amacıyla yapılan bir uygulamadır. Torpidodan tavana, taban halısından havalandırma ızgaralarına, kapı içlerinden bagaja onlarca ayrı noktada uygulama yapılır.

DERİ YÜZEY TEMİZLİĞİ

Deri yüzeylerinizde zamanla olaşabilecek lekelere, solmaya ve yıpranmalara karşı korumak için geliştirilmiştir. Yapılan uygulamalar iç aksamda derinlemesine temizlik sağlar.  Yüksek nitelikli besleyiciler araca esnek bir his ve görünüm katar. Uzun zaman dayanan koruma ve parlaklık.

BOYA TEMİZLİĞİ (PASTA CİLA)

Birçok dış etken boyada parlaklık kaybına, koruyucu tabakanın zayıflamasına, kılcal çiziklerin oluşmasına ve paslanmaya neden olur. Boya Koruma Sistemi, "0" km otomobilin boyasının ilk günkü parlaklığını koruması, kullanılmış araçların ise ilk günkü parlaklığını kazandırmak ve korumak için yapılan bir uygulamadır.

ÇİZİK GİDERME

Genelde yanlış yıkama sonucu zamanla boyanın her yerinde ince örümcek şeklinde dairesel çizikler oluşur. Bu çizikleri yok etmek ve boyaya canlılık kazandırmak için yapılan işlemdir. Bozulmuş veya ihmal edilmiş boyalı yüzeylere renk, berraklık ve canlılık kazandırır.

MOTOR TEMİZLEME

Motorun üzerinde ve aralarında el girmeyen ve görünmeyen yerlerde oluşan kir, yağ ve pisliklerin motordan güvenle kaldırılması için yapılan işlemdir. Motora kazandırdığı görsellik yanında plastik ve kauçuk parçaların solmasını ve sertleşmesini önlemek için yapılan bir çalışmadır. Kaput altında kalan tüm parçaların yeni görünümüne kavuşmasını sağlar.

JANT TEMİZLEME

Jantları zamanla üzerinde oluşan kir, pas, balata tozları ve siyah oksitlerden arındırmak için yapılan işlemdir. Polisajlanabilir tekerlekler ve diğer metaller üzerinde bir ayna parlaklığı sağlar. Jant yüzeyi ile dış etkenler arasında bir bariyer oluşturarak jantları korumaya yarar..

YIKAMA

Extra Cilalı Yıkama ve VİP Yıkama;  Yıkama sadece su ve köpükten ibaret değildir. Bazı otomobillerin eski gözükmesinin ve boyasının yıpranmasının başlıca nedeni otomobilin yanlış yıkanmasıdır. Doğru yıkama; doğru uygulama, profesyonel ekip, kaliteli ekipman ve malzemelerden (pH dengeli şampuan ve kum, mil ve kireçten arındırılmış özel yıkama suyu) oluşur. Yıkamamız, aracınızın yüzeyindeki kiri ve tozu temizleyip bi sonraki yıkamaya güvenle gelebileceğiniz adres konumundadır.

LLUMAR CAM FİLMİ

LLumar, camın kullanıldığı her alana değer katar. İster otomotiv ister bina camlarına uygulanıyor olsun, yüksek performanslı filmler enerji verimliliğini, konforu, estetik görünümü ve güvenliği artırır. LLumar dünyanın en çok tercih edilen cam filmi markalarından biridir. ABD'de üretilen ve fabrika garantisine sahip ürünler en üst seviye müşteri memnuniyeti sağlamak üzere tasarlanmıştır. Firmamız tarafından yapılan cam filmleri ömür boyu garanti kapsamındadır.

ŞEFFAF KAPUT FİLMİ

Aracınızın yüzeyini seyir halindeyken taş vuruklarından, sinek, haşere asitlerinden, kuş pisliğinden korumakla beraber aracınızın kaputunda çatlamaz, solmaz, soyulmaz ve sararmayacak bir katman olduğunu bilmek güven hissettirecektir.

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

AÇILIŞA ÖZEL KAMPANYALAR

Seramik Kaplama (HİKARİ Marka): 1900 TL Yerine 1200 TL

1 Yıllık Komple Gold Bakım: 700 TL Yerine 450 TL

Kışlık Boya Koruma Paketi: 350 TL Yerine 250 TL

Detaylı İç Temizlik Paketi: 350 TL Yerine 250 TL

İç Dış Cilalı Yıkama, Motor Temizlik Ve Koruma, Klima Dezenfeksiyon: 125 TL Yerine Sadece 79 TL

İç Dış Cilalı Yıkama, Klima Dezenfeksiyon: 75 TL Yerine Sadece 49 TL

kullan

İLETİŞİM:
Beştelsiz Mah. Prof. Muammer Aksoy Cad. No:38/A Zeytinburnu / İstanbul
(Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi Alt Otoparkı  PARKTÜRK)
TEL: 0 212 582 82 91,  0 533 641 90 00,  0 545 768 45 09
www.carmall.com.tr ,
www.carmall.sahibinden.com
www. facebook/carmall.tr
(Zeytinburnu Kültür ve Sanat  Merkezi Alt Otoparkı PARKTÜRK)


CarMall Otomotiv Zeytinburnu'nda


Paylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
 • Yorumlar0
 • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

 • Hasan Doğan Spor Tesisi Açıldı, Buz Pisti'nin temeli atıldı

  Hasan Doğan Spor Tesisi Açıldı, Buz Pisti'nin temeli atıldı

  Zeytinburnu'nda yapılan Hasan Doğan Spor Tesisi'nin açılışı ile inşası devam eden Spor Toto Zeytinburnu Belediyesi Buz Pisti'nin temel atma töreni gerçekleştirildi.

 • Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Taşerondan Kadroya geçiş Sınav Sonuç İlanı

  Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Taşerondan Kadroya geçiş Sınav Sonuç İlanı

  01/01/2018 tarih 30288 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren, Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Alımı Sözleşmeleri Kapsamında Çalıştırılmakta Olan İşçilerin Sürekli İşçi Kadrolarına veya Mahalli İdare Şirketlerinde İşçi Statüsüne Geçirilmesine İlişkin 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin Geçici 23 ve Geçici 24 üncü Maddelerinin Uygulanmasına Dair Usul Ve Esaslar’a İlişin Tebliğ’in 38 inci maddesi doğrultusunda Başkanlığımız bünyesinde oluşturulan Sınav Kurulu tarafından 39 uncu madde gereği sözlü ve uygulamalı sınavlar gerçekleştirilmiştir.

 • Sahilde Elleri Arkadan Bağlı Ağaca Asılı Ceset Bulundu

  Sahilde Elleri Arkadan Bağlı Ağaca Asılı Ceset Bulundu

  Zeytinburnu sahilinde, elleri arkadan bağlı ve ağaca asılı şekilde yabancı uyruklu bir kişiye ait ceset bulundu.

 • Trabzon Dernekleri istişare için Zeytinburnu’nda toplandı

  Trabzon Dernekleri istişare için Zeytinburnu’nda toplandı

  Zeytinburnu’nun en köklü derneklerinden biri olan Tüm Trabzonlular Kültür ve Yardımlaşma Derneği uzun bir süre suskunluğunun ardından yeniden İstanbul genelinde Zeytinburnu yerelinde Trabzonluların sesi olmaya devam ediyor.

 • İYİ Parti Zeytinburnu Kongreye gidiyor

  İYİ Parti Zeytinburnu Kongreye gidiyor

  İYİ Parti Zeytinburnu ilçe Başkanlığının 1.Olağan Kongresi 8 Nisan Pazar Günü Saat 12:00’ da Zeytinburnu Öğretmenler Evinde bu ilana göre yapılacaktır. Tüm Üyelere duyurulur.

 • İBB Başkanı Mevlüt Uysal'dan Huzurevi Sakinlerine Yemek

  İBB Başkanı Mevlüt Uysal'dan Huzurevi Sakinlerine Yemek

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Yaşlılar Haftası dolayısıyla huzurevi sakinlerini yemekli programda ağırladı.

 • Nevruz Bayramı Topkapı'da coşkuyla kutlandı

  Nevruz Bayramı Topkapı'da coşkuyla kutlandı

  Bolluğu, bereketi ve baharı müjdeleyen Nevruz Bayramı, Topkapı Kültür Parkı’nda düzenlenen çeşitli etkinliklerle coşkuyla kutlandı.

 • Rekabet Kurulu Kararıyla ZEYPORT yırttı

  Rekabet Kurulu Kararıyla ZEYPORT yırttı

  Rekabet Kurulunca, Zeyport Zeytinburnu Liman İşletmeleri Sanayi ve Ticaret AŞ ve GEMTAC Gemi Tali Acenteliği ve Bot Hizmetleri Ticaret AŞ'ye idari para cezası uygulanmasına gerek olmadığına karar verildi.

 • Çanakkale Deniz savaşı zaferi ödülleri sahipleri buldu

  Çanakkale Deniz savaşı zaferi ödülleri sahipleri buldu

  18 Mart Çanakkale Deniz Savaşı Zafer’inin 103'üncu yılı ve Çanakkale Şehitleri yad etmek için Ortaokul ve liseler arası resim, şiir, kompozisyon dallarında yarışma düzenledi. Yarışmada Dereceye giren öğrenciler Zeytinburnu Kültür SANAT merkezinde düzenlenen törenle ödüllerine kavuştular.

 • Lösev İyilik Tırı Zeytinburnu'nda

  Lösev İyilik Tırı Zeytinburnu'nda

  Türkiye'nin dört bir yanında ihtiyaç sahibi kanser hastalarına ve ailelerine yardım ulaştırmaya devam eden Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) "İyilik Tırı" İstanbul'daki son durağı olan Zeytinburnu'na geldi.

 • Çırpıcı Mahallesinde Torbacılara baskın yapıldı

  Çırpıcı Mahallesinde Torbacılara baskın yapıldı

  Zeytinburnu Çırpıcı Mahallesi’nde uyuşturucu ticareti yapan sokak satıcılarına yönelik yürütülen uzun süreli bir teknik ve fiziki takip yapıldı ardından şahısların adreslerine eş zamanlı operasyon gerçekleştirildi.

 • Öykü Meraklıları Zeytinburnu'nda Yazarlarla Buluştu

  Öykü Meraklıları Zeytinburnu'nda Yazarlarla Buluştu

  Bu yıl 3’üncüsü gerçekleştirilen Türkiye’den ve dünyadan önemli yazarların buluştuğu "Uluslararası Zeytinburnu Öykü Festivali" başladı. Açılışa, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, festivalin onur konuğu usta yazar Yıldız Ramazanoğlu ile çok sayıda Türk ve yabancı yazar katıldı.

 • AK Parti Zeytinburnu İlçe Başkan Adayı Delibalta oldu

  AK Parti Zeytinburnu İlçe Başkan Adayı Delibalta oldu

  Uzun süredir beklenen AK Parti Zeytinburnu ilçe başkan adayı İl Başkanlığı tarafından açıklandı. 13 Nisan’da yapılacak Kongrede İlin adayı Selami Delibalta olarak belirlendi.

 • Abdi İpekçi Spor Salonunda Yıkım Tamamlanmak Üzere

  Abdi İpekçi Spor Salonunda Yıkım Tamamlanmak Üzere

  Zeytinburnu'nda bulunan Abdi İpekçi Spor Salonu'nun yıkımının yüzde 75'lik kısmı tamamlandı.

 • ÜÇ MİLYON TL'ye sanayi esnafı satıldı iddiası?

  ÜÇ MİLYON TL'ye sanayi esnafı satıldı iddiası?

  Zeytinburnu’ndaki Küçük Oto Sanayi Sitesi Kentsel Dönüşüme giriyor. Yaklaşık iki yılı aşkın süredir boşaltılmasına çalışılan Sanayi Sitesi esnafı Kooperatif Başkanı Selman Kesman ve yönetimine adeta ateş püskürüyor. Sanayi Esnafı, Aydınlık Gazetesi’nden Ercan Deniz Küçük’e konuştu. Kooperatif Yönetiminin kendilerini sattığını iddia etti.

 • Adile Mermerci Anadolu Lisesi Öğrencileri Çanakkale Zaferini canlandırdı

  Adile Mermerci Anadolu Lisesi Öğrencileri Çanakkale Zaferini canlandırdı

  18 Mart Çanakkale Deniz Savaşı Zaferi ve Çanakkale Şehitlerini Anma Töreni Zeytinburnu Adile Mermerci Anadolu Lisesi'nin sahneleme programıyla ilçemizde anıldı. Tören etkinliğinde gözler nemlendi ve tarih akışı sağlandı.

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.1%

8.4%

8.5%

6%

31%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan