2. EL OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE 16 YILLIK DENEYİM

Başarılı iki İş adamı Önder Aydın ve  Suat Salihoğlu tarafından 2000 yılında başlayan çalışmalarını yeni marka yüzleri CarMall Otomotiv olarak sürdürmektedirler. CarMall  Otomotiv  Türkiye'de 2. el oto alım satımı,  profesyonel oto yenileme ve boya koruma  sistemleri üzerine öncü firmalardan biridir. 20.000 araç pörtföyü ile  çıktıkları bu yolda 16 yıllık tecrübe ile yüksek çevre bilinci, sürekli yenilenen ve geliştirilen ürünlerle yapmış oldukları hizmetle ülkemizde otomotiv sektörünün  öncü firmaları arasında yerlerini aldılar. CarMall Otomotiv merkez Şubesiyle Zeytinburnu'nda, Zeytinburnuluların hizmetinde. Zeytinburnu Kültür ve Sanat  Merkezi Alt Otoparkındadır. PARKTÜRK kapalı  otoparkı içerisinde hizmet vermeye başlayan CarMall Otomotiv siz değerli müşterileri için açılışa özel kampanyalar sunmaktadır.

2. EL OTO ALIM SATIMINDA GÜVENLİR ADRES

CarMalI Otomotiv, sektöründe Türkiye'deki tüm markalar adına hizmet ağına sahip. 2. el araç ticaretinde noksansız araç teslimi konusunda, en çok güven duyulan markalar arasında üst sıralarda yer almaktadır.

kullan

SERAMİK KAPLAMA

Oluşan anti-statik yüzey sayesinde otomobil yüzeylerini UVA ve UVB ışınları, çamur, kir, fren tozu, demir kirleticileri, böcekler, kuş pisliği, katran ve her türlü çevresel kirleticilerden koruyacak dayanıklı, süper parlak bir kaplama sağlayan sistemdir. Araç yüzeyinin sabit bir katmanı olarak yüzeyin yıllar boyu aşınmasını, renk atmasını, okside olmasını, reçine ve kuş pisliği gibi etkenlerle zarar görmesini engeller. Üstün seramik kaplama formülü, gelişmiş teknolojili kimyasal ve fiziksel özellikleri sayesinde asla aşınmaz, dökülmez, sararmaz, çatlamaz, soyulmaz.

DETAYLI İÇ TEMİZLİK

Kullanılmış otomobillerin, iç mekânlarını ilk günkü temizliğine kavuşturmak amacıyla yapılan bir uygulamadır. Torpidodan tavana, taban halısından havalandırma ızgaralarına, kapı içlerinden bagaja onlarca ayrı noktada uygulama yapılır.

DERİ YÜZEY TEMİZLİĞİ

Deri yüzeylerinizde zamanla olaşabilecek lekelere, solmaya ve yıpranmalara karşı korumak için geliştirilmiştir. Yapılan uygulamalar iç aksamda derinlemesine temizlik sağlar.  Yüksek nitelikli besleyiciler araca esnek bir his ve görünüm katar. Uzun zaman dayanan koruma ve parlaklık.

BOYA TEMİZLİĞİ (PASTA CİLA)

Birçok dış etken boyada parlaklık kaybına, koruyucu tabakanın zayıflamasına, kılcal çiziklerin oluşmasına ve paslanmaya neden olur. Boya Koruma Sistemi, "0" km otomobilin boyasının ilk günkü parlaklığını koruması, kullanılmış araçların ise ilk günkü parlaklığını kazandırmak ve korumak için yapılan bir uygulamadır.

ÇİZİK GİDERME

Genelde yanlış yıkama sonucu zamanla boyanın her yerinde ince örümcek şeklinde dairesel çizikler oluşur. Bu çizikleri yok etmek ve boyaya canlılık kazandırmak için yapılan işlemdir. Bozulmuş veya ihmal edilmiş boyalı yüzeylere renk, berraklık ve canlılık kazandırır.

MOTOR TEMİZLEME

Motorun üzerinde ve aralarında el girmeyen ve görünmeyen yerlerde oluşan kir, yağ ve pisliklerin motordan güvenle kaldırılması için yapılan işlemdir. Motora kazandırdığı görsellik yanında plastik ve kauçuk parçaların solmasını ve sertleşmesini önlemek için yapılan bir çalışmadır. Kaput altında kalan tüm parçaların yeni görünümüne kavuşmasını sağlar.

JANT TEMİZLEME

Jantları zamanla üzerinde oluşan kir, pas, balata tozları ve siyah oksitlerden arındırmak için yapılan işlemdir. Polisajlanabilir tekerlekler ve diğer metaller üzerinde bir ayna parlaklığı sağlar. Jant yüzeyi ile dış etkenler arasında bir bariyer oluşturarak jantları korumaya yarar..

YIKAMA

Extra Cilalı Yıkama ve VİP Yıkama;  Yıkama sadece su ve köpükten ibaret değildir. Bazı otomobillerin eski gözükmesinin ve boyasının yıpranmasının başlıca nedeni otomobilin yanlış yıkanmasıdır. Doğru yıkama; doğru uygulama, profesyonel ekip, kaliteli ekipman ve malzemelerden (pH dengeli şampuan ve kum, mil ve kireçten arındırılmış özel yıkama suyu) oluşur. Yıkamamız, aracınızın yüzeyindeki kiri ve tozu temizleyip bi sonraki yıkamaya güvenle gelebileceğiniz adres konumundadır.

LLUMAR CAM FİLMİ

LLumar, camın kullanıldığı her alana değer katar. İster otomotiv ister bina camlarına uygulanıyor olsun, yüksek performanslı filmler enerji verimliliğini, konforu, estetik görünümü ve güvenliği artırır. LLumar dünyanın en çok tercih edilen cam filmi markalarından biridir. ABD'de üretilen ve fabrika garantisine sahip ürünler en üst seviye müşteri memnuniyeti sağlamak üzere tasarlanmıştır. Firmamız tarafından yapılan cam filmleri ömür boyu garanti kapsamındadır.

ŞEFFAF KAPUT FİLMİ

Aracınızın yüzeyini seyir halindeyken taş vuruklarından, sinek, haşere asitlerinden, kuş pisliğinden korumakla beraber aracınızın kaputunda çatlamaz, solmaz, soyulmaz ve sararmayacak bir katman olduğunu bilmek güven hissettirecektir.

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

AÇILIŞA ÖZEL KAMPANYALAR

Seramik Kaplama (HİKARİ Marka): 1900 TL Yerine 1200 TL

1 Yıllık Komple Gold Bakım: 700 TL Yerine 450 TL

Kışlık Boya Koruma Paketi: 350 TL Yerine 250 TL

Detaylı İç Temizlik Paketi: 350 TL Yerine 250 TL

İç Dış Cilalı Yıkama, Motor Temizlik Ve Koruma, Klima Dezenfeksiyon: 125 TL Yerine Sadece 79 TL

İç Dış Cilalı Yıkama, Klima Dezenfeksiyon: 75 TL Yerine Sadece 49 TL

kullan

İLETİŞİM:
Beştelsiz Mah. Prof. Muammer Aksoy Cad. No:38/A Zeytinburnu / İstanbul
(Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi Alt Otoparkı  PARKTÜRK)
TEL: 0 212 582 82 91,  0 533 641 90 00,  0 545 768 45 09
www.carmall.com.tr ,
www.carmall.sahibinden.com
www. facebook/carmall.tr
(Zeytinburnu Kültür ve Sanat  Merkezi Alt Otoparkı PARKTÜRK)