• Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Sınav İlanı
  • CHP ilçe örgütü Kadınlar Gününü kutladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisinde yetki tartışması
  • Bilgi Evleri 14. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Başladı
  • Zeytinburnu Meclisi’nin gündemi ‘Asbest’
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Sosyal Yardımlaşma Vakfı Temsilciliğine 3.kez Ahmet Ilgaz seçildi

Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı Mütevelli Heyeti Başkanı ve Üye Seçimini tamamladı. Ahmet Ilgaz Üçüncü kez STK'ların temsilcisi oldu
22 Aralık 2016 Perşembe 08:31

3294 Sayılı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Kanunun 7.maddesi gereğince "İlçede kurulan ve bu Kanunda belirtilen amaçlara yönelik faaliyette bulunan sivil toplum kuruluşlarının yöneticilerinin kendi aralarından seçecekleri bir temsilci Vakıf Mütevelli Heyetinde görev yapar." ibaresi gereğince 2017 yılında Zeytinburnu İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetinde görev yapmak üzere 21.12.2016 Çarşamba günü saat 14:00'da Zeytinburnu Kaymakamlığı Toplantı salonunda seçim yapıldı.

Zeytinburnu'nda faailiyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşlarının başkanları veya vekilleri yoğun ilgi gösterdi. Seçimde Telsiz Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Kadir Şengül ile Konya bozkır Dere Kasabası Derneği Başkanı  Ahmet Ilgaz yarıştı.. Ahmet Ilgaz temsilcilik seçimini açık ara kazandı. Seçimde Ahmet Ilgaz 16 Oy alırken Kadir Şengül sadece 5 oy alabildi.

Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı Mütevelli Heyeti Temsilciliğine seçilen Ahmet Ilgaz, kendisine destek veren başta ZEYDEF'e, Üye Dernekleriyle tüm sivil toplum kuruluşlarının başkan ve üyelerine teeşkkür etti.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.1%

8.3%

8.5%

6%

31%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan