• Zeytinburnu Belediye Meclisi Temmuz ayı 1.Birleşim
 • Meclis Üyesi Yunus Gülmek'in amcası vefat etti
 • Karneler alındı, tatil başladı
 • İlk Enderun Teravih’i Seyitnizam Camii’nde Kılınacak
 • Zeytinburnu Belediye Meclis Mayıs Ayı 2.Birleşim
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Doğan: Ülkemizi Terör örgütlerinin kucağına AKP itti

CHP Zeytinburnu ilçe örgüt toplantısı CHP İstanbul milletvekili Gülay Yedekçi ve ilçe örgütünün katılımıyla ilçe merkezinde yapıldı.

17 Aralık 2016 Cumartesi 20:52

CHP Zeytinburnu İlçe Örgüt Toplantısı İlçe Binasında CHP İstanbul Milletvekili Gülay Yedekçi’nin de katılımı ile yapılırken açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Metin Doğan ilçe yönetimi olarak gerçekleştirdikleri çalışmaları ve ülke sorunlarını değerlendirdiği konuşmasında “AKP acaba 15 Temmuz dönemi öncesi Fettullahçıları devlet kademelerine yerleştirmese idi acaba o şehitleri verir miydik acaba sorusunu da sormak gerekiyor. Fetullah Gülen terör örgütünü devlete ortak yapıp 15 Temmuz’a zemin hazırlamak ve sebep olmak bir milli güvenlik sorunudur. 15 Temmuz’un bir ortağı da AKP’dir. Evet bir milli güvenlik sorunu vardır, bu Fetullah Gülen terör örgütünü TSK başta olmak üzere devletin her kademesinde her yere her noktaya en kılcal damarlara kadar yerleştirmek bir milli güvenlik sorunudur. 2002’de Türkiye’de 7 şehidimiz var idi. Bugün geldiğimiz noktada 2000 şehidimiz var, AKP iktidarları döneminde. Bütün bunların sorumlusu AKP hükümetleridir. Bu şehitlerin kanından PKK terör örgütü kadar onlara yardım ve yataklık yapan Adalet ve Kalkınma Partisi hükümetleri de sorumludur. Bir milli güvenlik sorunu varsa, buradadır. Sayın Genel Başkanımız Türkiye’nin ulusal bütünlüğü için, milli birlik ve beraberliğimizin bekası için her türlü fedakarlığı yapmaya iyi niyetle ve samimi bir şekilde katkı koymaya çalışan tek genel başkandır.CHP’yi terör örgütleri ile itham edenler iktidarda bulundukları 15 yıla baksınlar. AKP’nin 2009’dan 2015’e kadar süren yani yaklaşık 6 yıl süren bir flörtü vardır. PKK terör örgütüyle Adalet ve Kalkınma Partisi arasında 6 yıl süren bir flört hatta nişan noktasına gelmiş bir flört var. Dolmabahçe’yi, Habur’u bu millet unutmadı. Çıkıp Millete onun hesabını versinler. Bugün akan bu şehit kanlarında AKP’nin parmağı var yürüttükleri süreçlerle terör örgütünü böyle büyütüp ülkemizin bekasını tehdit eder hale getirdiler dedi.

İlçe Başkanı Metin Doğan’ın konuşmasının ardından söz alan CHP İstanbul Milletvekili Gülay Yedekçi ülke gündemine dair gerek CHP’nin gerekse milletvekili olarak şahsi çalışmaları hakkında bilgiler verirken daha sonraki bölümde ise CHP İlçe Örgüt Üyeleri Tayfun Zorlu,Seyfi Taşkın,Ümit Doğruyol,Abdullah Şahin ve Hüseyin Kaplan söz alarak düşüncelerini ve eleştirilerini katılımcılarla paylaştılar…

CHP İstanbul Kadın Kolları İl Başkan Yardımcısı Gönül Kaya,CHP Zeytinburnu İlçe Sekreteri İsmail Terzi,CHP İlçe Başkan Yardımcıları Barbaros Doğruel,Kemal Çinak,Hasan Ali Hayıroğlu,Bülent Kara,Suna Atma,Gülnür Kodaş ve Selim Arslan,CHP Zeytinburnu Belediye ve İBB Meclis Üyesi Esin Hacıalioğlu,CHP Zeytinburnu Belediye Meclis Üyeleri İlkay Biber,Düzgün Kaya,Osman Genç,Hüseyin Üsküdar,Sadettin Ulubay,Cengiz Pektaş,CHP Zeytinburnu İlçe Gençlik Kolu Başkanı Reyhan Taslak İvdik,CHP Zeytinburnu Kadın Kolları Başkanı Deniz Şimşek,CHP İstanbul İl Genel eski Meclis Üyesi Yaşar Dindar,CHP Zeytinburnu İlçe Örgüt Üyeleri Eyüp Cankurtaran,İbrahim Bilir,İlhan Karadeniz,Halis Canpolat,Yusuf İvdik,Ali Haydar Palancı,Hacer Arı,Hasan Gezen,Murteza Utan,İzzet İvdik, katılanlar arasında idiler…

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
 • Yorumlar0
 • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

 • Milli Görüş Davası Seçkin Ağabeyini kaybetti

  Milli Görüş Davası Seçkin Ağabeyini kaybetti

  Kendisini Milli Görüş davasına adamış, Erbakan Vakfı Zeytinburnu Şubesinin kurulması için büyük emek harcayan Seçkin Serbest abimiz arkasında onca güzel çalışmalar bırakarak ebediyete göçtü.

 • Selvi Spor Hakan Eren ile devam kararı aldı

  Selvi Spor Hakan Eren ile devam kararı aldı

  Zeytinburnu’nun köklü kulüplerinden Selvi spor 23. Olağan genel kurulunu yaptı. Olağanüstü Genel kurulu ile başkanlık görevinde getirilen Hakan Eren ile olağan kongrede devam kararı çıktı.

 • Camiden ayakkabıları çalamayınca çay ocağını soydu

  Camiden ayakkabıları çalamayınca çay ocağını soydu

  Zeytinburnu Sümer Mahallesinde camiye giren hırsız ayakkabıları çalamayınca cami avlusunda bulunan çay ocağını soydu.

 • Erbakan Vakfı Zeytinburnu Şubesi Madde Bağımlılığını masaya yatırdı

  Erbakan Vakfı Zeytinburnu Şubesi Madde Bağımlılığını masaya yatırdı

  Erbakan Vakfı Zeytinburnu Şubesi genel merkezini yeni yerine taşıdı ve yeniledi. 58.Bulvar Caddesindeki yeni genel merkez oldukça kullanışlı ve geniş. Genel Merkezin en gözde yeri ise konferans solunu. Konferans solunun ilk konferansı ise oldukça anlamlıydı. Yüzyılın baş belası gençliği yok eden madde bağlılığı Erbakan Vakfı Zeytinburnu şubesi tarafından masaya yatırıldı.

 • AK Parti Zeytinburnu Delegelerini seçti

  AK Parti Zeytinburnu Delegelerini seçti

  AK Parti üyeleri, İstanbul ve çeşitli illerde kongrelerde oy kullanacak delegelerin belirlenmesi için sandık başına gitti. Zeytinburnu’nda delege seçimine partililer yoğun ilgi gösterdi. AK Parti İlçe Başkanı Bahattin Ünver, yeni ilçe başkanı ve yönetimini belirleyecek olan delege seçimine partililerin ilgisinde memnun olduğunu dile getirdi.

 • Meclis Üyesi Yunus Gülmek'ten Taziye Teşekkürü

  Meclis Üyesi Yunus Gülmek'ten Taziye Teşekkürü

  Meclis Üyesi Yunus Gülmek 23/06/2017 Tarihinde rahmete kavuşan Amcası Seyyid Haccı Mehmet Sait Gülmek için taziye teşekkürü yayınladı

 • Yeni Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak oldu

  Yeni Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak oldu

  Başbakan Binali Yıldırım, yeni kabineyi açıkladı. Akif Çağatay Kılıç'ın yerine yeni Gençlik ve Spor bakanı Osman Aşkın Bak oldu. Osman Aşkın Bak, iki dönem Zeytinburnu’ndan sorumlu Milletvekili olarak görev yaptı ve neredeyse ilçemizdeki her etkinliğe katıldı. Bundan dolayı Zeytinburnu’nun vekili olarak adlandırıldı.

 • İstanbul’un En Büyük “Buz Pisti” Zeytinburnu’na Yapılıyor

  İstanbul’un En Büyük “Buz Pisti” Zeytinburnu’na Yapılıyor

  Zeytinburnu Belediyesi, Spor Toto işbirliğiyle gerçekleştirdiği İstanbul’un en büyük buz pisti inşaatına 24 saat aralıksız devam ediyor.

 • Şiddetli yağmur İstanbul'u teslim aldı

  Şiddetli yağmur İstanbul'u teslim aldı

  İstanbul dün gece başlayan ve sabah saatlerinde şiddetini arttıran yağmur, İstanbullulara zor anlar yaşattı. Yollarda biriken sular trafiğin sıkışmasına neden olurken, toplu taşımada da aksamalar meydana geldi. İstanbul'da en fazla yağışı alan Silivri'de evlerinde mahsur kalanlar botlarla kurtarıldı. İstanbul Valiliği: Bugün ilimiz yoğun yağış aldığından ulaşımda sıkıntı yaşanmaması için zorunlu olmadıkça özel araçlarla trafiğe çıkılmaması rica olunur.

 • Zeytinburnu ve Bayrampaşa metroyu su bastı

  Zeytinburnu ve Bayrampaşa metroyu su bastı

  İstanbul'da ! Birçok yeri su bastı, araçlar yollarda mahsur kaldı, trafik kilitlendi. AKOM sel riskine karşı uyardı.

 • Avrasya Tüneli trafiğe kapandı!

  Avrasya Tüneli trafiğe kapandı!

  Avrasya Tüneli Anadolu-Avrupa Yönü de olumsuz hava koşulları nedeniyle geçici süre ile trafiğe kapatıldı

 • Korsan Hasan sevenlerini yasa boğdu

  Korsan Hasan sevenlerini yasa boğdu

  Telsiz Mahallesi’nin sevilen insanlarından spor camiasının dostu olan Malatya eşrafından Hasan Hüseyin TAŞDEMİR ( Korsan Hasan )rahmetli oldu.

 • Zeytinburnu, 4 Gün Boyunca Meydanda Sabahladı

  Zeytinburnu, 4 Gün Boyunca Meydanda Sabahladı

  4 gün 4 gece sabah ezanlarına kadar nöbet tutan Zeytinburnulu vatandaşlar, Kur’an-ı Kerim dinleyip, 15 Temmuz şehitlerine dua etti. Genci yaşlısı meydanlarda sabahlayan vatandaşlara Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın da eşlik etti. Paylaş

 • Beştelsiz spor atletizm takımından Turgay Bayram Avrupa Altıncısı oldu

  Beştelsiz spor atletizm takımından Turgay Bayram Avrupa Altıncısı oldu

  Türkiye, Avrupa U23 Atletizm Şampiyonası’na iddialı gidiyor. Ay-yıldızlılar, Bydgoszcz’da 45 isimle 29 dalda madalya aradı. Son günde 10 atletle finallerde temsil edilen Ay-yıldızlı Takım'da Yasemin Can, 5 binin ardından 10 bin metrede de altın madalya kazandı. 3000m su engellide ülkemizi temsil eden Zeytinburnu Beştelsiz spor Atletizm takımının sporcusu Turgay Bayram Avrupa 6.Olarak ülkemize büyük bir gurur yaşattı

 • Ünver: 15 Temmuz Asırlarca Unutulmayacak

  Ünver: 15 Temmuz Asırlarca Unutulmayacak

  AK Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Bahattin Ünver, Kanlı Darbe girişimi 15 Temmuz’un 1.Yıldönümünde hem Şehitler köprüsünde hem de 15 Temmuz meydanında yapılan etkinliklere katılarak Demokrasi Nöbetlerine destek veren Zeytinburnu Halkına ve teşkilatına teşekkür etti.

 • OnBeş Temmuz Temalı Canlı Resim Havadan Böyle Görüntülendi

  OnBeş Temmuz Temalı Canlı Resim Havadan Böyle Görüntülendi

  Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evleri’nde eğitim gören yüzlerce minik öğrenci bir araya gelerek, 15 Temmuz Destanı’nın 1. Yıl dönümünde yaptıkları canlı resimle "15 Temmuz’u Unutma!” mesajı yazdı. Duygu dolu anların yaşandığı etkinlikte yaklaşık 400 öğrencinin oluşturduğu Türk Bayraklı mesaj havadan görüntülendi.

kullan kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.6%

8.3%

8.5%

6.1%

30.4%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan