• Zeytinburnu bekçileri göreve başladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisi Temmuz ayı 1.Birleşim
  • Meclis Üyesi Yunus Gülmek'in amcası vefat etti
  • Karneler alındı, tatil başladı
  • İlk Enderun Teravih’i Seyitnizam Camii’nde Kılınacak
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Zeytinburnu Amatörler Birliği terörü lanetledi

Beşiktaş-Bursa Spor Maçı sonrası statta güvenlik önlemi alan Polislerimiz hedef alan hain terör saldırısına kulüplerden kınama gelmeye deva ediyor. Zeytinburnu Amatör Kulüpler Birliği Zeytinburnu Emniyet Müdürünü ziyaret ederek taziyelerini ilettiler.

16 Aralık 2016 Cuma 13:57

Zeytinburnu Amatör Kulüpler Birliği Başkanı Şenol Yurtseven, 1957 Zeytinburnu Spor Kulüp Başkanı Kenan Aydın, Yıldız Spor Başkanı Zekir keskin, Batı Trakya Spor Başkanı Hakan Güler, Tepebağ Spor Başkanı Mennan Çayır, Güneş Spor Başkanı Cengizhan Bahçekapılı, IrmakSpor Kulüp Başkanı Cenap Altıok, Zafer Spor Başkanı Cengiz Zafer, Merkezefendi Spor Başkanı Muştekin Merkezindi, Yeşilılgaz Spor Başkanı Emrullah İç, Zeytinburnu İlçe Emniyet Müdürü makamında ziyaret ederek Beşiktaş’da ki hain saldırıdan dolayı taziyelerini ilettiler. 

Zeytinburnu İlçe Emniyet Müdürü Erdem Torlak 15 Temmuz sonrası halkın Emniyet güçlerini sahip çıktığını Beşiktaş’da ki hain saldırının ardından da gösterilen bu büyük sahiplenmenin onur verici olduğunu söyledi. Toplumun her kesiminden ziyaretlerin olduğunu söylen Torlak Amatörler Birliğine teşekkür ederken bir gün önce özellikle ilkokul öğrencilerinin kendisini ziyaret etmesinin çok anlamlı olduğunun altın çizdi.

Zeytinburnu Amatör Kulüpler Birliği Başkanı Şenol Yurtseven ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, İstanbul Beşiktaş'ta, güvenlik güçlerimize ve vatandaşlarımıza yönelik gerçekleştirilen hain terör saldırısını lanetledi. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine, yakınlarına ve milletimize başsağlığı dileyen Mantar, tedavileri devam eden yaralılara acil şifalar diledi.

Başkan Yurtseven, "Biz olma, bir olma, iri olma, diri olma hassasiyetimizi hedef alan terörizm, emperyal küresel güçler ve onların yerli işbirlikçilerine inat basireti hakim kılacağız, ferasetli davranacağız, akl-ı selim ve ortak akılla hareket edeceğiz. Ülkemizi yıkma, parçalamak isteyen terör, terör örgütleri, işbirlikçileri, azmettiricileri ve destekçileriyle birlikte mücadele edeceğiz. Bize düşen, birliğimizi korumaktır. Bize düşen, bizi durdurmak isteyenlere karşı tek yürek olmaktır. İnsanlarımız ve insanlık için, huzur, refah, birlik, beraberlik ve kardeşliğimize kast edenleri birlikte alt edeceğiz. Terör örgütünün menşei, teröristin kimliği, eylemlerinin niteliği ve hedefi ne olursa olsun terör, ortak düşmanımızdır. Terör örgütleriyle arasına mesafe koymayı beceremeyenler hem bize hem de milletimize uzaktır. Birlik ve kardeşliğimize saldırı yapanlar, insanlık yoksulu ve vicdan yoksunudur. Doğrudan doğruya ülkemizi, birliğimizi, kardeşliğimizi hedef alanlara inat birlikte hareket edeceğiz, terörü birlikte bitireceğiz, birlikte yeneceğiz. Allah'ın izni, milletimizin inayetiyle kirli oyunları bozacağız dedi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.6%

8.3%

8.6%

6.1%

30.4%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan