• Zeytinburnu'ndaki üçgen arsa 14.9 milyon TL'ye satılıyor
  • Zeytinburnu gelecek 5 yılda yüzde 108 değer kazanacak
  • Saadet Partisi Başkan Aydın'ı ziyaret etti
  • MHP'den Saadet Partisi'ne iade-i ziyaret
  • 'Zeytinburnu Kimsenin tercihine göre planlanamaz'
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Yüksel Akgül:İnşaat sektörü temposunu 2017’de artırmalı

2016 yılında büyüme hedeflerimize emin adımlarla ilerlerken, düşmanlarımızın ne kadar fazla, vatan ve bayrak sevgimizin ne kadar yüce olduğunu gördük.

14 Aralık 2016 Çarşamba 08:36

Bizler; “Söz konusu vatan ise gerisi teferruattır” diyen aziz, şerefli bir milletiz. 2016 yılında ülkemizin istikrarlı büyümesini hazmedemeyen şer güçler, hain kalkışma ile egemenliğimize, birlik ve beraberliğimize, ekonomimize darbe vurmaya çalışmış, hainler milletimizin vatan ve bayrak sevdasını aşamamış ve mağlup olmuşlardır. Kenetlenerek güçlü bir milli irade ile 2016 yılını geride bırakırken, her şeye rağmen ülkemizin tüm dinamikleriyle 2017’yi güçlü bir şekilde karşıladığımızı söyleyebiliriz. İnşaat sektörü olarak her türlü engellemelere rağmen düzenlenen kampanyalarla ve vatandaşımızın güveniyle gayrimenkulde bir önceki yılın rakamları yakalanmıştır.

Uluslararası piyasalarda güvenli liman olarak nitelendirilen Türkiye bu unvanını koruma adına 2017 yılında toparlanma sürecini hızlandıracak, ikinci çeyrek itibarıyla da sektörel büyümesine devam edecektir. Bu bağlamda Türkiye’nin önünü hem ekonomik, hem de stratejik atılımlar anlamında açık görüyoruz.

Çevre ve Şehircilik Bakanımız Türkiye’de 7 milyon konutun dönüşeceğini ifade etti. Hayata geçirilen konut projeleri bu talebi karşılamaya hala yetmiyor. O nedenle Türkiye’de inşaat sektörünün hızlı bir tempoyla çalışmalarına devam etmesi gerekiyor. Ekonomideki büyümenin sürekliliği için her sektör çalışmalarına aralıksız devam etmelidir. Bizde inşaat sektöründe yeni yatırımlarımızı sürdüreceğiz. Başakşehir’de hayata geçirdiğimiz Vadişehir projemiz tüm hızıyla sürerken yeni etap çalışmalarımızın yanı sıra Avrupa Yakasında farklı projelere imza atmaya hazırlanıyoruz.

Irmak Group olarak sektördeki faaliyetlerimizi her geçen yıl artırarak, ülke ekonomimize katma değer sağlamayı sürdüreceğiz. Bizim öncelikli amacımız ülke ekonomisinin başarılı bir çizgi yakalayarak istikrarını sürdürmesi yönündedir. Türkiye’nin potansiyeline ve gücüne inanıyoruz. Aktif şekilde faaliyet gösteren firmamız; inşaat, finans ve gıda alanındaki yatırımlarına 2017 yılında da ara vermeden devam edecek.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.2%

8.3%

8.6%

6.1%

30.9%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan