• Zeytinburnu bekçileri göreve başladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisi Temmuz ayı 1.Birleşim
  • Meclis Üyesi Yunus Gülmek'in amcası vefat etti
  • Karneler alındı, tatil başladı
  • İlk Enderun Teravih’i Seyitnizam Camii’nde Kılınacak
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Zeytinburnu Dernekler Federasyonu Terörü Lanetledi

ZEYDEF (Zeytinburnu Dernekler Federasyonu’nun İstanbul Beşiktaş'ta ki hain terör saldırısının ardından İlçe Emniyet Müdürüne taziye ziyaretinde bulundu.

14 Aralık 2016 Çarşamba 08:02

ZEYDEF (Zeytinburnu Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Çakır ve Üye Derneklerin Başkanları Beşiktaş'ta ki kalleş terör saldırısının ardından İlçe Emniyet Müdürüne taziye ziyaretinde bulundu. Emniyet Müdürü Erdem Torlak Beye taziyelerini ileten ZEYDEF akşamda Genel merkezinde terörü kınayan bir basın açıklaması yaptı.

ZEYDEF’in HAİN SALDIRISIYLA İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI

İstanbul Beşiktaş'ta, güvenlik güçlerimize ve vatandaşlarımıza yönelik gerçekleştirilen hain terör saldırısını şiddetle lanetliyoruz. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine, yakınlarına ve milletimize başsağlığı diliyoruz. Tedavileri devam eden yaralı kardeşlerimize de acil şifalar temenni ediyoruz.

Bu millet onların kanını yerde bırakmayacak, er ya da geç hesabını mutlaka soracaktır. Türkiye’nin yeni yönelişlerinin önü alınmak, yönetilebilir, öngörülebilir bir ülke olmaktan çıkarılmak istenmektedir. Kan ve kaostan beslenen terör örgütlerinin ve onları kullanan güç odaklarının bu saldırısı, umutsuz, sonuçsuz bir sıkışma içinde olduklarını açık bir şekilde göstermektedir.

Yaratılmak istenen güvensizlik ve umutsuzluk ortamıyla huzur ve istikrar bozulmak istenmekte sosyal ve ekonomik iyileşmeler sabote edilmeye çalışılmaktadır. Beyhude çabalar işe yaramayacak, 15 Temmuz’u milletin iradesiyle bertaraf eden bu devlet, bu günlerin de hesabını soracaktır.

Biz olma, bir olma, iri olma, diri olma hassasiyetimizi hedef alan terörizm, emperyalist küresel güçler ve onların yerli işbirlikçilerine inat basireti hakim kılacağız, ferasetli davranacağız, aklı selim ve ortak akılla hareket edeceğiz.
Türkiye’nin, büyük dirilişini, yeniden şahlanışını engellemek isteyen terör, terör örgütleri, işbirlikçileri, azmettiricileri ve destekçileriyle birlikte mücadele edeceğiz.

Ülkemizin sadece kendi topraklarında değil, kardeşlik hukukumuzun bulunduğu topraklarda, Suriye’de, Irak’ta, Kudüs’te emperyalistlerin yarattığı terör ortamını bitirmek adına gösterdiği duruş anlaşılıyor ki bir takım güçleri rahatsız etmiş. Ülkemizde barışı ve kardeşliği esas alan temel anlayışımız sayesinde hiç bir hainlik, birlik ve beraberliğimize zarar veremeyecek, millet olarak geleceğe yürüyüş kararlılığımızı engelleyemeyecektir.

Her zaman olduğu gibi kararlılığımız ve ortaya koyduğumuz milli duruşumuz, teröre vereceğimiz en akıllı, en sağduyulu ve en etkili karşılık olacaktır. Teröristlerin ve sahiplerinin hain emellerine asla ulaşamayacağını biliyoruz.
Bu ülkede kardeşliğin kazanacağını yineliyor bütün terör örgütlerini, onların kalleşçe saldırılarını tekrar kınıyoruz. Zeytinburnu Dernekler Federasyonu (ZEYDEF) olarak, terör eylemlerinde hayatını kaybeden şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet, ailelerine, yakınlarına ve milletimize sabır ve başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyor, terörü en şiddetli şekilde lanetliyoruz

MEHMET ÇAKIR/ ZEYDEF GENEL BAŞKANIPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.6%

8.3%

8.6%

6.1%

30.4%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan