• İstanbul'un imar yönetmeliği değişti
  • Saadet Partisi gazetecilerle yemekte buluştu
  • Bu ülkenin Ömer Turan'dan başka derdi yok mu?
  • Kudüslü Genç Ressamın
  • Kaçak katlar kayıt altına mı alınacak?
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Konya Bozkır Dere Kasabası Derneği şehitlerimizi unutmadı

Zeytinburnu Konya Bozkır Derekasabası Derneğinin her 15 günde bir düzenlediği Kahvaltı programına bu kez hüzün hakimdi. Kahvaltıda Hain Beşiktaş saldırısında can veren, aralarında Konyalı polislerinde olduğu 44 Şehit için Mevlid okutuldu.

12 Aralık 2016 Pazartesi 11:34

Konya Bozkır Derekasabası Derneği Başkanı Ahmet Ilgaz programın açılış konuşmasında teröre lanet okudu. Ilgaz, İstanbul Beşiktaş'ta meydana gelen ve ülkemizin huzur, barış ve kardeşlik ortamını hedef alan alçak saldırıyı lanetliyorum.

Bu menfur saldırlar milletimizin daha fazla kenetlenmesinden, teröre karşı tek yürek olmasından başka bir sonuç vermeyecektir. Allah milletimizin yardımcısı olsun. Bu terör saldırısında şehit olan kardeşlerimize Rabbimizden Rahmet, Yaralı kardeşlerimize acil şifalar diliyorum.” dedi.

Başkanın konuşmasının ardından, Ramazan Erçınar Hoca şehitlerimiz için Yasin-i şerif okudu ve ruhları için dualar edildi. Duaların ardından Dere Kasabasının kahvaltı programına katılan hemşerileri Bozkırlılar Vakfı Başkanı Kamil Bilgin ve TMSF Başkanı Abdullah Güzeldülger, Erbakan Vakfı Zeytinburnu şubesi Başkanı ve Temsilcileride katılarak birer konuşma yaptılar terörü lanetledirler, birlik ve beraberlik çağrısında bulundular.Programın sonunda Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın gönderdiği lokumlar kahvaltıya katılanlara ikram edildi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.3%

8.3%

8.5%

6.1%

30.8%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan