Zeytinburnu 1.Dönem Belediye Başkanı Muzaffer Çavuşoğlu ve AK Parti Meclis Üyesi Cüneyt Tezcan'ın Halasının oğlu Seyitnizam Mahallesi Eski Muhtarı, Yıldız Spor eski yöneticisi ve bir dönem ZeytinburnuSpor'un kaptanlığını yapan Fahrettin Çavuşoğlu hakka yürüdü.

Merhum Fahrettin Çavuşoğlu için Seyitnizam Dutluk Camiinde öğle namazına müteakiben cenaze namazı kılındı. Cenaze namazına merhumun sevenleri dostları adeta akın etti. Uzun taziye kuyruğu oluştu. Zeytinburnu 1.Dönem Belediye Başkanı Muzaffer Çavuşoğlu, Meclis üyesi Cüneyt Tezcan ve yakınları taziyeleri kabul etti.

Merhum Fahrettin Amcanın Cenazesine, 1.Dönem Belediye Başkanı Muzaffer Çavuşoğlu, 2.Dönem Belediye Başkanı Adil Emecan, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Meclis üyeleri Hüseyin Üsküdar, Satı Oral, Sadettin Uluğbay, Zeytinburnu Spor’un eski yöneticileri ve kaptanları, Tüm Rumeli Türkleri Derneği Başkanı Recep Akan, Yıldızspor kulüp Başkanı Zekir Keskin, Mahalle Muhtarları, İşadamları, Siyasi partilerin Temsilcileri, yakınları ve dostları ile birlikte çok sayıda Zeytinburnulu katıldı.

Seyitnizam Bilgi evinin önünde kılınan cenaze mazında adeta izdiham yaşandı. Bilgi evinin avlusu hınca hınç doldu. Kılınan cenaze namazı ve alınan helalliklerin ardından Fahrettin Çavuşoğlu Seyitnizam Mezarlığına defin edildi. 

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL