• Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Sınav İlanı
  • CHP ilçe örgütü Kadınlar Gününü kutladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisinde yetki tartışması
  • Bilgi Evleri 14. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Başladı
  • Zeytinburnu Meclisi’nin gündemi ‘Asbest’
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

ZEYDEF’ten ilçe protokolüne ziyaret

Zeytinburnu Dernekler Federasyonu (ZEYDEF)3.Olgağan Kongresinden Genel Başkan seçilen Mehmet Çakır ve Yönetim Kurulu üyeleri, STK Başkanları ilçe protokolünü ziyaret etti.

09 Aralık 2016 Cuma 19:50

Zeytinburnu Dernekler Federasyonu’nun son yapılan kongresinde genel Başkanlık koltuğuna oturan Mehmet Çakır ve Yönetim Kurulu Üyeleri Genel Başkan Vekili: Nazir Güler, Genel Başkan Yardımcısı: Arif Şengül, Genel Başkan Yardımcısı: Davut Genç, Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı: Mustafa Göksu, Genel Sekreter: Erdoğan Güner, Genel Sayman: Murat Tufan, Siyasi İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı: Yaşar Güner, Gençlik ve Spordan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Bayındır, Protokolden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı: Ömer Yıldız, Sosyal İşlerden Sorumlu genel Başkan yardımcısı: İsmail Çetin, Sağlık işlerinden sorumlu genel başkan yardımcısı: Dursun Bayram, Basın ve Tanıtımdan sorumlu genel başkan yardımcısı: Taylan Demirelli, Teşkilatlanmadan sorumlu genel başkan yardımcısı: Özgür Varlık, Halka ilişkilerden sorumlu genel başkan yardımcısı: Emin Acar, Eğitimden sorumlu genel başkan yardımcısı: Coşkun Toraman, İstihbarattan sorumlu genel başkan yardımcısı: Şerafet Özcan, Kadın Kollarından sorumlu genel başkan yardımcısı: Adem Kızılcık, Proje geliştirmeden sorumlu genel başkan yardımcısı: Muhterem Gül, Ar-Ge’den sorumlu genel başkan yardımcısı: Recai Memiş, Finansmandan sorumlu genel başkan yardımcısı: Adem Honça önce Belediye Başkanı Murat Aydın’ı ardından,  Kaymakam Ali Taşkın Balaban, Milli Eğitim Müdürü Ali Yeşilyurt, Askerlik Şubesi Başkanı Albay Hali Akar’ı makamlarında ziyaret ettiler. Müftü İsmail Gökmen ve Emniyet Müdürü Erdem Torlak’ı ise ZEYDEF önümüzdeki hata ziyaret edecek.

ZEYDEF Genel Başkanı Mehmet Çakır ilçe protokolüne ZEYDEF’in yeni yönetim kurulunu tanıttı. Yapacakları yeni projeler ve faaliyetlere destek istedi. Başkan Çakır, 15 Temmuz sonrası Zeytinburnu Protokolünün FETÖ hain terör örgütüne karşı dimdik durmasından dolayı teşekkür etti. Çakır, Bu hain Darbe girişimi sonrası Ülkemizin ortaya koyduğu birlik ve beraberlik tablosu gösterdi ki ZEDEF gibi kuruluşlar bu ülke bu ilçe için çok önemli dedi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.1%

8.3%

8.6%

6%

31%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan