• Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Sınav İlanı
  • CHP ilçe örgütü Kadınlar Gününü kutladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisinde yetki tartışması
  • Bilgi Evleri 14. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Başladı
  • Zeytinburnu Meclisi’nin gündemi ‘Asbest’
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Punto Otelcilik'ten Zeytirburnu'na Otel Projesi

Punto Otelcilik'ten Zeytirburnu'na Otel Projesi Punto Otelcilik Zeytinburnu'nda 50 milyon TL yatırımla hayata geçiriceği otel projesi için çalışmalara başladı. 170 oda kapasiteli otel Zeytinburnu sahile yakın bir noktada yükselecek...

02 Aralık 2016 Cuma 17:21

Punto Otelcilik Turizm ve Ticaret A.Ş. İstanbul Zeytinburnu Demirhane mevkiinde 753 ada 14 parselde  Punto Otel'i hayata geçirmek için çalışmalara başladı. Tek bloktan oluşan otel 50 milyon TL yatırımla yaşama geçiriliyor. Otel zemin artı 7 blok halinde yükseliyor. Zeytinburnu Punto Otel 124 adet standart 46 adet dubleks olmak üzere toplam 170 odadan meydana geliyor. Punto otelin bodrum katlarında sosyol olanaklar yer alırken birinci kattan dördüncü kata kadar her katta 26 adet olmak üzere standar oda, beşinci katta 20 adet standar oda ve 6 dubleks oda, altıncı kat ve yedinci katta ise 20'şer dubleks oda yer alıyor. Punto Orel Olivium AVM'ye 1,2 kilometre, Yedikule Hisarı müzesine 1,6 kilometre, Esenler Otogarı'na 6 kilometre mesafede yükseliyor. Punto Zeytinburnu Otel projesinin 2 yılda tamamlanması planlanıyor.

İş merkezlerine çok yakın

İstanbul’un iş merkezleriyle bilinen bir noktada konumlanan Punto Otel Zeytinburnu projesi Yedikule Hisarı Müzesi’ne 1,6, Olivium AVM’ye 1,2, Esenler Otogarı’na 6,3 kilometre uzaklıkta konumlanıyor. Zeytinburnu Punto Otel’de Dükkan, Lobby, Fitness salonu, Lobby bar, Tea lounge, Servis mutfağı, Backoffice, Spa, Toplantı salonları, Teknik alan, Kat servisleri, Kapalı otopark, Misafir araç otoparkı, Yüzme havuzu, Buhar odası, Dinlenme alanları, Restoran, Kadın erkek soyunma odaları ve Süs havuzları yer alıyor.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.1%

8.3%

8.5%

6%

31%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan