Giresun'un Piraziz ve Bulancak ilçelerini bir çatı altında toplayan Pir-Bul derneğine Coşkun Toraman bu kez aday olmadı. 5 Telsiz mahallesinde ki dernek merkezinde yapılan kongrede eski başkan Coşkun Toraman’ın bu dönem aday olmaması üzerine tek liste ile girdiği seçimi kazanan Fahrettin Kılıç gazetemize açıklamalarda bulundu.Önceki başkanımız Sayın Coşkun Toraman ve yönetimi derneğimize iki dönem güzel hizmetler yaptılar. İlk önce onlara teşekkür ederek saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum.

Ben ve yeni yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım hiç kimseyi kırmadan dökmeden yapacağımız çalışmalarla teslim aldığımız bu bayrağı bir adım daha ileriye taşıma gayreti içinde olacağız dedi. Yeni Başkan Fahrettin Kılıç konuşmasının devamında 5 Telsiz mahallesinde sadece 2000 kadar Piraziz ve Bulancaklı seçmen var. Biz gücümüzü sağlıklı ve planlı bir şekilde harekete geçirmesini bilirsek güzel işler yapabiliriz dedi.

Yeni Yönetim Kurulu Şu isimlerden oluştu: Başkan: Fahrettin Karakılıç, Yönetim Kurulu Üyeleri: Fahrettin Aydemir, Ahmet Aydın, Erol Toraman, Yüksel Toraman, Erol Akçay, Hakan Şahin

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL-ERDOĞAN GÜNER