• Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Sınav İlanı
  • CHP ilçe örgütü Kadınlar Gününü kutladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisinde yetki tartışması
  • Bilgi Evleri 14. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Başladı
  • Zeytinburnu Meclisi’nin gündemi ‘Asbest’
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Metin Büfe’ye Gece Tost sattığı için ceza kesildi

Zeytinburnu’nun en meşhur tostçusu Metin Büfe’ye gece saat 03:00'da TOST sattığı için Zabıta ekipleri tarafından ceza kesildi.

27 Kasım 2016 Pazar 11:02

Zeytinburnu’nda 38 Yıldır sadece tost satan sadece Zeytinburnu’nun değil İstanbul’un en meşhur tostçusu Metin Büfe’ye Gece 00:00'da kapatması gerektiğini buna ihlal ettiği için Zeytinburnu Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından ceza kesildi. Zeytinburnu’nun Lezzet noktası metin Büfe’nin sahibi Metin Altınçizme bu cezaya isyan etti. Dürüst esnaf olmak suç mu diye soran Altınçizme, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın’a seslendi.

Ben 38 yıldır Zeytinburnu’nda aynı noktada esnaflık yapıyorum. Bugüne dek tüm vergilerimi günü gününde ödedim. Ne içki satıyorum, Ne kumar oynatıyorum, Burası Ne Ganyan bayi, Ne işkembeci, burası Sıradan vatandaşın uğrak noktası bir Tostcu. Neymiş şikayet var mış. Mahalle arası değil ki burası Ana cadde. İşyerimizin sabahçı çalışma ruhsatına engel olacak hiçbir pozisyonu yok. O zaman verin benim sabahçı ruhsatımı neyse parasını ödeyelim Bizi rahat bırakın ekmeğimize işimize bakalım dedi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar1
  • Onay Bekleyenler1

YAZILAN YORUMLAR

  • Tostcu / Asde kaya / 2016-12-02 13:39:57
    İçki satmiyo kumar oynatmiyoda kanun denen bisey var kimse babasinin oglu degil gece 12 den sonra bildigim kadariyla acik olmasi yasal degil ben biliyosam bunu dukkan sahibi nasil bilmiyo acaba.

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.1%

8.3%

8.6%

6%

31%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan