‘’Size bir kokoreçten daha fazlasını sunuyoruz’’

1969 Yılında Zeytinburnu Seyitnizam Mahallesinde Seyar satıcılıkla başlayan Kokoreç serüveni 2007 Yılından beri Seyitnizam Mahlalesindeki dükkanında artık kurumsal hale dönüştü . Nevzat Yıldırım iki oğlu Kerem ve Ömer ile ‘’Nevzat Usta’nın Meşhur Kokorec’ini tüm İstanbul’a tanıtmak istiyor. Kokorecteki 37 Yılı aşkın tecrübesini evlatlarının girişimi ile marka haline getirmeye çalışan Nevzat usta, Seyitnizam Mahallesi Mevlana Caddesi üzerindeki dükkanında kaliteli ürün ve sınırsız hizmete devam ediyor.

kullan

Hizmet anlayışını kaliteli ürün, hijyenik bir ortam, güleryüzlü personel olarak belirleyen ve vazgeçilmez damak tadınız olmayı amaçlayan KOKOREÇÇİ NEVZAT USTA’ya, mutlaka uğrayın Meşhur Kokorecçisi Nevzat Usta’nın kurucusu Nevzat Yıldırım, Müşteri beklenti ve isteklerine en uygun şekilde sunmayı, başarının da eğitim ile gerçekleşebileceğini bilen insanlar olarak mesleki eğitim faaliyetlerine duyarlı, sürekli gelişmeyi ve yenilenmeyi ilke edinmiş Türkiye standartlarında üreten ve hizmet veren bir kuruluş olmayı amaç edindiklerinin altını çiziyor.

kullan

Nevzat Usta, Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak aldığımız, gıda yönetmeliği standartlarında, müşterilerimize her zaman sağlıklı ve hijyenik ortamlarda hazırlanmış yemek sunmayı görev bildik. Kurumsal yapımızı tamamlayıp hizmet ağımızı genişletmek istiyoruz. Bu bilinci bizden sonraki kuşaklara aşılayarak, kaliteli hizmet ve lezzet anlayışını devam ettirmek çocuklarımın en temel misyonu olacaktır dedi.

kullan

MEŞHUR KOKOREÇÇI NEVZAT USTA, ‘’Size bir kokoreçten daha fazlasını sunuyoruz’’

kullan

*Nefis Kuzu Kokoreç, *Tekirdağ Köfte  *Arnavut Ciğeri  *Midye Dolma

11:00 ve 23:00 Saatleri arasında ‘’Ev ve İşyerlerine Paket Servisimiz vardır’’

İLETİŞİM: Seyitnizam Mahallesi Mevlana Caddesi No: 4 Zeytinburnu/ İstanbul
TEL: 0 212 415 35 69, 0 535 542 18 76, 0 532 709 48 28