Bölgesel Amatör Lig 11. Grup'ta üst üste 4 galibiyet alıp yoluna yenilgisiz devam eden Zeytinburnu 1957, deplasmanda Kozlu Belediyespor karşısında 2 kez öne geçmesine rağmen sahadan bir puanla ayrıldı. Maç sonunda olayların yaşandığı karşılaşmada biber gazı kullanıldı.

Karşılaşmanın 20. Dakikasında Julıus Daramola'nın attığı golle Zeytinburnu 1957 1-0 öne geçti. Ali Efsat'ın 54. dakikadaki golüyle skora eşitlik geldi. 56. dakikada Ahmet Turan konuk takımı öne geçirdi. 1-2. 86. dakikada Özkan'ın golüyle skorda eşitlik sağlandı. Ev sahibi ekipte 75. dakikada Abdullah ihraç edilirken müsabakayı Kozlu Belediyespor maçı 10 kişi tamamladı.

Uzatma dakikasında önce sahadaki futbolcular sonra tribündeki yöneticiler birbirine girerken İstanbul’dan giden Zeytinburnulu taraftarlara emniyet job ve biber gazı kullandı.

Maçtan sonra Zeytinburnu 1957 Spor Kulübü Başkanı Kenan Aydın bir açıklama yaptı. İşte o Açıklama: Cumartesi günü oynadığımız Kozlu BLD. spor maçında Kozlu BLD. spor kulübü yöneticileri gerek taraftarları kendilerine yakıştıramadığımız şekilde kötü misafirperverlikleri ve çirkin tezahüratları bizleri derinden yaralamıştır.Bilmelerini isteriz ki biz bugüne kadar nasıl misafir edilmiş isek öyle de misafirperverlik yapmışızdır. Futbol camiası bilir ki Zeytinburnu camiası , futbolcusu ve taraftarı asla kimseye borçlu kalmamıştır. Bunu Kozlu BLD. spor camiası'da görecektir. Kendilerini binlerce taraftarımızın önünde ağırlamaktan keyif alacağımızı bilmelerini isteriz. Zeytinburnu 1957 SK Başkanı Kenan Aydın

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

Amatör Lig