• Zeytinburnu bekçileri göreve başladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisi Temmuz ayı 1.Birleşim
  • Meclis Üyesi Yunus Gülmek'in amcası vefat etti
  • Karneler alındı, tatil başladı
  • İlk Enderun Teravih’i Seyitnizam Camii’nde Kılınacak
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Veliefendi Mahallesinde Şüpheli Ölüm

Veliefendi Mahallesi G-2 Sokaktan bir Apartmandan yayılan kötü kokular üzerine Polise haber verildi.

21 Ekim 2016 Cuma 09:22

Veliefendi Mahallesi G-2 Sokakta bir apartmanın bodrum katındaki işyerinden kötü kokular geldiğine dair apartman sakinlerince polise ihbar yapıldı. Olay yerine ulaşan Zeytinburnu Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş büro ekipleri hemen kısa süreli bir araştırmanın ardından kokunun bodrum katan geldiğini tespit etti ve Bodrum katındaki işyerinin kepenklerinin açılmasın istedi.

Kilitli olan işyerinin birkaç gün önce birisi tarafından tekstil atölyesi olarak kullanılmak üzere kiralandığını ve anahtarın o şahısta olduğu söylenildi. Bunun üzerine kepenkler kırılarak işyerine girildi. İçeri giren polisler tahminen 3-4 Gün önce kafasından vurulmuş bir şahsın yerde yatığını gördü. Olay yerine olay yerin inceleme ekibi ve ambulans çağrıldı.

Yapılan ilk incelemede göre ismi açıklanmayan şahsın Diyarbakır nüfusuna kayıtlı olduğu, birkaç gün önce bu işyerini tekstil atölyesi yapmak üzere kiraladığı iş yerine makinaları getirdiğini tespit etti. Ayrıca işyerinin önünde park halinde bulanan aracında bu şahsa ait olduğu belirledi. Polis İşyeri açmak üzere yaptığı tüm bu hazırlıkların ardından şahsın intihar mı ettiği yoksa cinayete mi kurban gittiği araştırıyor. Olay yeri incelemesinin ardından emniyet mensuplarından aldığımız ilk bilgilere göre ölüm şüpheli olarak kayıtlara geçirildi.

Savcının olay yeri incelmesinin ardından cenaze otopsi yapılmak üzere adli tıp morguna kaldırıldı. Haberi alıp olay yerine geren şahsı yakınları ise büyük şok yaşadı.

ZEYTİNBURNU HABR GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.6%

8.3%

8.6%

6.1%

30.4%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan