• Zeytinburnu bekçileri göreve başladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisi Temmuz ayı 1.Birleşim
  • Meclis Üyesi Yunus Gülmek'in amcası vefat etti
  • Karneler alındı, tatil başladı
  • İlk Enderun Teravih’i Seyitnizam Camii’nde Kılınacak
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Hilal ve Samet bir ömür boyu mutluluğa evet dedi

MHP Zeytinburnu eski ilçe Başkanı, Tüm Elazığlı İşadamları Derneği Başkanı Nazir Güler biricik kızını görkemli bir nikah akdi ile evlendirdi.

16 Ekim 2016 Pazar 10:18

Güler ve Topolar biricik evlatlarının Mürvetleriyle gururlandılar. MHP Zeytinburnu eski ilçe Başkanı, Tüm Elazığlı İşadamları Derneği Başkanı Nazir Güler ve Nebiha Güler’in Kızları Hilal ile Birgül ve Saim Topolar’ın biricik evlatları Samet Kazlıçeşme Kültür Merkezinde yapılan Nikah akdi ile dünya evine girdiler.

Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Dünya Belediyeler Birliğinin seçimi için yurtdışında bulunduğundan dolayı genç çiftin nikahını Belediye Başkan Yrd. Gökhan Kasap kıydı. Bu çok özel günler Güler ve Topolar Ailelerini dostların yalnız bırakmadı. Nikah salonu hınca hınç doldu. Nikah Akdi esnasında Zeytinburnu Belediye Başkanı Gökhan Kasa yaptığı esprilerle salonu kırdı geçirdi.

İstanbul Kantinciler odası Federasyon Başkanı Vahap Osmanoğlu, ELFED Başkanı Faik İçmeli, MHP Eski ilçe Başkanı Av. Fethi Ahmet Alparslan’ın nikah şahitleri olduğu nikah akdine, Saadet Partisi Zeytinburnu İlçe Başkanı Kemal Yılmaz, Mimar Süleyman Uluocak, Ahmet Çelik, Meclis üyeleri Abdulhakim Kaya, Mehmet Çakır, Fevzi Altuğ, ZEYDEF Genel Başkanı Yaşar Güner, Ülkü Ocakları Başkanı Okan Topçu, Zeytinburnu’ndaki STK’ları Başkan ve yöneticileri, Siyasi Partilerin Yöneticileri ve çok sayıda eş dost ve akraba katıldı.

Zeytinburnu Belediye Başkan Yrd. Gökhan Kasap Kıydığı nikahın ardından Evlilik Cüzdanı Gelin Hanıma takdim etti. Zeytinburnu Haber Gazetesi olarak genç çiftlere bir ömür boyu mutluluk diliyoruz.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.6%

8.3%

8.6%

6.1%

30.4%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan