Erbakan Vakfı Zeytinburnu İlçe Başkanı Onur Dolar, İl Başkan Yrd. Mustafa Dönmez ve Teşkilat Başkanı Fatih Cansız Zeytinburnu Haber Gazetesini ziyaret ettiler. Zeytinburnu Haber Gazetesi Yazıişleri Müdürü Taylan Demirelli’ye Vakfın Zeytinburnu’ndaki çalışmaları hakkında bilgi veren Yöneticiler oldukça verimli bir istişare toplantısı yaptılar.

Erbakan Vakfı Zeytinburnu İlçe Başkanı Onur Dolar, Erbakan Vakfı’nın tamamen kendi öz sermayesi ile yani halkın parası ile hizmet veren bir Vakıf olduğunun özellikle altını çizdi. “Ne öğrendiysek, Milli Görüş ve onun lideri Erbakan Hocamızdan öğrendik.  Milli Görüş’e kim hizmet ederse teşekkürü borç biliriz. Erbakan Hocamızın tespitlerinin haklı olduğu zaman geçtikçe ortaya çıktı. Bugünde şunu çok net görüyoruz ki, Türkiye’nin kurtuluşu Milli Görüş çizgisidir. Bugün kimin başı dara düşse en son noktada Milli Görüş’ten doğan inanç ve siyasetçilere sarılıyor. Erbakan Hocamız dahil olmak üzere Türkiye’nin kaderini etkileyen bir çok siyasi isim bu çizgiden gelmiştir dedi.

Ziyarettin sonunda Erbakan Vakfı Zeytinburnu İlçe Başkanı Onur Dolar, Zeytinburnu Haber Gazetesi Yazıişleri Müdürü Taylan Demirelli’ye Erbakan Hoca’yı anlatan “Davam” kitabını hediye etti. Başkan Onur Dolar, Geçmişinde bir tek leke dahi bulunmayan hocamızı anlatan bu kitabını Sizlere hediye ediyoruz. Kendisinin ortaya koyduğu sorunlar ve çözüm yolları bugün uygulanmaktadır. Söyledikleri bu zamanda ortaya çıkmaktadır” ifadelerini kullandı.

Zeytinburnu Haber Gazetesi Yazıişleri Müdürü Taylan Demirelli’de Erbakan Hoca’nın Türk siyasetindeki yerinin yıllar geçtikçe ne kadar çok önemli olduğunun altını çizdi ve ziyaretten dolayı Vakıf Yöneticilerine teşekkür etti.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ