• Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Sınav İlanı
  • CHP ilçe örgütü Kadınlar Gününü kutladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisinde yetki tartışması
  • Bilgi Evleri 14. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Başladı
  • Zeytinburnu Meclisi’nin gündemi ‘Asbest’
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

ZEYDEF Genel Başkanlığına Üç isim Aday oldu

ZEYDEF (Zeytinburnu Dernekler Federasyonu) Hem yöresel günleri değerlendirmek hem de genel kurulu kararı almak için aylık olağan toplantısını yaptı.

14 Ekim 2016 Cuma 10:11

Birinci olağan kongresinde ezici bir çoğunlukla Başkan seçilen İşadamı Yaşar Güner geride bıraktığı 4  yılda güzel çalışmalara imza attı. Doğu ile Batının Kuzey ile Güney’in sentezi olan ZEYDEF Ülkemizin birlik ve beraberliği ihtiyaç duyduğu bugünlerde üstüne düşen görevi fazlasıyla yaptı. 15 Temmuz Darbe gecesinde ilk sesini yükselten ve mili iradenin yanında yer alan ZEYDEF yayınladığı bildiriyle de Demokrasiye sahip çıktı. ZEYDEF Genel Başkanı Yaşar Güner şimdi bayrağı başka bir STK Başkanına teslim etmeye hazırlanıyor.

13 Ekim Akşamı ZEYDEF Genel Merkezinde yapılan aylık olağan toplantıda Genel Kurul kararı çıktı. Üç STK Başkanı ZEYDEF Genel Başkanlığı için Adaylığını açıkladı. Afyonluların Zeytinburnu’nda sesi olan ve kurduğu Dernek ile Afyonluları Zeytinburnu’nda tek çatı altında buluşturan başarılı işadamı Adem Honça ZEYDEF Genel başkanlığına Adayım dedi.

AK Parti Zeytinburnu Meclis Üyesi, İki Dönemdir Sinopluların Dernek başkanlığı görevini yürüten ve Sinoplular derneğini görkemli bir mekana kavuşturan, yaptığı organizasyonlara ile ilçemizde diğer derneklere öncü olan İşadamı Mehmet Çakır’da ZEYDEF Genel Başkanlığına adaylığını açıkladı.

Yıllar Önce Zeytinburnu Sümer Mahallesinde Kutluca Köyü Derneği olarak kurduğu Derneği daha sonra ilçede Ordulular Derneği olmaması nedeni ile daha da büyüterek Derneği tüm Ordululara hitap edecek boyuta getiren Recai Memiş’de ZEYDEF Genel Başkanlığına adayım dedi.  ZEYDEF 3. Olağan Genel Kurulu 12 Kasım'da Genel Merkezinde yapılacak. Yeterli çoğunluk sağlanmazsa 19 Kasım'da ZEYDEF'in 3.Genel Kurulu çoğunluğa bakılmaksızın yapılacak.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.1%

8.3%

8.6%

6%

31%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan