• Zeytinburnu'ndaki üçgen arsa 14.9 milyon TL'ye satılıyor
  • Zeytinburnu gelecek 5 yılda yüzde 108 değer kazanacak
  • Saadet Partisi Başkan Aydın'ı ziyaret etti
  • MHP'den Saadet Partisi'ne iade-i ziyaret
  • 'Zeytinburnu Kimsenin tercihine göre planlanamaz'
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Muş-Bitlis-Sason Derneğinin Yöresel Gecesinde ikram yağmuru

Zeytinburnu Belediyesi tarafından organize edilen 13.Yöresel günler etkinliklerinin Doğu Anadolu Bölgesi gecesinde sahnede yerini Muş-Bitlis ve Sason yöre dernekleri aldı.

08 Ekim 2016 Cumartesi 14:39

Zeytinburnu Muş-Bitlis-Sason Yöre Dernekleri Başkanı Abdülhamit Aksu Kardeşlik Projesini hayata geçiren ve bu etkenliğin 13 Yıldır aralıksız devam etmesini sağlayan Belediye Başkanımız Murat Aydın ve ekibine minnettarız dedi. Bu fotoğraf birlik İstanbul ve Zeytinburnu'ndaki birlik ve beraberliğimizin, Kardeşliğimizin göstergesidir. Biz aynı anneden doğan ümmetin çocuklarıyız. Dinimiz, Dilimiz, Bayrağımız ve vatanımız tektir dedi.

kullan

ZEYTİNBURNU 70 MİLYONUN MİNYATÜRÜDÜR

Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Balkanlar'dan Orta Asya'ya kadar geniş bir coğrafyadan insanları barındıran Zeytinburnu, bu özelliği ile adeta Hem Türkiye’nin hem de Türk dünyasının minyatürü gibi. İşte bu noktadan hareketle de Zeytinburnu Belediyesi, farklı kültürleri düzenlediği bir etkinlik ile aynı çatı altında buluşturduklarından bahsetti.. "Eğer sizler olmasaydınız biz bu tür güzel organizasyonları yapamazdık. Bizler sizlerden aldığımız paralarla bunları gerçekleştiriyoruz. Siz kendinizle gurur duymalısınız bu ülkenin harcını atan en büyük üstatlardan biri olan Said-i Nursi’nin hemşerisisiniz. Dünyanın tek başına bir anlamı yok biz birlikte bir Türkiye’yiz, bu ülkenin birlikte güzelliği var. Allah Zeytinburnu halkına daha fazla versin. Kardeşlik Projesi ve Kardeşliğimizde daim olsun dedi.

kullan

MECLİS ÜYESİ CAHİT BAYRAM’DAN TEŞEKKÜR

Zeytinburnu Meclis Üyesi İşadamı Cahit Bayram , bu tür etkinlikleri düzenleyerek Zeytinburnu’nun kaynaşmasına vesilen olan Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın’a teşekkür etti. Biz birlikte Lazı Kürdü Çerkezi ile bir Türki’yeyiz. Biz Müslüman bir dinin mensuplarıyız. Allah bu birlikteliğimiz bozmasın dedi.

kullan

MECLİS ÜYESİ FİKRET TUNCER: BİZ ET VE TIRNAK GİBİYİZ

İşadamı, Meclis Üyesi Fikret Tuncer, Bu tablo gösteriyor ki Çanakkale’de bu milletin Kürdü, Çerkezi, Lazı ile birlikte vatan mücadelesi verdiğini ve omuz omuza şehit olduğunu bugünden sonrada bu birlik ve beraberliğin devam edeceğini söyledi. 

kullan

AK Parti İlçe Başkanı Bahattin Ünver, Meclis üyeleri Cahit Bayram, Fikret Tuncer, Mehmet Şirin Çelik, İşadamı Fikret Oğus’un da katıldığı 13.Yöresel Günler Bitli Muş Sason Gecesi etikliğinde Belediye Başkanı Murat Aydın, Dernek Başkanı Abdülhamit Aksu ile birlikte davetlilere çeşitli ikramlarda bulundu. 

kullan

Bitlis Muş Sason Derneğinin gecesinde adeta ikram yağmuru vardır. Yörenin meşhur balının tadına bakan misafirlere Sarma ve Ceviz ikramı da yapıldı. Yörenin standına uğrayan herkes Bitlis Muş Sasonluların gönül zenginliğini bir kez daha görmüş oldular

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler1

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.2%

8.3%

8.6%

6.1%

30.9%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan