• Zeytinburnu Belediye Meclisi Temmuz ayı 1.Birleşim
 • Meclis Üyesi Yunus Gülmek'in amcası vefat etti
 • Karneler alındı, tatil başladı
 • İlk Enderun Teravih’i Seyitnizam Camii’nde Kılınacak
 • Zeytinburnu Belediye Meclis Mayıs Ayı 2.Birleşim
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

AK Parti Zeytinburnu Eylül Ayı Danışma Meclisini yaptı

AK Parti Zeytinburnu 8 Yıldır düzenli olarak yaptığı aylık Danışma Meclisi toplantısını FETÖ Terör örgütünün hain kalkışması nedeniyle 4 ay gecikmeli olarak yaptı.

01 Ekim 2016 Cumartesi 13:24

AK Parti Zeytinburnu Eylül ayı Danışma Meclisi Kazlıçeşme Kültür Merkezinde yoğun katılımla yapıldı. Danışma Meclisini AK Parti ilçe Başkan Yrd. Alaattin Çam yönetti. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından 4 Aylık faaliyet raporu slayt şeklinde parti teşkilatı ile paylaşıldı.

Ak Parti’den Darbecilere Birlik Mesajı Ak Parti Zeytinburnu ilçe teşkilatı 15 Temmuz 2016 hain darbe girişiminden sonra ilk kez danışma meclisinden bir araya geldi. Danışma Meclisine Milletvekilleri Ahmet Hamdi Çamlı ve Osman Aşkın Bak, Diyarbakır İl Başkanı Av.Muhammed Akar, İl Yönetim Kurulu üyeleri Murat Atım ve Sevilay Uludağ, Belediye Başkan Yrd. Saffet Öz, Semih Demirci, Meclis üyeleri ve Teşkilat Mensupları katıldı.

Küsrüye ilk olarak AK Parti Zeytinburnu’nun deneyimli ilçe Başkanı Bahattin Ünver çıktı. Başkan Ünver konuşmasında FETÖ Terör örgütüne ateş püskürdü. Hainler 15 Temmuz gecesi derslerini aldılar dedi. Ünver’in konuşmasından satırbaşları şöyle: 15 Temmuz Darbe girişimi esnasında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın CNN Türk kanalında Hande Fırat’a bağlanarak yaptığı konuşmayı izlerken çok duygulandım. Bu güzel videoyu hazırlayan Tanıtım ve Medyadan sorumlu Yardımcım Ahmet Kaya’ya bu sinevizyon biraz uzun biraz kısaltalım dediğim zaman sayın başkanım nasıl Reisin o güzel konuşmasını keseyim deyince haklısın dedim ve hiç  kesinti yapmadan  o sine vizyonu burada beraber izlemiş olduk. 15 Temmuz’da Sizler bir destan yazdınız. Milletimiz bir destan yazdı. Bundan sonraki on yıllarda ve yüzyıllarda birlik ve beraberlik tarihi yazılırken Türkiye milletinin yazdığı destan mutlaka o kitaplarda ve eserlerde çok iyi bir şekilde yerini alacaktır. Türkiye’nin dört bir tarafında Alevsiyle, Sunnisiyle, Kürdüyle, Türküyle ve Arabıyla bütün etnik gruplar topyekûn illegal bir kalkışmanın karşısında büyük bir duruş sergiledi. Cumhurbaşkanımızın cesareti, feraseti ve liderliğinde ve milletimizin yine cesaretiyle biz aslında iyi planlanmış, iyi kurgulanmış ve son derece vahşi şiddet içeren bir darbe girişimini engelledik. Bundan dolayı sizlerle gurur duyuyoruz. Siz gazi şehrin kahramanları en büyük teşekküre layıksınız. Allah (c.c) sizden razı olsun. Biz bir daha bu ülkede bu türden bir kalkışma olmaması için biliyorsunuz 1859’dan beri bir takım kalkışmalar oldu. Artık Olağanüstü hal dönemi içindeyiz. Bütün tedbirler alınıyor. Artık bir daha asla bir darbe bu ülkede gündeme gelemeyecek. Çünkü darbeler aslında hukuk devletini yok etmek içindir. Darbeler hak ve özgürlükleri yok etmek içindir. Darbeler ülkeleri 30-40 yıl geriye götürür. Aslında 15 Temmuz’da siz geleceğinize sahip çıktınız. Bu millet top yekun bu ülkenin geleceği için birlik ve beraberlik için birlikte hareket ettiğimizde, hak ettiğimiz yere geleceğiz. Yıllardır bu ülkenin ne tür komplolarla tehditlerle karşı karşıya kaldığımızı gördünüz. Tüm bunlara rağmen ülke güçlü ve dayanıklı şekilde yoluna devam etti. Artık önümüz açık. Artık siyasi gerginlik bekleyenler avucunu yaladılar. İç savaş bekleyenler avuçlarını yaladılar. Gerilim bekleyenler, daha çok bekleyecekler. Biriz, beraberiz, kardeşiz.”ifadelerini kullandı.

Daha sonra İstanbul ile kardeş il olan Diyarbakır’ın Ak Parti  il başkanı Muhammed Akar kürsüye gelerek Diyarbakır’da artık Ak Hizmeti hak ediyor. İstanbul ile kardeş iliz.  Bize vereceğiniz destek ile yapılacak ilk yerel seçimde Belediyeyi kazanmak için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Zeytinburnu’nda sorumlu yeni il koordinatörü kısa bir konuşma yaparak il başkanı Dr.Selim Temurci’ nin selamlarını teşkilat mensuplarına iletti. Milletvekilleri Ahmet Hamdi Çamlı yaptığı konuşma ile birlik ve beraberliğin öneminden bahsetti.  Daha sonra ise heyecanlı konuşmaları ile Zeytinburnu teşkilatının yakından tanıdığı Ak Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak darbeciler ile alakalı bir konuşma yaparak teşkilatın motivasyonunu artırdı. Kazlıçeşme Kültür Merkezini dolduran Ak Parti Zeytinburnu teşkilat mensupları  darbeden dolayı 4 aydır yapılamayan ilçe danışma meclisine yoğun katılım gösterdi..

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
 • Yorumlar0
 • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

 • Meclis Üyesi Yunus Gülmek'ten Taziye Teşekkürü

  Meclis Üyesi Yunus Gülmek'ten Taziye Teşekkürü

  Meclis Üyesi Yunus Gülmek 23/06/2017 Tarihinde rahmete kavuşan Amcası Seyyid Haccı Mehmet Sait Gülmek için taziye teşekkürü yayınladı

 • Yeni Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak oldu

  Yeni Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak oldu

  Başbakan Binali Yıldırım, yeni kabineyi açıkladı. Akif Çağatay Kılıç'ın yerine yeni Gençlik ve Spor bakanı Osman Aşkın Bak oldu. Osman Aşkın Bak, iki dönem Zeytinburnu’ndan sorumlu Milletvekili olarak görev yaptı ve neredeyse ilçemizdeki her etkinliğe katıldı. Bundan dolayı Zeytinburnu’nun vekili olarak adlandırıldı.

 • İstanbul’un En Büyük “Buz Pisti” Zeytinburnu’na Yapılıyor

  İstanbul’un En Büyük “Buz Pisti” Zeytinburnu’na Yapılıyor

  Zeytinburnu Belediyesi, Spor Toto işbirliğiyle gerçekleştirdiği İstanbul’un en büyük buz pisti inşaatına 24 saat aralıksız devam ediyor.

 • Şiddetli yağmur İstanbul'u teslim aldı

  Şiddetli yağmur İstanbul'u teslim aldı

  İstanbul dün gece başlayan ve sabah saatlerinde şiddetini arttıran yağmur, İstanbullulara zor anlar yaşattı. Yollarda biriken sular trafiğin sıkışmasına neden olurken, toplu taşımada da aksamalar meydana geldi. İstanbul'da en fazla yağışı alan Silivri'de evlerinde mahsur kalanlar botlarla kurtarıldı. İstanbul Valiliği: Bugün ilimiz yoğun yağış aldığından ulaşımda sıkıntı yaşanmaması için zorunlu olmadıkça özel araçlarla trafiğe çıkılmaması rica olunur.

 • Zeytinburnu ve Bayrampaşa metroyu su bastı

  Zeytinburnu ve Bayrampaşa metroyu su bastı

  İstanbul'da ! Birçok yeri su bastı, araçlar yollarda mahsur kaldı, trafik kilitlendi. AKOM sel riskine karşı uyardı.

 • Avrasya Tüneli trafiğe kapandı!

  Avrasya Tüneli trafiğe kapandı!

  Avrasya Tüneli Anadolu-Avrupa Yönü de olumsuz hava koşulları nedeniyle geçici süre ile trafiğe kapatıldı

 • Korsan Hasan sevenlerini yasa boğdu

  Korsan Hasan sevenlerini yasa boğdu

  Telsiz Mahallesi’nin sevilen insanlarından spor camiasının dostu olan Malatya eşrafından Hasan Hüseyin TAŞDEMİR ( Korsan Hasan )rahmetli oldu.

 • Zeytinburnu, 4 Gün Boyunca Meydanda Sabahladı

  Zeytinburnu, 4 Gün Boyunca Meydanda Sabahladı

  4 gün 4 gece sabah ezanlarına kadar nöbet tutan Zeytinburnulu vatandaşlar, Kur’an-ı Kerim dinleyip, 15 Temmuz şehitlerine dua etti. Genci yaşlısı meydanlarda sabahlayan vatandaşlara Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın da eşlik etti. Paylaş

 • Beştelsiz spor atletizm takımından Turgay Bayram Avrupa Altıncısı oldu

  Beştelsiz spor atletizm takımından Turgay Bayram Avrupa Altıncısı oldu

  Türkiye, Avrupa U23 Atletizm Şampiyonası’na iddialı gidiyor. Ay-yıldızlılar, Bydgoszcz’da 45 isimle 29 dalda madalya aradı. Son günde 10 atletle finallerde temsil edilen Ay-yıldızlı Takım'da Yasemin Can, 5 binin ardından 10 bin metrede de altın madalya kazandı. 3000m su engellide ülkemizi temsil eden Zeytinburnu Beştelsiz spor Atletizm takımının sporcusu Turgay Bayram Avrupa 6.Olarak ülkemize büyük bir gurur yaşattı

 • Ünver: 15 Temmuz Asırlarca Unutulmayacak

  Ünver: 15 Temmuz Asırlarca Unutulmayacak

  AK Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Bahattin Ünver, Kanlı Darbe girişimi 15 Temmuz’un 1.Yıldönümünde hem Şehitler köprüsünde hem de 15 Temmuz meydanında yapılan etkinliklere katılarak Demokrasi Nöbetlerine destek veren Zeytinburnu Halkına ve teşkilatına teşekkür etti.

 • OnBeş Temmuz Temalı Canlı Resim Havadan Böyle Görüntülendi

  OnBeş Temmuz Temalı Canlı Resim Havadan Böyle Görüntülendi

  Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evleri’nde eğitim gören yüzlerce minik öğrenci bir araya gelerek, 15 Temmuz Destanı’nın 1. Yıl dönümünde yaptıkları canlı resimle "15 Temmuz’u Unutma!” mesajı yazdı. Duygu dolu anların yaşandığı etkinlikte yaklaşık 400 öğrencinin oluşturduğu Türk Bayraklı mesaj havadan görüntülendi.

 • Başkan Aydın'ın desteğiyle Sason'un En Yüksek Dağına Türk Bayrağı Dikildi

  Başkan Aydın'ın desteğiyle Sason'un En Yüksek Dağına Türk Bayrağı Dikildi

  Batman’ın Sason ilçesinde bir grup gönüllü genç ilçeden yaklaşık 10 kilometre uzaklıkta bulunan Garrame Dağı’na 15 Temmuz şehitleri anısına Türk Bayrağı dikti.

 • Başkan Aydın: 15 Temmuz Büyük Devrimin Habercisi

  Başkan Aydın: 15 Temmuz Büyük Devrimin Habercisi

  15 Temmuz İngilizce Makale Yarışması’nın ödül töreninde konuşan Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, “15 Temmuz dünyada mazlumlar lehine gerçekleşecek olan büyük devrimin habercisidir.” dedi.

 • On Beş Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Töreni

  On Beş Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Töreni

  İstanbul Valisi Vasip Şahin, ihanet odaklarının millet içerisinde tekrar ilerlememesi için eğitimcilere önemli görevler düştüğünü belirterek, "Bağımsız düşünen, kendisine verilen bilgiyi sorgulayan, nedenini, niçinini merak edip araştırabilen ve bir mantık süzgecinden geçirdikten sonra onu bu milletin emrinde bir fikir haline dönüştürebilen gençlere ihtiyacımız var." dedi.

 • Zeytinburnu'nda '15 Temmuz Destanı' Sergisi Açıldı

  Zeytinburnu'nda '15 Temmuz Destanı' Sergisi Açıldı

  Zeytinburnu’nda , 15 Temmuz hain darbe girişiminin hafızalardan silinmemesi için Türk milletinin destansı direnişini konu alan ’15 Temmuz Destanı’ fotoğraf sergisi açıldı.

 • Zafer Spor’dan 15 Temmuz Mesajı

  Zafer Spor’dan 15 Temmuz Mesajı

  Zeytinburnu Zaferspor Kulüp Başkanı Cengiz Zafer 15 Temmuz kanlı Darbe girişiminde canlarını feda eden aziz şehitlerimizi yayınladığı taziye mesajıyla yad etti.

kullan kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.6%

8.3%

8.5%

6.1%

30.4%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan